Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lochu napisał(a):

Dzik łatwy był, nawet zapomniałem wogóle o nim.

 

Na tego finałowego to wystarczy naczynko z ukrytego poziomu użyć jak rzuca czar i leży i kwiczy 

 

W 4tym najtrudniejszy jest opcjonalny loong. Za 4 podejściem i pierwszy na którego używałem najlepsze mikstury.

No to już wiem, czemu był dziwnie trudny w tej fazie, ale go ujebałem luźno, kilka prób, nie to co Messmer w Eldenie bez upgrejdów. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, iluck85 napisał(a):

Wy gracie na modach easy czy co? :CoolStoryBro:
Albo totalnie źle drzewko zrobiłem i źle pkt przydzielałem. 

Nie wiem, ale ja zapakowałem wszystko w drzewko podstawowe + tą jedną pierwszą postawę, ze skilli tylko wrzuciłem unieruchomienie i zaczynam pakować w przemianę, do tego legendarna brońka i set zrobiony z bossa na 4rtym i czuję się trochę OP na 5ty.

 

A i znalazłem legendarną flaszkę, co podnosi mocno generowanie Chi, lepsza niż ta podstawowa ulepszona. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, iluck85 napisał(a):

Wy gracie na modach easy czy co? :CoolStoryBro:
Albo totalnie źle drzewko zrobiłem i źle pkt przydzielałem

Ja tak rozwijałem: uniki bez ostatniego ulepszenia, podstawowy styl walki bez dwóch ostatnich ulepszeń. Dalej to rozwijałem immobilize bez ostatniego ulepszenia (za dużo many bierze). Pozniej zwiększyłem maksymalna manę na drzewku. Na koniec to szlo w krytyki, pluck of many jak już miałem wymaksowaną manę i transformacja. U Xu doga to zwiększałem najpierw manę max, później obronę i na końcu HP. 

Edytowane przez Lochu
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Lochu napisał(a):

Ja tak rozwijałem: uniki bez ostatniego ulepszenia, podstawowy styl walki bez dwóch ostatnich ulepszeń. Dalej to rozwijałem immobilize bez ostatniego ulepszenia (za dużo many bierze). Na koncu zwiększyłem maksymalna manę na drzewku. Pozniej to szlo w krytyki, pluck of many jak już miałem wymaksowaną manę i transformacja. U Xu doga to zwiększałem najpierw manę max, później obronę i na końcu HP. 

Tak z ulepszaczy tych za te matsy umysłu (gram w PL :D) to wszystko w ogóle poszedłem w manę, je tez można chyba zmieniać sobie, mana imo mega wazna jest w tej grze. 

12 minut temu, iluck85 napisał(a):

O właśnie broń. Coś przegapiłem. 
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Mam Chitynowy kostur Atak 80 

Kostur Złotego Loonga Atak 108, ale czegoś brakuje nie wiem bo bo jest znak zapytania i Stal z góry Kun. 

Jest coś innego epickiego, legendarnego? 

 

 

 

Ja mam 3, ale teraz Ci nie powiem, nie ma mnie przy kompie. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Tak z ulepszaczy tych za te matsy umysłu (gram w PL :D) to wszystko w ogóle poszedłem w manę, je tez można chyba zmieniać sobie, mana imo mega wazna jest w tej grze. 

Rdzenie umysłu dokładnie, też gram w PL. Można respecowac jak wszystko w tej grze. Mana jest bardzo ważna dlatego warto też rozglądać się za tabletkami. Można pięć znajsc które zwiększają manę. Ciężko je omijać, u mnie po skończeniu tylko jednej brakowało z 15stu.

 

Co do tego finałowego bossa z aktu 4ego to przypadkowo tego naczynia użyłem jak zaczął czarować. Nie miałem pojęcia jaki będzie efekt ale wrócił do normalnego stanu i pewnie dlatego za pierwszym razem u mnie.

 

Aha i jeżeli źle wybrales relikwie to pamiętaj że możesz respec zrobić. Ja dopiero to zobaczyłem pod koniec gry.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, iluck85 napisał(a):

O właśnie broń. Coś przegapiłem. 

Tą broń można wykuć na końcu 4ego albo na początku 5go.  Jeśli zabiłeś odpowiednich bossów tzn z ukrytej lokacji Ten znak zapytania powinien się chyba odblokować jak zabijesz yellow loonga w ch4

 

Sorry za post jeden po drugim. W jakich wy setach biegacie? Ja całą grę w zestawie z 1ch, ten który daje buffa do immobilize.

Edytowane przez Lochu
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, iluck85 napisał(a):

Wy gracie na modach easy czy co? :CoolStoryBro:
Albo totalnie źle drzewko zrobiłem i źle pkt przydzielałem. 

Ja jestem na końcówce 5 aktu, skilli ani razu nie kasowałem i nie przydzielałem ponownie - takie moje utrudnienie:)

W przemiany nic nie wsadziłem, unieruchomienie, klony, korzystam od dłuższego czasu z 3 postawy, dopiero w 4 akcie zmieniłem pancerz bo biegałem cały czas z jednym z pierwszych - z duszy też korzystam tej pierwszej co daje + 30 obrony i mam ją wymaksowaną. I raczej wszystko bez problemu, z Loongiem żóltym chyba zrobiłem z 7 podejść, w nocy się nie udało - na drugi dzień padł za 1 razem bez miksturek.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał(a):

@Lochu @KrYcHu_89 @iluck85 @Faranellwy na padach czy MnK? Na padzie ludzie pisali, że ciężej się zaklęcia rzuca bo trzeba z wciśniętym RT, ogólnie przez to ciężko jest wyczuć moment przemiany w kamień, na klawie wystarczy wcisnąć szybko przycisk

Edytowane teraz przez GearsUp

No ja na PS5. Nie wiem co tam trudnego, trzymasz rt i naciskasz kwadrat, trójkąt, kółko albo krzyżyk. Przemiany w kamień ani razu nie użyłem także się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, iluck85 napisał(a):

Pad od X podpięty do PC. 

Teraz mam 

  Ukryj zawartość

pająka. Ale widzę, że będę musiał zgarnąć jeszcze 2 fioletowe wstęgi i ukryta lokacja. 

 

 

Coś czuję, że się pomęczysz ze

Spoiler

skorpionem

 

13 minut temu, Lochu napisał(a):

No ja na PS5. Nie wiem co tam trudnego, trzymasz rt i naciskasz kwadrat, trójkąt, kółko albo krzyżyk. Przemiany w kamień ani razu nie użyłem także się nie wypowiem.

 

No tak, gdzieś w innym temacie pisałeś, że chcesz ulepszać kompa i mi się poyebało

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to była pierwsza ściana. Tłukłem go przez kilka godzin w sumie, IMO trochę bez sensu bo można było spokojnie wbić kilka leveli i wrócić by rozprawić się z typkiem. Generalnie raczej wymagający ziom jak na standardy tej gierki, ale to już pewnie wiesz :)

Edytowane przez Amer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, GearsUp napisał(a):

Mnie ciekawi czy do dlc będzie można przenieść swoją postać. Jak to wygląda w soulsach?

Zwykle w rpg gramy tą samą rozwiniętą postacią. W Elden Ring musiałeś 2 bossów pokonać i zalecany był  wysoki poziom postaci żeby nie padać na dwa hity. Ja miałem akurat zapis z konca gry i 175lvl

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...