Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Fraczek napisał(a):

Btw. duzym boostem do postaci jest pokonanie kolejnego sub bossa (ja zrobilem przed wilkolakiem) 


No ja to właśnie zrobiłem nawet przed bobasem xD To te przemiany, ponoć ma być ich masa, żonglowanie nimi i dobieranie pod różne sytuacje będzie miodzio.
Nie no, im dalej w las, tym więcej banderasa za banderasem :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Właśnie ubiłem

Spoiler

niedźwiedzia

Spoiler

piromana :)

 

:obama:

 

Gierka zjada Stellar Blade i inne takie pod względem pomysłów i designu świata. No siadła mi idealnie po prostu. Generalnie walki z bossami to absolutny top, animacje ataków, ich różnorodność i pomysłowość. Daaaawno już nie było tak dobrych. Zdecydowanie warto wybecelować na to każdą złotówkę.

Edytowane przez Amer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Małpa > Stellar. U mnie zdecydowanie. Gierki są w sumie dość podobne, pod względem projektu świata (liniowe levele) i mechaniki starć, ale małpiszon robi wszystko lepiej IMO.

 

Ktoś tu wspominał chyba o możliwości przemiany w zwierzęta - no kurde, jakie z tym są później motywy to :obama: Gra jest upchana fajnymi pomysłami i co raz zaskakuje czymś nowym. Jeśli ktoś boi się biedy w systemie walki to z miejsca uspokajam - z czasem robi się bardzo konkretnie i można wyczyniać prawdziwe cuda. A że poziomy liniowe (z niewielką dozą eksploracji) to dla mnie także atut (podobnie jak w SB, choć tam akurat zdrowo wkurzały mnie pustynie).

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

U mnie zawsze
Mitologia>Industrail/Post Apo, więc ciężko Stellarowi tu coś ugrać. Jak tu już kilka początkowych bossaków bije na głowe. Nawet Elden póki co cieniunio :D 
No te przemiany to oh bwoy

5 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Dobra jedziem. Nie wytrzymałem.

 

20240820_144048.jpg


Nie zawiedziesz się :ohboy: Ja ostatecznie Performance.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Kurczę, mega fajnie się w to gra, trochę mi przypomina ostanie God of war'y, te ujęcia (intro !), walka, konstrukcja swiata też wydaje się podobna, walka bardzo satysfakcjonująca. U mnie na RTXie 4080, wszystko na max włącznie z path tracingiem w 4K DLSS wydajność + FG działa dobrze, pobiegałem już trochę po lesie z włączonym licznikiem klatek i najniżej było 65, przeważnie jest tak ok 75, jak na ten poziom wizualiów to nie narzekam. Brakuje tylko strasznie HDR-u, to jednak dużo daje, bez niego obraz traci na szczegółowości, może reshade trochę pomoże. W każdym razie podzielam pozytywne wrażenia innych na forumku.

 

20240820160330_1.thumb.jpg.fadff0bf29efe21c71c64923f0293d8e.jpg20240820160141_1.thumb.jpg.14fc467ff86d0eba6781da7fba654bfc.jpg20240820155612_1.thumb.jpg.e5787eacc7ef594fba192cd29c874d0a.jpg20240820160822_1.thumb.jpg.0765abce8b5a8bd5bcf003b8c292be58.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...