Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tjery napisał(a):

Ale ten performance mode to wygląda jakby to było 30 fps z frame genem na 60, zobaczcie co tu się dzieje na ekranie np. w 8:00

 

 

 

Strasznie poszarpane w ruchu. Ciekawe jak by sobie DLSS poradził w tej mgle przy takim poziomie upscalingu

 

 

image.thumb.jpeg.2c9ba26d1d57de38379be44113a86f7b.jpeg

 

 

 

Za to z FG mamy przenośne 130 fps 

 

 

 

image.thumb.jpeg.c7e5895c4fa83bc08e0640db8b247418.jpeg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, tjery napisał(a):

 

Może na komórce nie widać, odpal to na większym ekranie, postacie w czasie ruchu dosłownie tracą kształt i zmieniają się w rozmazane "coś". No chyba, że to jest zamierzony efekt :)

 

No i dynamika jak w 30 fps. To na pewno nie chodzi natywnie w 60 fps w tym trybie.

Odnośnik do komentarza

Albo w chinach była potężna kampania marketingowa tej gierki albo chiny podbijają sztucznie liczby. Oba scenariusze prawdopodobne. Trzeba pamiętać, że wg szancunków na ten rok w Chinach w gierki gra ponad 600 milionów ludzi. Wiadomo, że rozbija się to między komórki, LoLe i CSy i MMO ale jak ma się tą liczbę przed oczami to ten milion graczy na świecie na premierę nie wydaje się już tak nieprawdopodobny.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem (na PS5) lekko ponad 2h i jest dobrze Panowie! System walki mega satysfakcjonujący (np. można anulować animacje ataku i zrobić unik) Drzewka rozwoju dobrze pomyślane, dużo umiejętności aktywnych jak i pasywnych. Co ciekawe przy kapliczkach można za darmo resetować wydane punkty i przydzielać je ponownie.

 

Przez 70% gram na PC, więc zawsze jestem wyczulony jak coś nie działa plynnie (pomimo iz na ps4 BB skonczylem jakies 6 razy ;p ) Tutaj gram w trybie performance i nie oszukujmy sie, to nie jest 60 klatek. ALE, dziala to na tyle przyjemnie, ze po ubiciu 3 bossow nie zanotowalem znaczacych spadkow animacji. Jedyne miejsce gdzie meeega czuc, ze gra niedomaga technicznie to sekwencja wstepna (w chmurach). Tak wiec szykuje sie kawal dobrego szpila. 

 

p.s.  Nie ubijajcie drugiego bossa jakiego spotkacie dopoki nie bedziecie mieli wskazowek od tego dziadka ktory daje Wam pierwszy czar. Bez jego wskazowek nie bedziecie w stanie wchlonac duszy pokonanego bossa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Fraczek napisał(a):

Nie ubijajcie drugiego bossa jakiego spotkacie dopoki nie bedziecie mieli wskazowek od tego dziadka ktory daje Wam pierwszy czar. Bez jego wskazowek nie bedziecie w stanie wchlonac duszy pokonanego bossa. 

Chodzi o :

Spoiler

tego w lasku ? Duży noworodek z ogonem ? xD Kiedy dziadek daje wskazówke na niego ?

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, Szermac said:

Chodzi o :

  Reveal hidden contents

tego w lasku ? Duży noworodek z ogonem ? xD Kiedy dziadek daje wskazówke na niego ?

Dzięki ;)

Yep, dokładnie o tego ;] A kiedy dziadek daje wskazowke to w sumie nie wiem bo jeszcze jej nie otrzymalem ;)

Edytowane przez Fraczek
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Fraczek napisał(a):

Nie ubijajcie drugiego bossa jakiego spotkacie dopoki nie bedziecie mieli wskazowek od tego dziadka ktory daje Wam pierwszy czar. Bez jego wskazowek nie bedziecie w stanie wchlonac duszy pokonanego bossa.

Później (niebawem) i tak będzie możliwe wchłonięcie jego duszy (przy kapliczce), więc IMO można lać smarkacza z miejsca.

Edytowane przez Amer
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Fraczek napisał(a):

p.s.  Nie ubijajcie drugiego bossa jakiego spotkacie dopoki nie bedziecie mieli wskazowek od tego dziadka ktory daje Wam pierwszy czar. Bez jego wskazowek nie bedziecie w stanie wchlonac duszy pokonanego bossa. 

A ja go właśnie ubiłem. Wydał mi się dziwnie wytrzymały i przekokszony, ale nic nie wskazywało, że można po prostu przebiec obok niego.

Chyba za szóstym podejściem padł i już miałem w głowie "O kurła, to jednak soulsy":D

Kawałeczek dalej

Spoiler

Wilkołak padł już za pierwszym podejściem


 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał(a):

Nic nie znaczące liczby, ten kraj zniszczy te branże :)

Chujowy wyznacznik, bo w czym ich recenzje są gorsze od naszych wiedźmina czy cyberpunka albo amerykańskich innych gier;)

 

Widzę po rozgrywce, że wygląda i rusza się nieźle. Trzeba będzie kupić jak już zmęczę chujowe ninja gaiden 3 razor's edge:sick:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, UberAdi napisał(a):

Albo w chinach była potężna kampania marketingowa tej gierki albo chiny podbijają sztucznie liczby. Oba scenariusze prawdopodobne. Trzeba pamiętać, że wg szancunków na ten rok w Chinach w gierki gra ponad 600 milionów ludzi. Wiadomo, że rozbija się to między komórki, LoLe i CSy i MMO ale jak ma się tą liczbę przed oczami to ten milion graczy na świecie na premierę nie wydaje się już tak nieprawdopodobny.

Gra dzisiaj pobije nawet CS2, być może również Palworda i PUBG, więc nawet jak coś jest sztuczne podbite to potencjał chiński działa. 

Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, Frantik said:

A ja go właśnie ubiłem. Wydał mi się dziwnie wytrzymały i przekokszony, ale nic nie wskazywało, że można po prostu przebiec obok niego.

Chyba za szóstym podejściem padł i już miałem w głowie "O kurła, to jednak soulsy"

Kawałeczek dalej

  Reveal hidden contents

Wilkołak padł już za pierwszym podejściem


 

Jakos łatwo narazie ;) Duzy vibe Sekiro jednak ale walka duzo prostsza, "cystsza". Znalazlem typka (innego dziadka) ktory daje przedmiot do wchlaniania dusz. Im dalej w las tym co raz wiekszy bonkers. No szykuje sie top 3 moze top 2 tego roku. 

Odnośnik do komentarza

Dopiero będzie. Jak ubiles

Spoiler

wilkolaka 

 to dalej za nim znajdziesz tego dziadka ktory da Ci specjalna 

Spoiler

tykwe do lapania dusz.

Btw. duzym boostem do postaci jest pokonanie kolejnego sub bossa (ja zrobilem przed wilkolakiem) 

Spoiler

gosc z ognista glewia. Jak go pokonasz to otrzymujesz kolejny czar ktory przemienia Ci bron i kazdym atakiem zadajesz obrazenia od ognia. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...