Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. 2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie miałem na myśli standardowego (i błędnego) "w abonamencie to za darmo" tylko to, co pisałem wyżej.
Owszem, musisz wyłożyć kasę na start, ale bardzo łatwo ją odzyskać, bo MS ma wygodną opcję zwrotów zakupionych produktów.
Nie opłacam Gamepassa od lat, więc nie ponoszę żadnych kosztów, ale jeśli będę miał jakieś wątpliwości co działania S.T.A.L.K.E.R.a 2 na konsoli to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wyłożyć te 66 (czy ile to tam teraz kosztuje) złotych na parę dni, sprawdzić gierkę i jak będzie techniczny kupsztal to anulować subskrypcję, odzyskując kasę w całości.
Ergo - ZA DARMO.
I tak mam zamiar kupić pudełko (jeśli technicznie będzie ok), bo (podobnie jak ze Starfieldem) to tytuł, którego w miesiąc nie przejdę, więc abonament wykorzystam tylko po to, żeby zrobić sobie beta testing - polecam taki styl życia.

Odnośnik do komentarza

Gardzę instytucją gierkowego (filmowego też) abonamentu i CoDem, więc by mi powieka nie drgnęła przy klikaniu "anuluj subskrypcję".
Ale tak jak wspomniałem - abonament z tak dogodną formą zwrotu środków na konto, w przypadku niepewnej inwestycji może być spoko opcją na darmowe przetestowanie.
Bardzo bym chciał jednak, żeby Stalker był grywalny na XSX, bo taki tytuł chciałbym mieć w kolekcji.

  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, .:marioo:. said:

 

Grałem na TV 4k i takiej papki, zwłaszcza na otwartym dużym terenie to w tej generacji jeszcze nie widziałem. No widać gołym okiem że nie było to nawet 720p.

 

No ja grałem na tv 4K 65 cali i grafika podobała mi się bardzo, a żadnej papki nie widziałem. To pewnie zależy od wrażliwości i tolerancji. Ja ogólnie, jeżeli chodzi o grafikę, mam sporą tolerancję

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.08.2024 o 01:37, Wredny napisał(a):

Bierze się GP na miesiąc, testuje S.T.A.L.K.E.R.a przez parę dni, a jak coś nie gra to Pan Microsoft legancko zwraca pieniążki po anulowaniu subskrypcji :nosacz3:

Panie ten gamepass to takie grosze z g2a czy innego źródła, ze nawet nie chciałoby mi się takich cyrków robić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...