Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, iluck85 napisał(a):
  Ukryj zawartość

Pokonałem tego z ręką zamiast głowy- nadzorca niebios? 

Latanie na chmurze wpytkę. Szkoda że nie było tego od początku :)

 

Jakaś kolejność? Gdzie tu lecieć? Spotkałem Kamiennego syna. Mnie nie atakuję, ale można go jebnąć.

 

Pozostał mi ten Erlang w ukrytej lokacji. 

 

Spoiler

Aż zdobędziesz całego armor seta i broń na końcu. Wtedy możesz robić oba endingi

 

Odnośnik do komentarza

Nie no ten chapter 6 i 

Spoiler

to latanie na chmurce, to jakieś gówno obesrane. Pusty teren z drzewami, wygląda to jak jakie tanie mmorpg tutaj - nie no, dlaczego na ostatniej prostej Mesjasz się potknął i sobie ten głupi ryj rozwalił. 
Tak wiem, są tam krokodyle, bossowie itd. no ale kompletnie mi to nie leży, tak więc Wukong wczoraj pomógł mi skończyć Astro Bota a pewnie do tych męczarni wrócę dzisiaj:(

 

Edytowane przez Faranell
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Faranell napisał(a):

Nie no ten chapter 6 i 

  Ukryj zawartość

to latanie na chmurce, to jakieś gówno obesrane. Pusty teren z drzewami, wygląda to jak jakie tanie mmorpg tutaj - nie no, dlaczego na ostatniej prostej Mesjasz się potknął i sobie ten głupi ryj rozwalił. 
Tak wiem, są tam krokodyle, bossowie itd. no ale kompletnie mi to nie leży, tak więc Wukong wczoraj pomógł mi skończyć Astro Bota a pewnie do tych męczarni wrócę dzisiaj:(

 

Najgorszy moment gry, na szczęście finalna walka I secret boss dowożą mocno. 

 

Najgorsze było to latające gówno z QTE jak w jakimś Telltare, ale gorszym xD. 

Odnośnik do komentarza

W drugim akcie, w lokalizacji gdzie jest pijana świnia, jest wodospad, przynajmniej wygląda tak, bo leci z niego piach, czy da się przez niego jakoś przejść? Bo wygląda jakby się jakoś dało, ale jeszcze nie wiem jak. 

 

Dobra, nieaktualne, już tam wlazłem.:spicy: 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Ta walka mega po chuju. Gość mi przerywa atak, a ja jemu nie mogę i robi co chce. 

Trudność polega że trzeba idealnie te jego las vegas ominąć, a w tej drugiej fazie mu wolniej pasek ucieka od moich ciosów.... Może do poniedziałku ogarnę.

Strasznie nierówne są te walki z bossami. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...