Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Często wpadają bossowie z 2 paskami? 

 

W sensie z dwoma fazami? Idzie się domyśleć, kiedy sobie myślisz "coś za prosto idzie" to wtedy zazwyczaj ma dwie :rayos:

 

Ja czekam aż wyjdę z pracy żeby popchnąć fabułkę dalej a w między czasie w ramach zabicia nudy pofarmiłem tą metodą:

Spoiler

 

 

 

 

i wpadł 150 poziom :kaz:

 

image.thumb.jpeg.1faeb2e12fc4a1eb26123235390dd189.jpeg

 

Edytowane przez GearsUp
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lochu napisał(a):

Ja dopiero 4 rozdział. Cała postać Goku była wzorowana na Sunie Wukongu. Sprawdzałem właśnie w translatorze i z chińskiego Sun Wukong to po japońsku Songoku

 

Ano :boski_miszcz: 

 

Są dwa endingi, pierwszy zrobiony, creditsy poleciały, robię przerwę i biorę się za drugi a potem zbieranie pierdółek, na pewno pominąłem tego głupiego małego szczura w 2 chapterze bo najpierw zabiłem grubasa :notlikethis:

 

Powiem, że tutaj warto podchodzić kilka razy do tych samych walk chociażby ze względu na różne animacje, które wplecione są w rózne momenty walki, za każdym razem jakby triggerował mi się inny przerywnik w tej końcowej walce, cudownie jest to zakodowane. Ogólnie jak dla mnie im dalej w las tym starcia były coraz lepiej przemyślane. Co do etapów to za najgorszy uważam ten 3 śnieżny z  kilku różnych względów (chociaż ten świszczący śnieg robił - efekty cząsteczkowe tip top w tej grze).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał(a):

Główny boss 5 aktu jak dla mnie najlepszy :banderas:

 

Spoiler

Mi tylko te wozy z tego aktu nie pasowały. Ostatni za to lekko przegięty (kluczem jest jak najszybsze zbicie mu armora). Te małpy później w chmurach to już God of War pełną gębą :D Portrety mam wszystkie, duszki 51/54, achivki 68/81 ale kilka z tego co widziałem automatycznie wpadnie po wejściu na ng+

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero 2gi rozdział, gdzieś pewnie połowa, no coś się rozkręca ciągle, trochę szkoda, że aż taki boss rush (co 5 minut?), ale nie nudzi się, wciąga, to najważniejsze. Poziom trudności bardzo nierówny, ale w sumie na pewno poniżej Elden Ring DLC, no i wciąż nie mogę się przyzwyczaić do braku jakiegoś normalnego parry, jest tylko skill :)

 

Grafika i system walki to top 5 branży. 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w 3 i duuuuzo łażenia że się pogubić idzie momentami :CoolStoryBro:

 

Spoiler

Ubiłem tego longa na plaży, dostał Apap na noc i mam nową miejscówkę. Tam jest ten tygrys. Potem wrócić do niego i go pokonać w rywalizacji czy on taki hardcore będzie?

 

I koło plaży był typ którego uratowałem. Gdzie on się podział?

 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, iluck85 napisał(a):

I koło plaży był typ którego uratowałem. Gdzie on się podział?


Stoi se koło tej chatki na wodzie, nieopodal gdzie go uratowałeś. O ile mówimy o tym samym ziomku.
Chyba, że mówisz o typie z kapeluszem jak Raiden, to go spotkasz później, o ile na niego trafisz w tym rozpasanym terenie :D 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Do każdego aktu można wracać przez całą grę, czy są jakieś punkty bez powrotu?

Z tego co wiem to po zakończeniu gry możesz wszędzie wracać jeszcze. Tyle co trzeba uważać na bossów, zabicie niektórych zamyka furtkę do walki z innymi, ale pierwszy chyba taki dopiero w 3 rozdziale. Jest też w pierwszym akcie ale to wątpię żebyś go pominal

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

 

No i zajebiście.

