Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mozi napisał(a):

Z tego co czytam to nie da się całkiem wyłączyć RT bo jak się wyłączy to załącza się lumen. Coś czuję że zaraz będzie patch na konsole. 

No tak, większość gier na UE5 nie ma możliwości pozbycia się lumena, co najwyżej można go zdegradować do minimum. 

Odnośnik do komentarza

Screenshot_20240816_160738_Samsung Internet.jpg

 

When the combat is this good, though, it’s hard to complain too much. Black Myth: Wukong offers thrilling battles with devastating bosses in stunning arenas. Even without a particularly compelling narrative or much in the way of exploration, Game Science has managed to craft a highly memorable experience that borrows from other popular games but still offers a unique experience. Action fans will find what they’re looking for with Black Myth: Wukong.

 

 

O wersji PS5 cichosza xD Zobaczymy we wtorek.

Odnośnik do komentarza

Polskich recenzji nie ma, bo gra się podobno crashuje nagminnie przy próbie wejścia w interakcję ze skrzynkami, npcami itp. Piszą, że dotyczy to wersji językowych windowsa innych niż angielska, jakaś francuska redakcja ma taki sam problem. Ciekawe czy są świadomi problemu i to będzie wyeliminowane w patchu ale dochodzimy już do absurdalnych sytuacji w branży, żenada.

Odnośnik do komentarza

Przeglądam recenzje, najważniejsze info to, że full eksploracja jest na 40h, czyli czasowo podobnie do God of war, zwykłe przejście to około 20h, walka jest zajebista, dziwi mnie natomiast wymienienie za minus brak mapy, przecież to soulslike jest, w każdym oprócz Eldena nie ma mapy xD

Edytowane przez Rotevil
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Qbon napisał(a):

Polskich recenzji nie ma, bo gra się podobno crashuje nagminnie przy próbie wejścia w interakcję ze skrzynkami, npcami itp. Piszą, że dotyczy to wersji językowych windowsa innych niż angielska, jakaś francuska redakcja ma taki sam problem. Ciekawe czy są świadomi problemu i to będzie wyeliminowane w patchu ale dochodzimy już do absurdalnych sytuacji w branży, żenada.

Chińczycy myślą, że reszta świata używa tylko angielskiego xD. 

 

13 minut temu, Rotevil napisał(a):

Przeglądam recenzje, najważniejsze info to, że full eksploracja jest na 40h, czyli czasowo podobnie do God of war, zwykłe przejście to około 20h, walka jest zajebista, dziwi mnie natomiast wymienienie za minus brak mapy, przecież to soulslike jest, w każdym oprócz Eldena nie ma mapy xD

No właśnie Elden zapoczątkował mapy w grach soulsvideo, no to od teraz to minus :D. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Qbon napisał(a):

Polskich recenzji nie ma, bo gra się podobno crashuje nagminnie przy próbie wejścia w interakcję ze skrzynkami, npcami itp. Piszą, że dotyczy to wersji językowych windowsa innych niż angielska, jakaś francuska redakcja ma taki sam problem. Ciekawe czy są świadomi problemu i to będzie wyeliminowane w patchu ale dochodzimy już do absurdalnych sytuacji w branży, żenada.

 

 

 

Tutaj dobrze wyjaśnione, no na polskich PC gra na dziś jest zepsuta, więc myślę, że warto kilka dni/tygodni sobie poczekać (chyba, że pojawi się info o patchu).

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał(a):

 

 

 

Tutaj dobrze wyjaśnione, no na polskich PC gra na dziś jest zepsuta, więc myślę, że warto kilka dni/tygodni sobie poczekać (chyba, że pojawi się info o patchu).

 

Zdecydowanie. Osobiście na pewno nie zapłacę za produkt, który mając polska lokalizację zawiesza się na systemie w polskiej wersji. Może w łatce już to naprawią, chociaż już recenzenckie wersje powinny to mieć naprawione w oka mgnieniu bo to wstyd.

Odnośnik do komentarza

No ogólnie sympatycznie to brzmi, ale nie aż tak, bym czuł potrzebę - skoro nie ma opcji płytki i odsprzedaży. Działaniem na PS5 się jakoś strasznie nie martwię, jak trzeba będzie obniżyć liczbę pikseli czy coś to niezbyt mnie to rusza. Liczba zawiech i błędów brzmi gorzej, ale może na PS5 nie będzie.

 

Ogólnie czekam na ogłoszenie Game Passa/Plusa, średnia ocen 82 jak na grę takiego budżetu to naprawdę średni znak dla mnie, ileż bardzo banalnych gierek miało taką ocenę, a w recenzjach wspominają o dość wielu mało imponujących aspektach.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, KrYcHu_89 napisał(a):

 

 

 

Tutaj dobrze wyjaśnione, no na polskich PC gra na dziś jest zepsuta, więc myślę, że warto kilka dni/tygodni sobie poczekać (chyba, że pojawi się info o patchu).

 

Miesięcy, albo lat nawet! XD

Idę o zakład że jeszcze przed premierą naprawia.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...