Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wooyek napisał(a):

To jakiś tip na walkę z mędrcem żółtego wiatru czy jakoś tak? Bo zasiadłem do niego jakoś koło 19, jest 3.30 i ochujeć idzie przy tym skurwolu.:shotgun:

 

Raz byłem mega blisko, byłem na strzała, on może na dwa, lub trzy i miałem przemianę w Guangzhi jeszcze, ale zapomniałem o tym i chuj. :gayos:


 

Mi jak nie idzie to przerwa i robię podejście na drugi dzień. Jak nie dochodzisz do momentu że zabierasz 3/4 życia, to tracisz czas. Jak już co walkę ogarniasz 3/4 paska to można cisnąć aż pokonasz. Bynajmniej ja tak mam. 
I tam jak pamiętam jest jakiś etap potem że  on chyba przemieniał czy coś robił i był przedmiot z tego aktu który to niwelował. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Lochu napisał(a):

Ile już podejść miałeś? Z Sekiro nie skojarzyłem. Ale to jest taki Promised Consort Radahn of Black Myth Wukong

z 10 

 

--

 

już byłem na może 3% paska raz, więc pewnie pójdzie, ale no ta ostatnia faza to trochę random, bo te jego niekończące się kombo to dramat. 

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Lochu napisał(a):

To dlc jak dojebial to chyba dla Chińczyków co robią bossów From bez hita

Ta gra miała dziwny poziom trudności, w sensie w sumie spacerek 80%, 10% gry to jakieś trudności, i ostatnie 10% (czyli opcjonalny secret boss i finałowy) to już ścieżka zdrowia, zabawa w buildy itp. 

 

--

Widziałem jakiś sposób na Erlanga z tą przemianą w kamień (do zbicia postawy, ale to wygląda jak jakiś glitch, bo nas nie atakuje), obczaję chyba, bo inne gry czekają :D. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Widziałem jakiś sposób na Erlanga z tą przemianą w kamień, obczaję chyba, bo inne gry czekają :D. 

Nie rób sobie krzywdy chłopie. Na Erlanga tylko wachlarz, atak.  Do 70 procent zjedziesz mu, wtedy zmiana w loonga i później paraliz, jak kończy kombo bo ciężko go ustrzelić tym . I mikstury to podstawa. Ewentualnie krokiem chmury mu kombo przerywasz. Duplikaty tak się przydają w. Tej walce jak świni siodlo

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lochu napisał(a):

Nie rób sobie krzywdy chłopie. Na Erlanga tylko wachlarz, atak.  Do 70 procent zjedziesz mu, wtedy zmiana w loonga i później paraliz, jak kończy kombo bo ciężko go ustrzelić tym . I mikstury to podstawa. Ewentualnie krokiem chmury mu kombo przerywasz. Duplikaty tak się przydają w. Tej walce jak świni siodlo

Już padł, wachlarz, przebudowane drzewko i itemy i jakoś poszło. Nie chciałbym jednak, aby walki w DLC poszły jeszcze dalej :vegeta_smile2:.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Finalny boss po Erlangu to żarcik już, przynajmniej potestowałem nową włócznię i przemianę, wszystkie

Spoiler

4 fazy

za 1wszym.. bekowo, że dali filmik tylko w true endingu, ten zwykły to w sumie takie tylko zaproszenie do zrobienia true w tej grze. 

 

Tak czy inaczej, świetna gra, git gud na koniec, ale było warto, nie calakuje, może kiedyś, 50h czystego funu (z przerwą na szukanie taktyk na niektórych ziomków :D). 

 

Spoiler

image.thumb.jpeg.544461b7d9c054a445ca8618c6f9ae18.jpeg

 

4 godziny temu, Szermac napisał(a):

Najlepszy boss fight, git gud xD

Ten setpiecie na końcu robił :). 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Lochu napisał(a):

Jeśli wszystko ogarnąłes to dopiero w ng+ ten trofik złapiesz. @KrYcHu_89jak myslisz czy Radahn czy Erlanga? 

Co, że który trudniejszy? Nie wiem, chyba jednak Radahn, Erlang po wyskillowaniu i poznaniu movesetu wyglądał bardziej fair (przez całą grę jednak tak naprawdę nie było bossa z podobnymi mechanikami i paskiem postawy i stąd chyba wyszła jego trudność), ogólnie system walki z Wukonga wydaje mi się bardziej skillowy, ale znacznie mniej masz opcji grania, niż w Eldenie, ciężko porównać. 

 

1. Isshin, the Sword Saint (Sekiro: Shadows Die Twice)
2. Promised Consort Radahn (Elden Ring)
3. Orphan of Kos (Bloodborne)
4. Erlang, the Sacred Divinity (Black Myth: Wukong)
5. Darkeater Midir (Dark Souls III)

 

taki osobisty najtrudniejszych :D. 

 

 

 

Ale co do samej fajności walki, to mi się bardziej podobał w Wukongu Yellowbrow

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, easye napisał(a):

Ech ale te przemiany w zwierzęta to mogliby zostawić, bo oddałem misje dla Lisa w 3chapterze i zostaje mi bieganie w tak ogromnym obszarze…

 

 

To samo pomyślałem. Coś latającego żebym nie musiał tyle biegać. Na szczęście te podróże w miarę i spoko ulokowane. Miło że do bossa nie trzeba latać pół aktu.

 

 

21 godzin temu, Szermac napisał(a):

Dam Ci tipa
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Na końcu areny jest ściana lodu, boss może to roztopić jak tam sobie staniesz, możesz też trochę rozwalić łbem. Po przejściu dalej, trafiasz na kolejną arenę, ale boss zmienia ataki na lodowe i jest jakieś 200% łatwiejszy xD

 

 

 

Odpalam i sprawdzam xD

 

Plusy się skończyły, a już mam zaległości z 2 dni :CoolStoryBro:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...