Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja go robiłem po zakończeniu głównego wątku tego aktu i już nie był taki straszny.

No i ta brońka po wycrafceniu siadła idealnie, jeszcze jak się lubujesz w postawie filaru jak ja to jest op fest.

W zasadzie to dzięki niej akt 5 to już trochę spacerek był.

Do tych co ukończyli, zrobiliście secret ending i secret last boss fighta ? :D 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Szermac napisał(a):

Do tych co ukończyli, zrobiliście secret ending i secret last boss fighta ? :D

Kratos sie chowa ;)

Po skończonej fabule i zdobyciu nowego seta ciezko mi bylo skonczyc grac i wyladawalem w 3 akcie NG+ 

 

@Faranell tez nie znalazlem zastosowania poza zadaniem

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

@Faranell Na mój stan wiedzy tylko quest do zaliczenia. Też sporo węszyłem za tym, jednak nie udało mi się znaleźć nic więcej dla lisa.

 

"Starcie tytanów" w ramach dodatkowego fighta na koniec to :obama: Koniecznie trzeba to zobaczyć, choć przyznaję, że dość zdrowo napsuł mi krwi fajt który je poprzedza (a jest niezbędny). Generalnie gra jest upakowana takimi fest mocnymi pojedynkami. Niemożliwe by bez zająknięcia wybrać jeden najlepszy. Po prostu zbyt dużo tutaj dobrej zawartości. Dodatkowo pomysły te są na tyle zróżnicowane, że nie powszednieją.

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Ja też lecę NG+ od wczoraj i wpadła mi nowa i potężna brońka, ale nie pamiętam już gdzie i z co. A będąc bardziej precyzyjnym to wpadła możliwość jej stworzenia, z surowców które mamy. 

 

Aaa, i poki co (końcówka 2-giego świata) faktycznie jest łatwiej z racji na stuff który posiadam. Bardzo szybko wskakują też kolejne levele (duuuużo XP z walk i nie tylko), więc można odblokować wszystkie umiejętności i podnieść statystyki. 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Szymek napisał(a):

Pokaz @Amer co to za cudo. Mówisz że gdzieś 1 lub 2 akt?

Sorry ze spamuje filmikami ale na Xboxie tego nie ma ;)

Na NG+ troszke się przerobiłem i poszedłem w zaklęcia. Na filmiku boss z aktu 3

 

Ale ten boss nawet nie jest ukryty, jak go nie ma ?? LOL

 

edit:

 

Widzę twój edit już kminie :D 

Edytowane przez Assassins_78
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szymek napisał(a):

Pokaz @Amer co to za cudo. Mówisz że gdzieś 1 lub 2 akt?

Sorry ze spamuje filmikami ale na Xboxie tego nie ma

Na NG+ troszke się przerobiłem i poszedłem w zaklęcia. Na filmiku boss z aktu 3

 

@Assassins_78 o zapisywanie i łatwą edycję filmów mi chodzi

Spoiler

A nawiasem mówiąc ten bos jest delikatnie wkuwający jak nie zaczniemy go atakować od pierwszego zejścia do niego. Budzi te swoje dziecinki i kłopociki z lekka. Ale ogólnie do rozjebania bez utraty życia. :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...