Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Assassins_78 napisał(a):

Ta.... czekają aż EPIC da za Free   Sam się dziwie tym wynikom. Są co najmniej zobowiązujące. 

Według mnie nawet niedoszacowane, bo na Steam concurrent peak to było ponad 2.2 mln, a sporo ludzi przecież nie gra 24/7 lol, Steam to będzie bliżej 10 mln kopii, może to dane z preorderów. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał(a):

Według mnie nawet niedoszacowane, bo na Steam concurennt to było ponad 2.2 mln, a sporo ludzi przecież nie gra 24/7 lol, Steam to będzie bliżej 10 mln kopii, może to dane z preorderów. 

Preordery, a co z kodami dodawanymi do kart NV ?  Tysiące, i teraz jest wylew kodów za 70-120 zł do gierki na steama... Wiem niektórych cebula zaboli.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy można już pisać, że Goty czy po ukończeniu? 

Serio do końca myślałem,, że ta gra to scam będzie. Chińczycy idealnie się wstrzelili z tą grą, gdzie większość już ma dość otwartych światów z milionem szitu do roboty.

Grą działa i wygląda dobrze na ps5. Na pewno nie tak ujowo jak FF7 rebirth czy Ff16.

Miodny system walki i widzę, że będzie multum opcji do wykorzystania. 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, drozdu7 napisał(a):

Pany też macie wrażenie że kilku osobników co dwa miesiące strzela tym. goty na prawo i lewo? 

 

Tak to jest jak się gra w gry, które do tego miana pretendują, a nie tylko o nich czyta, albo ogląda, no ale wiadomo jak jest :))

 

@Donatello1991 nie no dopiero można ogłosić jak się przejdzie, teraz jest leconko na hajpiku i przyjmowanie lep na ryj od rzeczy, którymi gra co chwile rzuca :banderas:

Mam nadzieję, że uderzacie w te duże dzwony jak napotykacie :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Szermac napisał(a):

 

Tak to jest jak się gra w gry, które do tego miana pretendują, a nie tylko o nich czyta, albo ogląda, no ale wiadomo jak jest :))

 

@Donatello1991 nie no dopiero można ogłosić jak się przejdzie, teraz jest leconko na hajpiku i przyjmowanie lep na ryj od rzeczy, którymi gra co chwile rzuca :banderas:

Mam nadzieję, że uderzacie w te duże dzwony jak napotykacie 

No i ty odpowiedziałeś na pytanie, a te dwie mendy już atak :)

 

Tak, bije w dzwony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...