Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Szermac napisał(a):

Wyzwanie Tigera na każdym NG+ daje slot na amulet, maks do 5 slotów. Ale może @Lochu jak się jest w 6 akcie to już nie ma tej opcji.
Rzeczy za skorpiona wypadają tylko jak się go pokona one on one, jak się dotrze do walki z Duskveil przed pokonaniem go to już przepada, bo już go nie będzie na dachu chatki ;)

Miałeś rację. Teraz poszedłem i zamiast rzuć wyzwanie było o unikatowych przedmiotach. Wybrałem i po krótkiej gadce, że chodzę ubrany jak śmieć, mogłem znowu rzucić mu wyzwanie i odblokowałem czwarty slot. Dzięki

 

Wiecie może czy amulety poprawiające drop rate dzialają też na roślinki? Idę właśnie do loonga po drugi amulet.

Edytowane przez Lochu
Odnośnik do komentarza

6 chapter wjechał. 

Wracam do 5 i pocisnę braki. 

Do tego pozbieram pkt medytacji, bo chyba 3 mi brakują. 

 

5 najłatwiejszy jeżeli chodzi o walki, nikt specjalnie trudny nie był i nie wiem czy do kogoś podbijałem więcej razy niż w poprzednich chapterach. 

 

6 początek, ale na teraz jeżeli chodzi o wygląd i feeling to 2>1>3>4>5 

 

Odnośnik do komentarza

Nareszcie się udało :D Najgorszy pucharek to zebranie wszystkich dodatków do tykwy. Wukong bardzo przypadł mi do gustu, samo to dużo mówi że w ostatnich latach tylko 4 gry ukonczylen dwa razy - Cyberpunk, Sekiro, Stellar Blade i właśnie Wukong. Ode mnie 9/10

191d30dc28e5-screenshotUrl.thumb.jpg.ce7a2734497002812f6fb67840a777f9.jpg

3 minuty temu, Czezare napisał(a):

Pewnie już było wyjaśnienie w tym wątku, ale powiedzcie proszę czy jest jakaś kara za śmierć w grze?

Nie ma nic takiego.

  • Plusik 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Chapter 6 to niestety wyraźny spadek formy, latający boss to jakiś kurwa żart z tym QTE. 

 

To latanie na chmurce cringe, bossy Hippo jak z Eldena, co tu się stało :/.

 

Już bym zabronił w ogóle projektowania bossów Hippo w grach, absolutny dramat. 

 

Rano na finał bossa, mam nadzieję, że ten dowiezie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lochu napisał(a):

Tyle żeby zrobić true ending i odblokować ostatnią szóstą animację trzeba

  Pokaż ukrytą zawartość

Najpierw pokonać Erlanga (warto, najlepsza walka w grze) i dopiero finałowego bossa 

 

Jadę bez guidów, nie mogę go ubić raz, potem secret i znowu final na jednym przejściu?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, GearsUp napisał(a):

1>6>4>2>5>3

 

No lubię leśne lokacje

 

Możesz tak zrobić, gra sama nie wyrzuci cię z ng. Sam musisz zacząć ng+ w głównym menu

Tak zrobię :) Nie mam też secreta z 5tego... idę teraz trochę blind 

 

 

Doceniam tą otwartość 6stego, ale to QTE i Hippo to mnie zabiło trochę wczoraj :D. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, iluck85 napisał(a):

A są dwa zakończenia? Ten dragon ball na końcu to oznaczone będzie jakoś gdzie wylądować? 
Mi został boss z sekretnego 4 chaptera i 5. 
 

Opierając się na wiedzy forumowej są dwa i można robić zwykle, a potem true, jak nie masz ciśnienia na poradniki. 

 

Ja mam 3 z 4 artefaktów, brakuje z 5, padłem na zwykłym final bossie w ostatniej fazie kilka razy i postanowiłem jednak trochę poczytać i okazało się, że ominąłem questa na main hub:CoolStoryBro: i secret w 5tym na ostatni artefakt. Zrobię to jednak najpierw, a potem final bossa xD. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Ja mam 3 z 4 artefaktów, brakuje z 5, padłem na zwykłym final bossie w ostatniej fazie kilka razy i postanowiłem jednak trochę poczytać i okazało się, że ominąłem questa na main hub:CoolStoryBro: i secret w 5tym na ostatni artefakt. Zrobię to jednak najpierw, a potem final bossa xD. 

