Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, iluck85 napisał(a):

Na Steam jest 81 osiągnieć :D A nie 36. 

Na bank pominąłem 

  Ukryj zawartość

Barona Skorpiona

I taka sama sytuacja była w 2 akcie gdzie tego kamiennego rozwalił drugi którego ożywiłem, więc podejrzewam że już te 2 postacie zabrakną w kompendium. 

 

 

Z tymi kamiennymi bossami to przecież jak jeden zabija drugiego masz na ekranie komunikat Defeated więc powinno zaliczyć tak jak ty byś go ubił imo

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślałem że dłużej mi zejdzie na bossie z 4 aktu. 

5 akt. 

 

Anyway, brakuję mi przedmiotu który widuje u innych, a ja go nie mam, a podoba mi się. 

Spoiler

Nakrycie głowy- takie długie czujki jak miał nasz wybraniec na początku gry- ten tutorial. 

Gdzie to zdobyć? 

 

I zaraz idę zrobić legendarna broń 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Lipa napisał(a):
Spoiler

Minąłem Shigandang w 6 chapterze, najpierw poszedłem po kostur i chciałem wrócić, widzę że się nie odpala. Rozumiem, że dopiero zaś na ng+ będę mógł go zrobić?

 

Spoiler

Żeby go obudzić musisz mieć mieć 4 skandhas (skupisko w PL) w ekwipunku z 4 pierwszych rozdziałów. Najleepiej go zrobić teraz bo dosteajemy niezłą nagrodę od xu doga, przyda się na finał. Ja też go pokonałem po skompletowaniu seta wukonga, bo o wiele szybciej go bijesz wtedy.

 

Edytowane przez Lochu
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Żeby go obudzić musisz mieć mieć 4 skandhas w ekwipunku z 4 pierwszych rozdziałów. Najleepiej go zrobić teraz bo dosteajemy niezłą nagrodę od xu doga, przyda się na finał. Ja też go pokonałem po skompletowaniu seta wukonga, bo o wiele szybciej go bijesz wtedy.

 

Dzięki za info!
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Lochu napisał(a):

 

U mnie to tak wygląda

 

191d1fcb1c660-screenshotUrl.thumb.jpg.6126f839ec2837008d8bce035169abef.jpg

 

Bawiłem się tutaj ile mogę mieć maks crit chance.

 

Podobno z max upgrade pilgrim setem można 1 hitować niektórych bossów tyle ataku przybywa po 10 sekundowym sprincie. Ten spirit wilka fajny bo aż 5% crt daje, całą grę go używałem tylko ten jego atak nie jest aż tak OP jak niektórych co potrafią zestanować itp,  z tych co sprawdzałem to bardzo silny atak ma spirit skorpiona jak wymaksujemy sobie dodatkowe bonusy do poison ataku, na ng+ można mieć 4 bransoletki na moderate increase poison atk i jak przywali tym ogonem to aż miło

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, GearsUp napisał(a):

Podobno z max upgrade pilgrim setem można 1 hitować niektórych bossów tyle ataku przybywa po 10 sekundowym sprincie. Ten spirit wilka fajny bo aż 5% crt daje, całą grę go używałem tylko ten jego atak nie jest aż tak OP jak niektórych co potrafią zestanować itp,  z tych co sprawdzałem to bardzo silny atak ma spirit skorpiona jak wymaksujemy sobie dodatkowe bonusy do poison ataku, na ng+ można mieć 4 bransoletki na moderate increase poison atk i jak przywali tym ogonem to aż miło

Jak ci się odblokowało to 4 miejsce na amulet?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał(a):

Kurde nie pamiętam już w którym momencie, na pewno nie po skończeniu bo się zatrzymałem w 6 chapterze ale all sekrety robiłem jeszcze raz

No ja też w 6 się zatrzymałem i farmie do platyny teraz. Ominąłem sekret z czwartego, znaczy odblokowałem ale żadnego bossa tam nie zabiłem.

Odnośnik do komentarza

Ja wróciłem do 2 chaptera i ubiłem bossa ukrytego- wpadły 2 osiągnięcia. 

 

Ja nie wiem jak Ci ludzie to ogarniają :newell: 

5 godzin temu, GearsUp napisał(a):

 

Z tymi kamiennymi bossami to przecież jak jeden zabija drugiego masz na ekranie komunikat Defeated więc powinno zaliczyć tak jak ty byś go ubił imo

 

Ale jak w przypadku akcji z 4 chaptera. Nie wpada POSTAĆ w kompendium i będzie znak zapytania. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, iluck85 napisał(a):

Ja wróciłem do 2 chaptera i ubiłem bossa ukrytego- wpadły 2 osiągnięcia. 

 

Ja nie wiem jak Ci ludzie to ogarniają :newell: 

 

Ale jak w przypadku akcji z 4 chaptera. Nie wpada POSTAĆ w kompendium i będzie znak zapytania. 

 

Spoiler

Trochę inna sytuacja bo tam to był wątek fabularny a w drugim po prostu 2 bossy obok siebie no ale nie widziałem tej akcji ze skorpionem, jak go tam duskveil ubija to chbya nie ma ekranu jak w 2 chapterze, że defeated i itemów z niego. Zresztą ja wrzucałem w tym temacie filmik z walki tych 2 bossów kamiennych i temu komuś wpadł portret za pierwszego

 

W dniu 25.08.2024 o 15:34, GearsUp napisał(a):
  Ukryj zawartość

:xboss:

 

 

 

 

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...