Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Szermac napisał(a):

Quest Pumby prowadzi do całkowicie nowej lokacji w Chapie drugim :obama:

To jednak jeszcze nie idę na ostatniego szefa.

 

Spoiler

Ja to zrobiłem po ostatnim szefie, bo poszedłem tam wcześniej niż ogarnąłem mu jedzenie.

6 punktów do medytacji znalazłem, ale jednego bossa nie:/ Wiem którego ale nie chcę czytać jak go odblokować:(

BTW. w tej jaskini gdzie się walczyło z tym dużym szczurem są drzwi zamknięte i jest info, że można je otworzyć z drugiej strony. Jak się tam dostać?

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Szermac napisał(a):
  Ukryj zawartość

Mozesz rozwalić Wedrójącym Upiorem z bani. Jest tam item do otwierania wodospadów w chapterach ;) także się cofni do pierwszego z tym.

 

Tę ścianę mam rozwaloną i wodospady z Chaptera 1 i 2 ogarnięte. Ale tam po prawej stronie od wejścia są normalne duże drzwi, ale za cholerę nie wiem jak się dostać do nich od drugiej strony, wydawało mi się, że polizałem każdy kamień:(

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Szermac napisał(a):

A sorki, nie o to pytałeś.
To są drzwi otwierające skrót o ile się nie myle, otwiera się je chyba z jednej z odnóg od głównego bossa. Tak mi się wydaje, że to tam. Albo jakoś z tego zniszczonego miasta. Gdyby była mapa byłoby łatwiej xD

Ok, to muszę poszukać w takim razie :) Thx

Odnośnik do komentarza

A z których dusz korzystacie? W szoku jestem, że tyle tego jest po dwóch chapterach. Ja latam z pierwszą która daje obronę i brakuje mi dwóch lvli do pełnego wymaksowania tej duszy.

Ale mi się marzy God Of War w takiej formie. Jak dla mnie to Małpa póki co jest dla mnie najlepszą grą tego roku, jak nie jedną z najlepszych jakie grałem. Trafia w moje gusta idealnie.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Faranell napisał(a):

Jak dla mnie to Małpa póki co jest dla mnie najlepszą grą tego roku, jak nie jedną z najlepszych jakie grałem. Trafia w moje gusta idealnie.

To prawda :D 
Ja głównie też tego pierwszego używam. Czasami jeszcze się wspomagałem tym z trującymi wężami i tego krwistego szamana co boostuje swoją laską damage.


image.png.b56d5a8ac7c6965e918c0556f35fd603.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Szermac napisał(a):

W ogóle to o ile tych duchów jest masa, tak mam nadal tylko to jedno przeistoczenie się. Będzie tego więcej jakoś ? Czy może coś pominąłem albo można upgradować to i wtedy jest jakaś inna transformacja ?

Pominąłeś cosik. Ja mam 2. Może I też pominąłem więcej.

W drugim zdobyłem jakby co. Tylko już dokładnie nie pamiętam jak, bo tyle tam do roboty było.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Szermac napisał(a):

Ehhh no to comeback trzeba zrobić do drugiego i jeszcze polatać 

A dobraaaa, chyba jednak mam, czy to się dostaje od
 

  Pokaż ukrytą zawartość

człowieka w kamieniu tam w tej wnęce na dole?

 

Tak jest.

Ale ta forma mi nie leży kompletnie, ale też może dlatego, że też żadnego lvla w to nie wbijałem:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...