Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, GearsUp napisał(a):

 

29 minut temu, Szermac napisał(a):

I na PC nie ma 3 najbardziej upierdliwych chyba co są na PS5 xD

 

Które to? 

image.png.491597ae876b48d2635a3e667aa602fa.png
Zebrać wszystkie duchy i czary przemian.
image.png.0f266646da779513217d0d6aca5b98a9.png
Ubić wszystkich Loongów
image.png.0cd9ff3c34e3096031eb604f59f20203.png
Chyba wydanie skill pointa.

To jednak nie, powtórzyłem głupote, którą gdzieś przeczytałem. Myślałem, że oprócz duchów i zaklęć, to jeszcze jakieś zbieractwo nasion i innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Dosyć wysokie te procenty imo, jak na 18 czy tam ileś milionów casuali z Chin. 

 

Kiedyś jak grałem w Lineage 2 i na serwer trafiał jakiś japończyk to kosił wszystkich a teraz jak oglądałem kilka filmików z Wukonga z hitless bossów to też w tytułach same chińskie znaczki

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, GearsUp napisał(a):

 

Kiedyś jak grałem w Lineage 2 i na serwer trafiał jakiś japończyk to kosił wszystkich a teraz jak oglądałem kilka filmików z Wukonga z hitless bossów to też w tytułach same chińskie znaczki

Od 2000 roku do 18 roku życia można tam grać tylko 3h w tygodniu xD. No, ale to oficjalnie, pewnie kombinują z VPN itp. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, iluck85 napisał(a):

Ten 4 akt mi siedzi najmniej na chwilę obecną. 
A gdzie była ta ukryta lokacja? 3 czy 4 akt? 

Ukryte lokację masz w każdym rozdziale prócz ostatniego. W czwartym jest najlepsza i naprawdę warto ją zwiedzić.

 

Spoiler

W 3cim akcie masz wioskę gdzie przenoszą się xu pies i małpa shen. A ukryta lokacja odblokowuje się na końcu po zrobieniu wszystkich innych.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):
12 minut temu, Lochu napisał(a):

Ukończyłeś ukrytą lokację w 4tym? Bo naprawdę warto.

Nie wiem :D obczaję na Yt na weekendzie, czy coś przegapiłem, ale raczej przegapiłem. 

Spoiler

Raczej byś wiedział, przechodzisz przez ścianę i trafiasz do całkiem nowego regionu który wogóle nie przypomina 4ego aktu.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lochu napisał(a):
  Ukryj zawartość

Raczej byś wiedział, przechodzisz przez ścianę i trafiasz do całkiem nowego regionu który wogóle nie przypomina 4ego aktu.

 

Widziałem pustą lokację, gdzie nic nie było, więc to na pewno to :). Ominąłem bossa i dlatego była pusta... dzięki za hinta. 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, GearsUp napisał(a):

A propo w jakich sceneriach chcielibyście żeby dlc się działy? Ja chyba wolałbym całkiem nowe miejscówki chociaż do tej wyżej chętnie bym wrócił

Na pewno w lasach więcej, ale czego nie wymyślą to będzie dobrze.

 

12 minut temu, Rotevil napisał(a):

Nie no na ng+ to jeszcze łatwiej jest, wchodzisz w tych bossów jak w masło, chyba musiałbym przelecieć do ng++ żeby poczuć jakiś opór.

Też platynuje na ng+ i bossowie w kilka sekund padają.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Wooyek napisał(a):

No ja dopiero zacząłem dziś rano 2 rozdział, też fajna sceneria pustynnych klimatów. 

Na początku na takim daszku stoi 4 łuczników, da się ich tam jakoś dosięgnąć, bo nie ukrywam, że mnie irytowali, a nie dało się do nich dostać. 

Te drzwi z łucznikami możesz tylko z drugiej strony otworzyć, wtedy zeskakują z daszku, rozwalasz ich i nie respawnują się. Drzwi są na placu gdzie Boss jest earth Wolf czy jakoś tak. Żeby tam trafić to tutaj jak są ci łucznicy to w prawo po murze i będziesz miał wejście za mur. Później w lewo do góry i cały czas prosto, trzeba biegnąc bo ucznicy z dwóch stron siedzą. Trafisz bez problemu.

Edytowane przez Lochu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, iluck85 napisał(a):

4 akt i boss 

  Pokaż ukrytą zawartość

Kolega dzik 

No ta 2 forma to dramat. 

 

U mnie chyba obie walki za 1wszym. 

 

Z kolei ten ostatni ostatni aktu to był kozak, po tym jak załączył czary, w sumie jedyny w tym akcie trudniejszy, opcjonalnych nie robiłem jeszcze wszystkich w 4 to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, iluck85 napisał(a):

No ta 2 forma to dramat. 

Dzik łatwy był, nawet zapomniałem wogóle o nim.

 

4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

kolei ten ostatni ostatni aktu to był kozak, po tym jak załączył czary, w sumie jedyny w tym akcie trudniejszy, opcjonalnych nie robiłem jeszcze wszystkich w 4 to nie wiem. 

Na tego finałowego to wystarczy naczynko z ukrytego poziomu użyć jak rzuca czar i leży i kwiczy 

 

W 4tym najtrudniejszy jest opcjonalny loong. Za 4 podejściem i pierwszy na którego używałem najlepsze mikstury.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...