Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Szermac napisał(a):

Na pewno brakuje Ci jednego bossa, bo do jego spotkania trzeba item z 2 chaptera :D 

Tak tak, to już wiem, trafiłem na info dzisiaj, więc ten temat sobie dziś ogarnę;)

Pewnie przy drugim przejściu będę się posiłkował info z neta żeby wszystko zobaczyć  - pierwsze przejście robię "po ciemku".

Odnośnik do komentarza

Ja już się przyzwyczaiłem, ale też na początku brakowało mi, żeby coś se poparować. Ale robienie idealnych uników też wkręca ;) Może w skillach później coś tam jest podobnego.
Zajebiste jest użycie czaru zfreezowania w momencie ataku przeciwnika (po odblokowaniu tego w skill tree ofkorz - w sumie ten sam tajming co do idealnego uniku) mega satysfakcjonujące :sir:

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, tjery napisał(a):

No co by nie mówić to nie jest silnik dla konsol obecnej generacji, w performance masz 720p upscalowane do full HD, a i tak klatki lecą do 40 fps, ustawienia średnio gdzieś pewnie koło PCtowego medium.

 

 

Si, przydałoby się już to PS5 Pro. Jak patrzę na zwiastuny Kingdom Come 2 to już oczy bolą jak to będzie poprzycinane na konsolach :D

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Tipy?

Spoiler

Chyba nic specjalnego - ale używam podstawowego stylu. Na schodach ładowałem sobie 3 kropeczki atakiem trójkątem - od razu z biegu dostawał hita na twarz.
Trzeba dobrze uniki opracować i nie dać się trafić jak skacze w powietrze i leci na nas plecami - unieruchomienie skillem, naparzać ile się da. Zmiana formy, później kolejne unieruchomienie. Jako duszy używam tej pierwszej, która zwiększa obronę no i mam broń która ma 50 ataku + mocniejszy pancerz.
IMO pewnie jak przy każdym bossie, trzeba ogarnąć timing uników - jak do tej pory był to dla mnie najtrudniejszy boss.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Faranell napisał(a):
  Ukryj zawartość

Chyba nic specjalnego - ale używam podstawowego stylu. Na schodach ładowałem sobie 3 kropeczki atakiem trójkątem - od razu z biegu dostawał hita na twarz.
Trzeba dobrze uniki opracować i nie dać się trafić jak skacze w powietrze i leci na nas plecami - unieruchomienie skillem, naparzać ile się da. Zmiana formy, później kolejne unieruchomienie. Jako duszy używam tej pierwszej, która zwiększa obronę no i mam broń która ma 50 ataku + mocniejszy pancerz.
IMO pewnie jak przy każdym bossie, trzeba ogarnąć timing uników - jak do tej pory był to dla mnie najtrudniejszy boss.

 

No ja nie mogę kurwy ubić. Jeszcze dropi gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...