Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Square napisał(a):

Daj linka.

Pewnie stąd 

 

6 godzin temu, Josh napisał(a):

Gra ponoć sprzedaje się cholernie dobrze, a twórcy proszą redaktorów żeby zamknęli ryje i nie wciskali swoich politycznych wysrywów do recenzji, tylko po prostu cieszyli się grą. Ciekawe czy takie Kotaku podoła temu wyzwaniu 

 

 

spacer.png

Screenrant nie podołało xD. Dalej szukali czarnych gejów z cipką w mitlogii chińskiej z małpami, o czym wspomnieli w recenzji, w zasadzie cała była o tym aspekcie...

No debilizm.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, suteq napisał(a):

 

Nie no, te wzmianki w recenzji SR o inkluzyjności to do wyjebania ino roz (razem z autorką lub autorem) ale te wytyczne aby tylko nikt złego słowa nie powiedział na rząd chiński to też top kek.

A co ma rząd chiński do recenzji gry komputerowej. Czy wszędzie trzeba wjebywać już politykę? 

 

Myślę, że lepiej wtedy jak komuś śmierdzi chińska gra nie robić jej recenzji w ogóle.

 

To samo z Youtuberami, jak Ci to nie współgra z życiorysem to qrwa nie rób i nie pisz o tym w ogóle, będzie lepiej dla obu stron. 

 

Według mnie jeżeli od developera taka notka poszła, miała sens, zero polityki, pisać na temat gry, a nie chińskiego rządu i mniejszości społecznych, jak zwykle pokrzywdzonych. 

Odnośnik do komentarza

Widziałem, ze premiera WuKonga w niektórych krajach dzisiaj o 22. Na Steam dziala zmiana regionu/vpn czy inne sztuczki by odpalić grę wcześniej? 

 

EDIT: Steam allows you to change your store region and currency only once every three months.

 

To jednak poczekam...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

A co ma rząd chiński do recenzji gry komputerowej. Czy wszędzie trzeba wjebywać już politykę? 

 

Myślę, że lepiej wtedy jak komuś śmierdzi chińska gra nie robić jej recenzji w ogóle.

 

To samo z Youtuberami, jak Ci to nie współgra z życiorysem to qrwa nie rób i nie pisz o tym w ogóle, będzie lepiej dla obu stron. 

 

Według mnie jeżeli od developera taka notka poszła, miała sens, zero polityki, pisać na temat gry, a nie chińskiego rządu i mniejszości społecznych, jak zwykle pokrzywdzonych. 

Widzisz, recenzja gry może zahaczać o różne segmenty innych stref życia tak jak to było do tej pory wiele razy. Prosty przykład: kiedy gra jest zabugowana i okazało się że zespół crunchował to zazwyczaj wspominasz o tym dwa słowa a to może prowadzić na przykład to krytyki studia, zarządzania nim co może być odebrane jako krytyka zasad na chińskim rynku produkcji gier o czym jest ostatni punkt. 

 

A prawda jest taka że to nic innego jak próba nakładania cenzury przez kraj Kubusia Puchatka bo jakby takie coś zostało wystosowane przez studio którego gra ma czarnoskórego bohatera albo bohaterkę i to jeszcze lesbijkę to gracze zamiast klaskać uszami trąbiliby o WOKE CENZURZE. Jestem tego pewien. 

Odnośnik do komentarza

Gadacie głupoty, porównywanie Atomic Hearth też z dupy, sam hejtowałem, głównie dlatego, że gra o komunizmie robiona przez komunistów i wyszła chwilę po wybuchu wojny, więc i mnie dotknęło niedojebanie umysłowe, ale potem się ocknąłem bo to tylko gra i w sumie ostatecznie mam to w doopie, że ją ograłem. Podobała mi się, to tylko rozrywka :). 

 

Tak, Wukong prawdopodobnie wspiera komunistyczne Chiny, więc pamiętajcie o spowiedzi, podobnie jak przed kupnem ciuchów i nowych pokemonów dla dzieci. 

 

Gry ostatnio, szczególnie te zachodnie stały się pośmiewiskiem do przypechania wydzimisie mniejszości i nawet centrolewaków już to zaczyna wkurwiać xD. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...