Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. 2


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pupcio napisał(a):

to będzie xbox/pc tylko czy na sonke też wychodzi?

Na razie na sonkę nie wychodzi, w przyszłości pewnie zrobią port. Nic oficjalnie nie zapowiedzieli, ale pieniądze nie śmierdzą i pewnie za 3-4 miesiące będzie ogłoszenie.

Odnośnik do komentarza

Podobno tak. Ciekawe, jak to ogarną na konsolach.

Wygląda na to, że to będą trzy poprzednie gry w jednym jeśli chodzi o świat, tylko połączone w jedną całość, bez loadingów.
Fajnie się patrzy na te bagna, zwłaszcza że na świeżo jestem z Clear Sky właśnie i miło pooglądać znajome miejscówki w takim wykonaniu.

190125321b188-screenshotUrl-min.thumb.png.3dd04e1d695ade8f927d6679ef9b4a55.png
Zrzutekranu2024-08-13182029.thumb.png.b332a11437fc093e54cddd09b2d99aef.png

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No gra wygląda bardzo ładnie, ale nie wierzę w te 60 klatek, nie ma opcji na xsx, albo tak zrobią, że będzie brzydko wyglądać i lepiej pograć w tych 30 klatkach. Do listopada niedaleko, bardzo dobry ukłon w starych graczy. Fakt, że w Stalkera grałem jakieś 15 lat temu to coś może będę pamiętał ze starej Zony. 

Odnośnik do komentarza

Fajnie widzieć, że devsi mają takie ambicje, niestety każdy Wie jak to się może skończyć, warto będzie pewnie odczekać parę miesięcy po premierze, bo przy takich ambitnych wielkich tytułach już więksi spadli z rowerka w ostatnich latach, przesuwanie premiery kilkukrotnie nie jest bez przyczyny. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Jak patrzę na to jak ta gra wygląda na tych gameplayach, to mam wrażenie, że jest robiona z myslą o konsolach, ale następnej generacji, a to UE5 + open world, Series S będzie kwikać jak PS4 z CP2077. 

23 godziny temu, Pupcio napisał(a):

Jest klimacior kurde

GUzCgrBXoAAK5fT?format=jpg&name=large

Niezbyt im ufam jeśli chodzi o działanie tej gry no ale zobaczymy xD to będzie xbox/pc tylko czy na sonke też wychodzi?

Wygląda jak Wiedźmin 4, tylko z brońkami xD. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, mario10 napisał(a):

Czy wyjdzie za 3 miesiące czy za 2 lata nie robi mi różnicy jest w co grać, ale fajnie się prezentuje gra i warto by było studio wesprzeć.

Nawet jeśli z konsol grasz tylko na PS5, to wciąż będziesz mógł ograć Stalkera 2 i wesprzeć twórców w dniu premiery. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał(a):

Ale fajnie rzucić teraz takiej inczowskiej rurze linkiem w pysk:

https://www.windowscentral.com/stalker-2-no-plans-ps5-release-says-gsc-game-world

 

Masz i dław się.


News z 2021 roku, czyli warty tyle co nic. Skonczy sie czas umowy z MS, to gra wyjdzie na PS5. Pytanie tylko kiedy. Wlasnie zaczalem grac w klasyczna trylogie. Klimat ma, archaizmy widac, ale az tak mi nie przeszkadzaja. Moze jeszcze po drodze Chernobylite przejde. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...