Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, iluck85 napisał(a):


Z Wojnami poczekaj, to ubi. Kupisz sobie pod choinkę za połowę ceny premierowej. 
Grałeś w Sekiro? To łatwiejsze.

Sekiro to jedyna soulsowa gra od From, w którą nie grałem. Żydy z Sony nie chcą jej wrzucić na jakąś sensowną promocję:frog:

  • beka z typa 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Szermac napisał(a):

Czaicie ten nadchodzący weekend, gorące kakałko, chipsiki i Wukong all day long, odkrywanie sekretów, pizganie bossów, przejście 3 i 4 chaptera ? Ja tak :cool:

Panie w ten weekend ma być ponad 30 stopni więc coś zimnego, a nie gorące kakao;)

 

Ale generalnie plan zacny :)

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

3 rozdział póki co trochę wredny ale ubilem już dwóch bossów. Mam mocne skojarzenia z 

Spoiler

Demon's souls, bo etap w pagodzie mocno przypomina wieże Latrie oraz z Bloodborne, bo boss na końcu tej lokacji podobny do Amygdalii z tejże gry więc chyba się wzorowali 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Czezare napisał(a):

To jaka ta gra w końcu jest, łatwa czy trudna? Jako jeden z zarzutów stawiano, że jest zbyt prosta, natomiast lektura tego topicu świadczy jednak co innego...

Zależy jak na to patrzeć ,ja jest soulsowy i też czytał że gra za łatwa. Imo łatwo nie jest, tutaj zależy dużo od uników nie ma parowania. Łatwo to można farmić .

Odnośnik do komentarza

Rozdział 4 zrobiony. Dla mnie jest on absolutnie perfekcyjny. Już trójeczka była przepyszna, ale 4-ka biję ją na głowę IMO. Nieco cięższe nuty i cała masa powykręcanych pomysłów. Bossowie też topka, ze szczególnych wyróżnieniem...

 

Spoiler

Buddha's Right Hand - mało wymagający, nadrabia za to designem

Violet Spider - na tym śliniku to można sobie animować takie maszkary

Centipede Guai - jak wyżej, jeśli ktoś ma awersję to takich stworzonek to może się zdrowo wzdrygnąć, wykonanie mistrz!

 

Generalnie gierka z gatunku "im dalej w las tym lepiej", serio. Początek zapowiadał zwykłą sieczkę stojącą gdzieś pomiędzy Soulsami, a Stellarem, a finalnie gra okazuje się być mocno angażująca i szalenie rozbudowana. Możliwości i mechanik także jest tu od cholery, a smaczki typy "ukryty świat za malowanym obrazem" sprawiają, że człowiek boi się cokolwiek przeoczyć lub pominąć.

 

@Czezare, jeśli jest Ci po drodze z tego typu rozgrywką (po tym co pisałeś wnioskuję, że tak) to nawet się nie zastanawiaj. Nie odkładaj tego na jutro tylko kupuj z miejsca. Podziękujesz później :) Dla mnie najlepsza tego typu gierka od czasu Bloodborne, przy czym jedyna realna przewaga BB to w sumie setting świata. Wiadomo, że gierka From ma już swoje lata, jednak Wukong zjada ją pod względem mechanik, systemów, smaczków, sekretów, pomysłów, walk z bossami (o panie, to jest prawdziwa perła). Coś niesamowitego.

Edytowane przez Amer
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja przy jednym gnojku siedziałem wczoraj 4h non stop, podejście za podejściem, finalnie padł, ale jeśli ktoś mi powie, że to łatwizna, to ja już nie wiem.

 

 

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...