Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Lochu napisał(a):

Czarny loong jest bardzo łatwy. Wskakujesz na skałę i żaden aoe cię nie dosięga 

 

@Rotevil Już ogarnąłem, przegapiłem ścieżkę gdzie ta denerwująca kula była.

Ubiłem normalnie, w ch3 ten smok szybciutko za 1wszym jak już dokoksany, ale ten etap po nim to chyba jakaś chińska parodia Blightown xD. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Ch3 rzeczywiście mniejszy boss rush, ale wizualnie te walki z bossami topka. 

 

Nie mam pojęcia kiedy sprzedawcy mają nowe itemy, gra jakoś o tym powiadamia? Bo właśnie wpadłem do kolesia z ch1, a tam masa dobra. 

 

  Ukryj zawartość

image.thumb.jpeg.b678ca9304d614262bcc48334ad44624.jpeg

 

 

 

Już niedługo będziesz miał ich wszystkich w jednym miejscu więc się nie przejmuj tym, że trzeba ich odwiedzać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Gra wydaje się mega niedowartościowana przez media, mieliście rację, to jest sztos. 

Zasługuje na 90 jak nic ale co zrobisz, teraz "growe dziennikarstwo" można  o kant chuja potłuc.

6 minut temu, iluck85 napisał(a):

Ja 3 akt i mam 33h prawie 

Ja w 6 rozdziale zabiłem kilku bossów i 50h na liczniku. Chyba raczej nic nie przegapiłem bo wpadł trofik za wszystkie akcesoria i punkty medytacji. Jutro zapewne koniec.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wszedłem z buta wczoraj w 5 akt (4 akt kozacki w opór, różnorodność lokacji i wszystkiego co tam napchali, sztos). Wydaje mi się, że wylizałem wszystkie ściany, mam wszystkie punkty medytacji więc mam nadzieję, że nie ominąłem czegoś ważnego.

 

Wiem na pewno, że 

Spoiler

ominąłem tego Skorpion Lorda:/ Powalczyłem z nim, sprawił mi trochę problemów to poszedłem trochę farmić no i trafiłem na głównego bossa;(:(:( No i zablokowało mi to walkę ze Skorpionem, ale chociaż pooglądałem jak Skorpion się z bossem naparza, mega zajebiście to wyglądało ;D

 

Akt 5 graficznie wydaje mi się trochę nierówny w stosunku do poprzednich, ale klimat oddaje - lubię takie lokacje. I póki co jest dość łatwo, chociaż mam armor z ochroną na mróz ;D 

Pytanie takie w 5 akcie:

Spoiler

w wozie jest uwięziony chyba Koń, ciągnie się jakiś bat ale nie można go uwolnić. Dajcie wskazówkę czy mam czegoś szukać, czy progressować akt dalej i wtedy uda się go uwolnić - ale bez konkretów.

 

Ja już chcę DLC:(

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Szermac napisał(a):


Wróć tam po Ying-Yang motywie ;)

Właśnie tam wczoraj skończyłem, jeśli mówimy o

Spoiler
Spoiler

walce z tym bossem w pałacu, wróciłem zabić tych dwóch dużych typów co na lawie stoją i miałem się do wozu wracać ale już padłem ze zmęczenia :D 
To dzisiaj lecę do tego konia, połażę po tej lawie trochę bo jedną skrzynkę na pewno widziałem wczoraj i lecę dalej.

 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsze zakończenie zrobione. Finałowa walka super, przy 3 podejściu udalo go się pokonać. Całość zajęła mi 53h, teraz tylko dozbierać to co brakuje czyli duchy, ulepszenia do tykwy i secret ending. Recenzenci zaniżyli oceny bo gra to spokojnie 9/10

 

9 minut temu, Szermac napisał(a):

Do tych podróży polecam naczynko z 1 aktu, stąpanie po lawie nie buduje paska poparzenia ;)

Tak tylko że długi ma cooldown, lepsza jest tutaj tykwa która po użyciu daje ci niewrażliwość na lawe. Do zdobycia w ch4 ale mogę się mylić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Faranell napisał(a):

Właśnie tam wczoraj skończyłem, jeśli mówimy o

  Ukryj zawartość
  Ukryj zawartość

walce z tym bossem w pałacu, wróciłem zabić tych dwóch dużych typów co na lawie stoją i miałem się do wozu wracać ale już padłem ze zmęczenia  
To dzisiaj lecę do tego konia, połażę po tej lawie trochę bo jedną skrzynkę na pewno widziałem wczoraj i lecę dalej.

 

 

 

Nie chodzi o bossa w pałacu tylko sekretną odnogę w tej lokacji, która prowadzi do

Spoiler

ostatniego wozu i przejścia dalej aby zdobyć itemy do craftu bull seta.

 

W ng+ leci się już jak przecinak, jak komuś brakuje easy moda w tej grze to nowa gra tym właśnie jest. Dodatkowo po każdym chapterze zdobywamy nowy punkt do zaiwestowania w Relica a przy ng++ po zapełnieniu reliców dochodzi nowy Wukong Stance :boski_miszcz: Dalsze ng++++ są już podobno wyzwaniem i bossy 1 shotują.

Edytowane przez GearsUp
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Lochu napisał(a):

Pierwsze zakończenie zrobione. Finałowa walka super, przy 3 podejściu udalo go się pokonać. Całość zajęła mi 53h, teraz tylko dozbierać to co brakuje czyli duchy, ulepszenia do tykwy i secret ending. Recenzenci zaniżyli oceny bo gra to spokojnie 9/10

 

Tak tylko że długi ma cooldown, lepsza jest tutaj tykwa która po użyciu daje ci niewrażliwość na lawe. Do zdobycia w ch4 ale mogę się mylić.

Dzisiaj przejrzałem reckę PPE, dziennikarstwo poziomu niskiego. W sensie lubię krytyczne recenzje, ale byłem ciekawy ładu i składu i wyszło jeszcze większe gówno, niż u nich zazwyczaj xD.

Spoiler

dali 7.5, więcej dali SW Outlaws, no szanujmy się jednak :leo:

 

 

Ja dzisiaj chyba wrócę poczyścić trzeci akt, bo tak mniej więcej połowę ominąłem tej ostatniej dużej lokacji :D. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...