Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie gra się prezentuje w 4K, obawiałem się o jej działanie i optymalizację, ale póki co, jest wszystko płynnie bez żadnych crashy. Jestem po pierwszym rozdziale, bossowie są świetnie zaprojektowani, mimo, że wyzwania ani dużego poziomu trudnosci jak na razie nie ma, to jest duży fun z walki, nie mogę się doczekać, co twórcy przygotowali w następnych rozdziałach. Minusem są dla mnie te niewidzialne ściany, czasem chce gdzieś przeskoczyć małpką, to nie mogę, bo się blokuje często.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Donatello1991 napisał(a):

No i ps5 nie wyrabia w kilku momentach

W sumie to oblazłem całą tę pierwszą strefę jestem przy 

Spoiler

Tych dwóch szczurzych bossach

I w sumie działa mi wszystko tak jak w pierwszym rozdziale, nie powiedziałbym, że nie wyrabia, ale może jeszcze nie miałem jakiegoś momentu.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Szermac napisał(a):

Widzę, że niektóre sekretne boss fighty to niezła akcja, aby odblokować na przykład takiego w pierwszym świecie :obama:

Którego?

30 minut temu, Whisker napisał(a):

Dziś po pracy sprawdzę na PS5, czy jest jakiś tryb 40fps? Czy tylko dwa standardowe? 

W jakim trybie grasz na ps5?

Jest 3 tryby w tym 40fps. Ja gram w performance. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rotevil napisał(a):

Chodzi ci o tego z dużą złotą głową? 

Nie, tego, którego brakuje w bestiariuszu na końcu 1 chaptera :D Ale żeby go ogarnąć, trzeba w 2 chapterze, zdobyć pewną rzecz i się wrócić w pewne miejsce xD
Sądząc po ostatniej informacji od Game Science, takich sekretów jest turbo dużo. Jak recenzenci widzieli 60% contentu xd

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Szermac napisał(a):

Nie, tego, którego brakuje w bestiariuszu na końcu 1 chaptera :D Ale żeby go ogarnąć, trzeba w 2 chapterze, zdobyć pewną rzecz i się wrócić w pewne miejsce xD
Sądząc po ostatniej informacji od Game Science, takich sekretów jest turbo dużo. Jak recenzenci widzieli 60% contentu xd

Napisz w spoilerze jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Po walce z dwoma szczurami, później jeszcze walczy się z pierwszym księciem szczurów (nie wiem czy to nie zależy też od jakiegoś questa) w takiej jakby jaskinii, jest tam ściana do rozwalenia. Znajdujesz tam itemek, cofasz się do 1 chaptera, do miejsca z wielkim wodospadem i używasz itemka na wodospadzie, smacznego :D Jeszcze go nie pokonałem, bo już w pracce niestety i jest dość trudnawy, ale może padnie.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pobiegałem wczoraj w drugim chapterze, no co Wam powiem to Wam powiem, ale ta gra jest zajebista. Nie oglądałem wcześniej, nie wiedziałem czego się spodziewać.

System walki, te wszystkie perki/upgrejdy czarów, przemian itp. jest w pyte dobrze zrobione. Trochę gra jest IMO za prosta, jak nie za pierwszym to za drugim podejściem boss pada, ale może jeszcze się coś trudniejszego trafi :) 

 

Spoiler

Najwięcej męczyłem się z Tygrysem w świątyni

 

No póki co dla mnie 10/10.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Szermac napisał(a):

Polecam pod koniec chaptera właśnie zaglądać do dziennika i obczajać czy brakuje jakiegoś entry do potworów i bossów. Jak coś brakuje to najpewniej sekrecik jakiś jest. W 1 chapterze nadal nie mam jednego potworasa, szlag wi gdzie on jest. Ale bossy już wszystkie :cool:

Sprawdzę dzisiaj, bo jestem bardzo ciekawy - wydaje mi się, że przeorałem całą mapę ale może czegoś brakuje :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...