Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Duchy- Podejrzewam które:

Spoiler

W 2 chapterze- wejscie do wioski. Pokonałeś pierw dużego? Łatwiej, bo mały się chowa na filarach. Pierw trzeba ubić małego, za niego wpada duch.

Drugi druch, to kula- 5 chapter, taka kula latała przed która trzeba się chować. Masz to? Tam gdzie walka z Erlingiem była- ta 1. Tam jak wrócisz i pójdziesz do góry, ta kula będzie leżała i jak podejdziesz to weźmiesz ducha. 

 

 

 

 

Wszystkie fanty

 

Broń zrobisz i tak za drugim podejściem jak zdobędziesz odp rzeczy do produkcji. 

No i 

 

Spoiler

Jak ubiłeś Loonga, to masz lokacje gdzie mu się daje nasiona- 15 mu dasz, to wpadnie osiągniecie i tykwę Ci da- która jest potrzebna do kolejnego osiągnięcia.

I na tej lokacji jest tygrys u którego zrobisz broń czy ulepszysz pancerz, trzeba mu wyzwanie rzucić. 

 

Latarnia, pająk i duch małego- to pamiętam na szybko że można łatwo pominąć. O ile duch małego nie jest trudny, bo bardzo szybko można tam dotrzeć na 3 odpaleniu gry, ale będzie męczarnia z ostatnim bossem na new game plus. 

 

 

Edytowane przez iluck85
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Odpal na YT i pokazują miniaturki i gdzie są. 

Spoiler

Black Myth Wukong Best Spirit Transformation Tier List

 

 

 

 

 

Jak kule masz, to podejrzewam że jakiś z lokacji "pająkowej" Ja tam nie miałem tego latającego. 

Najlepiej po grafice sprawdzić czego brakuję.  Plus PC :D Gra odpalona ALT + TAB i na małym ekranie YT i porównywałem 1:1 co ma koleś na filmie, a co mam ja i co brakuję. 

Potem YT i muzyczka mi grała jak już leciałem typowo na fanty. :master:

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dobra, brakowało mi tylko tego małego szczura w duchach. 

 

Czy te 9 latarni w lochach 3 aktu, które w sumie już zaliczyłem i te ręce na plecach bossa w akcie 4 to absolutnie jedyne rzeczy których nie mogę pominąć? Do całej reszty mogę wrócić i zrobić w każdej chwili po ukończeniu aktów? 

 

Dla potomnych, jakby ktoś dopiero zaczynał a chciałby 100% 

 

 

Screenshot_20241005_092745_Samsung Internet.jpg

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dobra, nie miałem zrobionej maski za bossa z ukrytej lokacji 5 rozdziału, a druga to jest maska Skull of Turtle Treasure która mi nie wypadła z jednego typa w 3 rozdziale, muszę ją pofarmić. 

 

Można udać się na zasłużony spoczynek. 

 

20241006_222241.jpg

 

Może za jakiś czas skończę 6 rozdział i pobawię się z Elrangiem i final bossem na NG+ na teraz muszę odpocząć od tej gry, ale wspaniała to była przygoda i jak dla mnie Game of the Year, czekam na DLC 

Edytowane przez Wooyek
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...