Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lochu napisał(a):

Jest jakiś obszar do odkrycia w 3 rozdziale?

 

W 3 sekretnych lokacji nie ma. Trzeba tylko uważać żeby ubić

Spoiler

Aprama Bata

przed głębszą eksploracją bo inaczej się nie pojawi.

Spoiler

Shrine North Shore Bitter Lake i trzeba iść prawą stroną wzdłuż brzegu.

 

Spoiler

A nie czekaj jest ta lokacja jedna dodatkowa po queście, która służy nam za bazę wypadową. Yin Tiger to gigachad :D

 

Edytowane przez GearsUp
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Szermac napisał(a):

z czego jeden przed końcem samej gry.

 

Spoiler

Tak myślałem bo bez celu takiej dużej komnaty pełnej detali by nie zrobili :)

 

W ogóle to dobrze, że looknąłem na reddity bo w 4 akcie jest boss,

Spoiler

z którego lecą fajne rękawiczki z crt chancem i podobno loot nie jest gwarantowany jeżeli nie obetniemy mu kilku rąk w trakcie walki zachodząc go od tyłu.

 

Do rzeczy które można pominąć polecam:

 

 

Edytowane przez GearsUp
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak na NG+ pokona się

Spoiler

Tygrysa Kowala w hubie, to dostaje się 4 slot na amulety

 

Platynowanie to tragedia xD Są itemy, które lecą tylko ze specyficznych wrogów, farmie blisko godzine i nie leci, a jeszcze takich 4. Tak samo ziarenka i niektóre składniki do napoju. Czyste rng xD

Odłoże sobie platynke na jakiś póóóźniejszy okres raczej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Szermac napisał(a):

Jak na NG+ pokona się

  Pokaż ukrytą zawartość

Tygrysa Kowala w hubie, to dostaje się 4 slot na amulety

 

Platynowanie to tragedia xD Są itemy, które lecą tylko ze specyficznych wrogów, farmie blisko godzine i nie leci, a jeszcze takich 4. Tak samo ziarenka i niektóre składniki do napoju. Czyste rng xD

Odłoże sobie platynke na jakiś póóóźniejszy okres raczej.

Z ciekawości, bo mocniej przysiąde w tym tygodniu do tej gry wreszcie, ile zajęło Ci przejście NG?

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, GwynBleidd_79 napisał(a):

Zastanawiam się tak cały czas nad tą małpą bo z tego co widzę na YT to gra wygląda na mega sztosik i Grysław mocno poleca, tylko w końcu to soulslike czy nie? Nie cierpię soulso podobnych gier a jedni piszą że to nie SL a inni że w hoj trudne jak SL. Jak to w końcu z tą grą jest?

To nie jest soulslike (nie ma kar za śmierć w postaci utraty dusz), tylko action RPG, ale poziom trudności jest dosyć wysoki, chociaż nierówny, przynajmniej na początku. 

 

Nie ma możliwości jego zmiany, więc musisz się naszykować na wyzwanie, ale myślę, że warto, gra jest trochę inna od reszty action RPGów, ma swój indywidualny styl. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się tak cały czas nad tą małpą bo z tego co widzę na YT to gra wygląda na mega sztosik i Grysław mocno poleca, tylko w końcu to soulslike czy nie? Nie cierpię soulso podobnych gier a jedni piszą że to nie SL a inni że w hoj trudne jak SL. Jak to w końcu z tą grą jest?
Mam tak samo, wziąłem i uważam ten szpil za najlepsze co wyszło w tym roku

Polecam mocno
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GwynBleidd_79 napisał(a):

Zastanawiam się tak cały czas nad tą małpą bo z tego co widzę na YT to gra wygląda na mega sztosik i Grysław mocno poleca, tylko w końcu to soulslike czy nie? Nie cierpię soulso podobnych gier a jedni piszą że to nie SL a inni że w hoj trudne jak SL. Jak to w końcu z tą grą jest?

Jest kilka trudnych bossów, tak to, cała reszta to przyjemny akcyjniaczek, nie ma to nic wspólnego z soulsami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GwynBleidd_79 napisał(a):

Zastanawiam się tak cały czas nad tą małpą bo z tego co widzę na YT to gra wygląda na mega sztosik i Grysław mocno poleca, tylko w końcu to soulslike czy nie? Nie cierpię soulso podobnych gier a jedni piszą że to nie SL a inni że w hoj trudne jak SL. Jak to w końcu z tą grą jest?

Z definicji to nie jest soulslike. Ale powiem ci tak, gram w Wukong i jednocześnie kończę Lies of P. Bossowie z Lies of P to jak spacerek przy niektórych szefach z Wukong.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Lochu napisał(a):

W chapter 3 jest jakaś dobra broń do zdobycia? Przydałoby mi się coś lepszego do walki z Yin Tiger. Odblokowałem tą za zabicie cyan loonga ale brak materiałów.

 

Najlepszą bronią na niego jest dokokszenie drzewka z duplikatami ale zawsze też można wrócić później :shotgun:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Lochu napisał(a):

Opłaca się inwestować w te kopie? Testowałem na kilku mniejszych bossach i szału nie było, a miałem rozwinięte prawie max. Jedyne co to dużo many zżera.

 

Ten boss ma taki jeden move, że jak dostaje wiele hitów to się zaczyna zasłaniać mieczem i wtedy najwięcej dmg można na nim zrobić bo oprócz tego to w tej walce jest bardzo mało okienek na atak.

 

Ja nie używam klonów ale na niego zrobiłem taki respec i pomogło

Edytowane przez GearsUp
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GearsUp napisał(a):

Ten boss ma taki jeden move, że jak dostaje wiele hitów to się zaczyna zasłaniać mieczem i wtedy najwięcej dmg można na nim zrobić bo oprócz tego to w tej walce jest bardzo mało okienek na atak.

 

Ja nie używam klonów ale na niego zrobiłem taki respec i pomogło

Po zmianie broni padł za pierwszym razem, bez kopii

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...