Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Żałuję teraz że nie mam lepszego kompa bo zajebiste to jest. Na ps5 chyba z 5h potrzebowałem żeby przyzwyczaić się do 30fps, bo inny tryb niż jakość to takie mydło że rzygać się chce. Po tych kilku godzinach jakoś idzie i nie przestało przeszkadzać to 30 FPS, ale wcześniej to masakra, oklep taki w 1 akcie od niektórych że masakra

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Amer napisał(a):

Czy też odnosicie wrażenie że gierka została lekko przemilczana w PL? Brak wysypu recenzji itp.  Jak dla mnie ciut dziwne, zważywszy na jakość którą dostarcza. 

Nie dostali kodów na wersję ps5, redakcje też same od siebie nie mają zamiaru kupować gry dla recenzji, także nie doczekamy się już raczej :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

 

6 minut temu, Schranz1985 napisał(a):

NG+ ma jakieś nowości?
Nowe bossy?
Jest trudniej?
Ile przejść potrzeba do platyny?

Wysłane z pixela przez taptalk bo mnie stać
 

 

2 przejścia trzeba, bo trzeba wycrafcić wszystko, a jest jeden set zbroi do którego w jednym plejtruł brakuje materiałów, bo pozyskuje się tylko kilka z bossa.

Nowości niewiele, większe wyzwanie i kilka broni nowych + zbieranie rzeczy pominiętych.

Ja pominąłem kilka duchów, rzeczy do tykwy, roślinki i kilka postaci.

Ale sam rdzeń rozgrywki jest tak rajcowny, że i tak się leci przez NG+ z bananem na mordzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, iluck85 napisał(a):

Ta miejscówka wam wpadła czy gdzieś wyczytaliście? Bo nie wiem czy się błąkać samemu po mapie czy gdzieś zerknąć.

Quest dla pijanego dzika wykonaj, jest w takim miejscu ze ciężko go pominąć. Wogóle w akcie 2 przed crouching Tiger temple najlepiej jest udać się do fright cliff, na końcu jest najebany dzik

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...