Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Szermac napisał(a):

Ja Was ogólnie podziwiam z tym, że Wam tak łatwo idzie, ale dla mnie momentami bardziej się męczę niż w Eldenie bez kitu xD

Ten

  Ukryj zawartość

Tygrys we krwi w 2 chapterze

to mną rozsmarowuje podłogę.

(rzucam klątwe i mazgaje się na forumku, co by zaraz padł)

Spoiler

No ja tygryska rozklepałem za pierwszym razem i się zdziwiłem, że tak łatwo mi poszło :sadkek:

Odnośnik do komentarza

Ogólnie po 13h gra bardzo dobra, momentami świetna. Jednak już był moment gdzie się lekko nie tyle poirytowalem co bałem, że to może w końcu być i było ch3 jak co 

Spoiler

Najebac przeciwników jak w jakichś średnich soulsach i zagrywki chodzenia po belca i strzelania do ciebie z łuku. No ten syfilis fest mi się przejadł w takich grach. Dodatkowo na koniec boss tank.

Mam nadzieje, ze to jednorazowy wybryk.

Odnośnik do komentarza

Na teraz gra wygląda spoko. Dobrze, że żaden open world i błąkanie się po świecie, bo ile można. Trzeba zrobić posuchę na GTA. 

Mnie na teraz miota 

Spoiler

Upiór w lesie. 

 

 

No co do optymalizacji i błędów, to sporo narzekań, boją się co będzie na konsolach. A wersja na X to już w ogóle. Mimo wszystko szkoda, że nie ma pudełka w płytką. Może potem ogarną coś jak BG3.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, iluck85 napisał(a):

Na teraz gra wygląda spoko. Dobrze, że żaden open world i błąkanie się po świecie, bo ile można. Trzeba zrobić posuchę na GTA. 

Mnie na teraz miota 

  Pokaż ukrytą zawartość

Upiór w lesie. 

 

 

Spoiler

Kliknij sobie w apkę Nvidii i zaktualizuj stery, masz już dosyć stare, a dodatkowo teraz wyszły nowe do Wu Konga.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No jest tam całkiem przyjemnie, nie mogę wyjść z podziwu jak ta gra jest napchana, kolejne jakieś nowe itemki tu są itp xD

Tutaj jak widać poszli w to grubo i poboczne questy, działające tak samo jak u From w zasadzie, prowadzą do nowych miejsc, nowych bossów itp. jak w dokokszonej metroidvani jakiejś.

Miodziks się wylewa :reggie:

Odnośnik do komentarza
Spoiler

Nie no z tym żółtym księciem to mnie zaraz popier$oli, ten boss tragicznie telegrafuje ataki, niby klikam te uniki a one w ogóle nie wchodzą, do tej pory nie czaję, czy mam raz kliknąć unik czy spamować żeby unikać te jego ataki w tej zamieci w której chu*a widać, imo najgorszy boss pod względem mechanicznym jak dla mnie do tej pory XD

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rotevil napisał(a):
  Pokaż ukrytą zawartość

Nie no z tym żółtym księciem to mnie zaraz popier$oli, ten boss tragicznie telegrafuje ataki, niby klikam te uniki a one w ogóle nie wchodzą, do tej pory nie czaję, czy mam raz kliknąć unik czy spamować żeby unikać te jego ataki w tej zamieci w której chu*a widać, imo najgorszy boss pod względem mechanicznym jak dla mnie do tej pory XD

 

Spoiler

Mówisz o tym na końcu 2 chaptera w tornadzie ? No raz podszedłem do niego, ale miałem jeszcze jedną lokacje do ogarnięcia to poszedłem tam najpierw i się zakałapućkałem jeszcze w sekretnej lokacji z tez przemiłym bossem xD

Daj znać jak tam padnie w końcu :D

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szermac napisał(a):
  Ukryj zawartość

Mówisz o tym na końcu 2 chaptera w tornadzie ? No raz podszedłem do niego, ale miałem jeszcze jedną lokacje do ogarnięcia to poszedłem tam najpierw i się zakałapućkałem jeszcze w sekretnej lokacji z tez przemiłym bossem xD

Daj znać jak tam padnie w końcu :D

 

Spoiler

No ma jeden atak z kopnięciem, który wydaje mi się, że jest zepsuty, bo idealnie robię unik, ale jednak zawsze mnie wykopuje :sonkassie:

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rotevil napisał(a):
  Pokaż ukrytą zawartość

No ma jeden atak z kopnięciem, który wydaje mi się, że jest zepsuty, bo idealnie robię unik, ale jednak zawsze mnie wykopuje :sonkassie:

 

Spoiler

Heh tym mnie właśnie wykończył i też byłem pewien, że idealnie uniknąłem, a zabrał mnie tym kopniakiem jakby miał hitboxa powiększonego o jeszcze jedną nogę xD

 

Odnośnik do komentarza

Leży, koniec. Zajebisty był ten chapter, napakowany po brzegi, historyjka tego rozdziału również :banderas:Utwierdził, że to cudeńko zrobione z pasji i z włożonym serduchem, wszystko jest tu tak pospinane omnomnom.

Fakt, trzeci zarządza klimatem z tego co widzę :cool: ale już wystarczy na dziś.

 

 40% 15h póki co. Ciekawe jakie są kryteria do sekretnego zakończenia.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...