Żeby odblokować true ending musisz wszystkich bossów zabić z secret area. Coś innego musiałeś pominąć bo naczynko ostatnie czyt. Wachlarz dostajesz za koniec 5 aktu. Za secret w 5tym dostajesz materiały i coś tam jeszcze 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@KrYcHu_89 napisz przy którym podejściu pokonasz Erlanga. A co do naczynek to

Spoiler

Chapter 1 Elder Jinchi(mogę źle pisać bo gram po polsku, w ng+ zmieniłem na ENG ale powinieneś załapać.

Chapter 2 Fuban

Chapter 3 odblokuje się po ukończeniu wszystkich secret area.

Chapter 4 Duskveil

Chapter 5 Bishui Beast ale tutaj wachlarz zdobywasz na koniec.

Pisałem z pamięci ale raczej nic nie pomyliłem

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Lochu napisał(a):

 napisz przy którym podejściu pokonasz Erlanga

 

Spoiler

Odkąd go pokonałem to oglądałem z ciekawości kilka streamów jak inni sobie radzą no i tam jest taki motyw z tą przemianą w kamień, którą ten boss kompletnie ignoruje, w ogóle nie reaguje, nie bije ani nic, można mu spokojnie zbić shielda tą przemianą i oczywiście cały czat tym strimerom to podpowiadał, fajnie jakby to naprawili jakimś patchem bo dziwnie to wygląda.

 

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza

Normalny ending zrobiony, już z nim się męczyłem :/. Brakuje mi chyba artefaktu z chapter 2... podejdę, ale teraz muszę odpocząć i zagrać w coś lżejszego, bo ten finał boss był gruby, spokojnie 10+ podejść na lvl 85. Może za kilka dni :). Miło, że można sobie zrobić oba endingi na jednym runie.

 

A gra? Już teraz mogę wystawić pełne 9, nie wiem czy nie lepsze niż Stellar Blade, potężna produkcja ze znakomitym art direction, systemem walki, grafiką, muzyką, ciekawymi postaciami, różnorodnymi do kwadratu bossami (było tylko kilku słabych, no i jeszcze na pewno jeden z true ending przede mną). 

 

Z minusów fatalny początek chapter 6 (jakby niedokończony?) i braki w eksploracji, ale tutaj zależne od chaptera, niewidzialne ściany tak naprawdę były, ale nie wszędzie, nie jest to jeszcze poziom wertykalnego świata z DS czy ER, ale były momenty i widać dużą szansę na poprawę. 

 

Niesamowity debiut tego studia w AAA. Top 5 roku u mnie będzie na pewno. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Lochu napisał(a):

Hej @KrYcHu_89 a powiedz mi 

  Ukryj zawartość

Przy każdym podejściu ci tykwe zabierał? Przy moim pierwszym podejściu to było wielkie OMFG

 

niestety tak :D 

 

Zebrałem wszystkie naczynia, tak chapter 2 nie zrobiłem wcześniej... w sumie nie wiem gdzie teraz iść na tego true final bossa :D? 

 

 

---

ahh już znalazłem jest jeszcze quest jakiś w ch3 treasure trove czy coś... no dobra, to może jutro, trzeba zobaczyć jaki ten sekret straszny :D. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czezare napisał(a):

Panowie, w co radzicie inwestować iskry na samym początku? Podchodziłem już ze cztery razy ro tego niebieskiego bachora i gnoi mnie niestety:frog:

GIt gud :)

 

A tak na serio to na początku to tam nie ma zbyt dużo do inwestowania, chyba powinieneś już mieć ten czar unieruchomienie, staraj się z niego korzystać i używać ładowanych ataków jak kończy combo, standard raczej, ten boss to taki tutorial, dosyć silny był, fakt. 

  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...