Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zaliczyłem 3 etap. Kuuuurde, sam ten rozdział to spokojnie zawartość na osobną gierkę, serio - tak rozbudowanej lokacji nie przypominam sobie w żadnych Soulsach itp. Z 10-12 godzin po tym łaziłem starając się wsio odblokować, zrobić wszystkie questy itp.

 

Gra już teraz w mojej ocenie zasługuje na pełną dyszkę. Zawartości jest tu od pyty, a dodatkowo poziomy stale czymś zaskakują. Kiedy myślisz, że już jesteś kozak, że ogarniasz i masz fajny sprzęt w kieszeni, to zaraz pojawia się coś nowego, co kompletnie odwraca nasze postrzeganie sytuacji. Każdy quest prowadzi do czegoś fajnego (i nie mam tu na myśli jedynie nagród jakie z nie dostajemy). Zadania są oprawione zupełnie nowymi lokacjami (często sporymi), wątkami fabularnymi itp. Dzięki temu aż chce się za tym wszystkim biegać, żeby niczego przypadkiem nie pomiąć. Teraz np. zrobiłem quest dla jednego "płaczka" dzięki czemu dostałem dostęp do zupełnie nowej lokacji (ślicznej swoją drogą), która...

 

Spoiler

gromadzi w jednym miejscu wszystkich ziomków którym do tej pory pomogliśmy, a dodatkowo udostępnia nam postać kowala. Ale nie jakiegoś tam wypierdka tylko mega kocura (dosłownie), który nie tylko sporządza dla nas nowy oręż, ale też możemy rzucić mu wyzwanie...

 

... odpalając tym samym jedno z najlepszych starć z jakimi miałem do czynienia póki co w tej gierce! Jaranko fest!

 

Tak więc moja rada: gracje powoli, dokładnie sprawdzajcie wszystkie zakamarki i ścieżki. Szalenie łatwo tutaj o pominięcie czegoś zajebistego. Nie bzdetów typu ubranko czy brońka, a zupełnie rzeczy, które w znacznym stopniu wpływają na odbiór całej gierki (i komfort grania).

  • Plusik 3
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Amer napisał(a):

Właśnie zaliczyłem 3 etap. Kuuuurde, sam ten rozdział to spokojnie zawartość na osobną gierkę, serio - tak rozbudowanej lokacji nie przypominam sobie w żadnych Soulsach itp. Z 10-12 godzin po tym łaziłem starając się wsio odblokować, zrobić wszystkie questy itp.

 

Gra już teraz w mojej ocenie zasługuje na pełną dyszkę. Zawartości jest tu od pyty, a dodatkowo poziomy stale czymś zaskakują. Kiedy myślisz, że już jesteś kozak, że ogarniasz i masz fajny sprzęt w kieszeni, to zaraz pojawia się coś nowego, co kompletnie odwraca nasze postrzeganie sytuacji. Każdy quest prowadzi do czegoś fajnego (i nie mam tu na myśli jedynie nagród jakie z nie dostajemy). Zadania są oprawione zupełnie nowymi lokacjami (często sporymi), wątkami fabularnymi itp. Dzięki temu aż chce się za tym wszystkim biegać, żeby niczego przypadkiem nie pomiąć. Teraz np. zrobiłem quest dla jednego "płaczka" dzięki czemu dostałem dostęp do zupełnie nowej lokacji (ślicznej swoją drogą), która...

 

  Pokaż ukrytą zawartość

gromadzi w jednym miejscu wszystkich ziomków którym do tej pory pomogliśmy, a dodatkowo udostępnia nam postać kowala. Ale nie jakiegoś tam wypierdka tylko mega kocura (dosłownie), który nie tylko sporządza dla nas nowy oręż, ale też możemy rzucić mu wyzwanie...

 

... odpalając tym samym jedno z najlepszych starć z jakimi miałem do czynienia póki co w tej gierce! Jaranko fest!

 

Tak więc moja rada: gracje powoli, dokładnie sprawdzajcie wszystkie zakamarki i ścieżki. Szalenie łatwo tutaj o pominięcie czegoś zajebistego. Nie bzdetów typu ubranko czy brońka, a zupełnie rzeczy, które w znacznym stopniu wpływają na odbiór całej gierki (i komfort grania).

 

Zaraz będzie siadane do 3 chapterka :cool:

Dobrze słyszeć, że utrzymuje i winduje kozacki poziom. Gra jest conajmniej szalona ;)

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Szermac napisał(a):

W ogóle to na plejce mam 36 trofeów, a na piecu jest ponoć 80pare, prawda to ?

Za co tam wpada, za każdego pomniejszego bossa dodatkowo ? :D

Chyba pierwszy raz widzę taką sytuację, przedziwne chińskie rozwiązanie xD. 

 

 

Co ciekawe na Epicu jest 35 (bo bez platyny, więc Steam dostał z jakiegoś powody mnóstwo dodatkowych).

Odnośnik do komentarza

A czy miał ktoś problem taki, że obraz zaczyna szarpać? Klatki nie spadają, ale obraz nie jest płynny. Udało mi się to 2x wywołać mając przeciwnika na większym obszarze i biegając wokół niego, na początku jest płynnie, a po jakimś czasie obraz zaczyna szarpać, ktoś coś? 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wooyek napisał(a):

A czy miał ktoś problem taki, że obraz zaczyna szarpać? Klatki nie spadają, ale obraz nie jest płynny. Udało mi się to 2x wywołać mając przeciwnika na większym obszarze i biegając wokół niego, na początku jest płynnie, a po chwili obraz zaczyna szarpać, ktoś coś? 

 

Wygląda jak jakiś problem z synchro, spróbuj ogranicznik klatek włączyć w opcjach na 120, też coś takiego miałem na początku, mimo że mam ekran 120hz, a klatki były koło 100 to nagle z tyłka zaczynało tak jakby mikroprzycinać, ustawiłem w opcjach ograniczenie na 120 i od tamtej pory już się nie przydarzyło. Totalnie dziwne, ale pomogło.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rotevil napisał(a):

Wkurzył mnie ten ostatni boss drugiego rozdziału i uparłem się, że zrobię go na sucho samym kosturem bez zaklęć i jest to dla mnie jeden z trudniejszych bossów mechanicznie, ale w końcu się udało :touche: co do tego sekretnego 

  Pokaż ukrytą zawartość

Smoka z wodospadu to łatwo poszło w porównaniu do Księcia

 

Z drugiego wodospadu imo trudniejszy.

3 rozdział jest ekstra, patenciki niesamowite. Niech ta gra się nigdy nie kończy :banderas:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, iluck85 napisał(a):

Chyba byłem za słaby na

W sumie to niekoniecznie, ale tak, ogólnie to w grze można wybierać sobie ścieżki i próbować niektóre rzeczy wcześniej ogarniać co by sobie poradzić lepiej z czymś dla Nas mniej wygodnym xD

I w sumie utrzymuje się takie flow do tej pory. To nie liniowa gra stricte. Sekiro było niemal identyczne w budowie, bo Dark Soulsy to jeszcze trochę inaczej xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...