Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba odpocząć trochę, co by przez weekend 22 godzinki machnąć xD

Zbyt daleko tego 3 rozdziału w sumie nie ruszyłem i mam od razu pytanko.

 

Spoiler

Czy pieczęcie na celach więziennych odblokują się po zabiciu bossa z fioletowymi laserami ? Czy jednak coś innego ? (Nie mówić jak, jeśli się mylę co do bossa! xD)

 

Odnośnik do komentarza

Ja będę po mału kończył drugi rozdział ale trafiłem na nowy obszar jeszcze wcześniej nie dostępny, coś wspaniałego. Bardzo ładnie się lokacje łączą a eksploracja wynagradza, o to właśnie chodzi, żeby był sens eksploracji.

Edit: No i drugi rozdział skończony. Warto było zrobić poboczny quest, bo 

Spoiler

dzięki niemu otrzymuje się przedmiot, który pomaga z finałowym bossem.

 

Edytowane przez Qbon
  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Czezare napisał(a):

To jaka ta gra w końcu jest, łatwa czy trudna? Jako jeden z zarzutów stawiano, że jest zbyt prosta, natomiast lektura tego topicu świadczy jednak co innego...

No ja bym na pewno nie użył ani terminu, zbyt prosta ani łatwa :P

U mnie nie ma tak, że z marszu se wbijam w bossa i pada, może w 1 chapterze tak było. Ale już miałem takich co trochę krwi mi napsuli. Dla mnie wyzwanie jest eleganckie :)

Łatwa to może jest reszta, walki z normalnymi przeciwnikami są banalne w zasadzie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Czezare napisał(a):

To jaka ta gra w końcu jest, łatwa czy trudna? Jako jeden z zarzutów stawiano, że jest zbyt prosta, natomiast lektura tego topicu świadczy jednak co innego...

 

Gra nie jest łatwa, cała jej mechanika opiera się o Perfect Dodge a te uniki trzeba robić w idealnym momencie. Dodaj do tego wysokie wymagania sprzętowe i spadek klatek na PS5 w takich chwilach to dosyć ciężko jest to wyczuć no ale ja to jestem noobem soulsowym więc dla mnie trudność oczko wyżej już przed odpaleniem (chociaż w Zeldzie też byłem wynagradzany za perfekcyjne uniki :D)

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Czezare napisał(a):

W sumie to kurewsko kusicie panowie. Mógłbym już ją brać już teraz, ale - będziecie się śmiać - czekam na recki i wrażenia ze Starłorsów od Ubi. Prawie na pewno tamta gra nie będzie lepsza od Szympansa. Prawie...


Z Wojnami poczekaj, to ubi. Kupisz sobie pod choinkę za połowę ceny premierowej. 
Grałeś w Sekiro? To łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, szurubur napisał(a):

gracie na PC czy konsolach? bo ciekaw jestem jak to wszystko smiga na ps5. Ogólnie martwo trochę spora róznica w grafice z tego co widziałem na porównaniach. 

A jaki masz PC? Wiadomo jak wszystko na UE5, ogromna przewaga PC co chodzi o działanie. Są w temacie analizy DF, jak chcesz się mocniej zagłębić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...