 

To też ciekawe:

 

 Reports indicate that Black Myth: Wukong was initially planned to have 13 chapters, but the developers reduced this to six due to financial constraints.

 

 

 


Przydatne info dla tych co skończą 4 chapter razem z ukrytą lokacją. Po jego ukończeniu wróćcie się bo w jednym miejscu respi się

Spoiler

mała skrzynka a w niej curio, które podnosi na dłużej statsy po wskrzeszeniu. Właśnie zdobyłem je jako ostatnie i żałuję, że nie wiedziałem tego przed samą końcówką gry bo tam każdy boost jest pomocny.

 

image.thumb.jpeg.5e749ae76da0f7199fbca6270a4d35fe.jpeg

 

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, GearsUp napisał(a):

Przydatne info dla tych co skończą 4 chapter razem z ukrytą lokacją. Po jego ukończeniu wróćcie się bo w jednym miejscu respi się

Możesz powiedzieć gdzie dokładniej. Właśnie ukończyłem ukrytą lokację. Zajebiście duża jest jak na sekret i naprawdę szkoda było by ją pominąć.

Odnośnik do komentarza

Gra skończona, Questy skończone, dwa zakończenia zrobione, Erlang ubity:banana: Walki z bossami to majstersztyk, animacja fenomenalna, wszystko zagrało, grafika, dźwięk, miodność, rozbudowane możliwości rozwoju postaci. Długość gry robi wrażenie, jej po prostu nie da się szybko skończyć, eksploracja świetna i bardzo dobrze że nie ma mapy bo byłoby za łatwo. Chciałoby się więcej broni siecznych, miecze, katany, halabardy, młoty, topory, może w drugiej części...Trudność end bossów wspaniała, trzeba się wspiąć na wyżyny swoich możliwości aby ubić kilku ostatnich bossów oraz ERLANGA, nie ma spacerku, flaszki pomagają ale ubicie ich bez "wspomagaczy" robi gigantyczną przyjemność po pokonaniu!!! Euforia  9+/10. Na Erlanga działa grzmot, zrobiłem go u kowala na 99, zabiera mniej obrażeń. Zawaliłem chyba  2 wodzów i 3 postacie, nie mam ich. Nie mogę już zebrać fioletowych wstęg w 4 Rozdziale, nie ma ich, a ostatnia mnie nie wpuszcza do bossa. Trzeba chyba zacząć NG+, ale na razie trzeba odetchnąć po 12 dniach intensywnego grania, gra warta każdej złotówki :psclassic:Pozdrawiam.

456795165_1062858202105919_7573654961516727703_n.jpg

456990693_1420526715465160_4703972676606781948_n.jpg

456983486_1214180059609326_5947690743020007520_n.jpg

456390979_8208608185852469_6793716892631575125_n.jpg

456983484_1541142523464649_4567257984112551653_n.jpg

Edytowane przez panborysek
  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Coś mnie otłukuje chyba finałowy boss drugiego aktu :/. Dzisiaj podejdę znowu, ale tak z 5x już wtopa. Pewnie jestem underlevel mocno 35. 

Zdecydowanie najtrudniejszy z bossów do tej pory. U mnie przy 3 podejściu na 40 lvlu ale długo go biłem. Jak chcesz sobie ułatwić to zrób najpierw ukrytą miejscówkę z rozdziału drugiego.

 

Spoiler

Dostaniesz przedmiot który wyłącza wichurę i dużo zwiększa redukcję obrażeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lochu napisał(a):

Zdecydowanie najtrudniejszy z bossów do tej pory. U mnie przy 3 podejściu na 40 lvlu ale długo go biłem. Jak chcesz sobie ułatwić to zrób najpierw ukrytą miejscówkę z rozdziału drugiego.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Dostaniesz przedmiot który wyłącza wichurę i dużo zwiększa redukcję obrażeń.

 

 

Padł na 38, w sumie za 8 podejściem. Dobry fight.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...