Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

O ile cała grę wszystkich bossow ogrywałem, tak ten ostatni ogrywa mnie. 

Włos wielu nic nie daję, bo ich blokuję. Załadowany atak zanim trafi, to ten zjeb i tak mi hp zjedzie. 

Ta druga faza tragiczna, mam wrażenie ze jest trudniejszy na new game plus, bo mniej hp mu zabieram mimo silniejszej postaci- mam wszystko odblokowane, bo już nie miałem co robić z tymi pkt, 202 lvl. 

Jakbym nie przespał 2 momentów nie musiałbym się męczyć teraz... 

Odnośnik do komentarza

4 dni męczyłem typa. Ponad 10h mi doszło na liczniku, o ile całe NG+ to było easy, tak tego ost dzbana wystrzeliło w kosmos z HP i jego ciosami. 

Kilka bulidów, ale w końcu padł. 

Najtrudniejszy boss do dzisiaj z jakim się męczyłem. 

 

Nie popełniajcie mojego błędu i jak ktoś celuje w 100%, to są dwa momenty:

 

Spoiler

w 3 chapterze trzeba ubić tych wysokich dla latarni- jedyny przedmiot który można pominąć i trzeba gibać od nowa. 

w 4 trzeba ubić pająka żeby się potem dostać do sekretnej lokacji- trzeba go tak klepać żeby odpadły my 4 kończymy, jak ubijecie bez tego, to od początku trzeba grać. Wypadają rękawice z niego. 

 

Odnośnik do komentarza

Doszedłem do Elranga i chyba na tym zakończę przygodę z tą gra. Próbowałem z ostatnim bossem też walczyć i o ile tam mam poczucie, że mogę wygrać(tylko raz podszedłem) tak Elrang to mission impossible, maks co mi się uda mu zbić to 75% HP, w dobrych okolicznościach ofkors. Pierwszy raz od początku gry zaczyna mnie jakaś walka frustrować. Miałem kilka ciężkich walk, ale też miałem to poczucie, że zaraz wygram, trochę tylko szczęścia brakowało, tutaj zero. Zbijam chujowi te 75% mam prawie całą tykwe i ten skoorwol nie daje mi się nawet napić.

 

Dopiero teraz jak patrzę na ten filmik co wyżej wrzuciłem, nie wierzę w to, że można wygrać z nim i nie przyjąć najmniejszego strzału.:obama:

 

Dejcie chuopaki wasze buildy na tego chuja. Są jakieś przedmioty które przyspieszą ładowanie ducha( tego pod LT+RT) i tego przedmiotu co wywołuje trąbe powietrzną? Prześpię się z tym, to pewnie jutro nabiorę ochoty żeby zaś spróbować, ale dziś to nie mogę już patrzeć na tą grę. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

No ten build zrobił robotę, Elrang padł za 5 podejściem, ale już walcząc z nim czułem, że to jest to, tylko potrzeba trochę szczęścia, a ostatni to za pierwszym razem bez problemu.:lapka:

 

I teraz co, od razu włączać NG+ czy można coś tam jeszcze dozbierać na tym pierwszym sejwie? Brakuje mi tam jeszcze sporo osiągnięć, choć w sumie nie wiem czy chce mi się robić 100%

 

 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Tak, na YT filmiki. 
Tykwy, nasiona, duchy, zbroja. Kilka rzeczy wpada randomowo i trzeba farmic. Z przeciwników fanty idą lepiej, bo się respawnuja, rośliny najgorsze.

Zrobiles wszystkich dodatkowych bossów? Skorpiona pokonałeś normalnie? Z niego wypada przedmiot, jak go pominąłeś i poleciałeś do drugiego bossa w tej sekretnej lokacji, to trzeba tam ponownie gibać.

Zebrales zbroje w ukrytej lokacji w 6 chapterze? Ukryta- na chmurce trzeba się trochę cofnąć od kapliczki. 
Pokonałeś wszystkich opcjonalnych w 6? Dojście do 6 leci szybko, jak masz ogarniętych pobocznych.

Z koniem gadałeś?

Plus taki że już nie musisz walczyć z finałowym i erlingiem. Finałowego wystrzeliło na new game plus. 

Edytowane przez iluck85
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mam wszystkich oprócz bossa Daoist Mi, rozmawiałem z nim, ale później do niego nie wróciłem, bo nie zatrybiłem, że to boss, tym bardziej że walka dopiero się odpalała jak się do niego wróciło z jakimś przedmiotem, a ja poszedłem na głównego bossa ukrytej lokacji 4 rozdziału i Daoist Mi poszedł się jebać, w ukrytej lokacji 6 rozdziału nie byłem chyba, ale bossów mam wszystkich, mniejszych, większych i największych. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Z tego co naliczyłem to duchów brakuje mi dwóch, za wątek konia jeśli nagrodą jest przemiana w konia to mam to. Z postaci to właśnie brakuje tego Daoist Mi. Reszta to zbieractwo + wykucie wszystkich broni. Brakuje mi też jednego przeobrazenia w zaklęciach, ale ono właśnie jest za pokonanie Daoist Mi. 

Później na spokojnie siądę i wybadam czego mi tam brakuje. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...