Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem drugi rozdział.W pierwszym też dostawałem bęcki i do bossów musiałem po kilka razy podchodzić.Pomogło rozdzielenie punktów od nowa przy kapliczkach.Cały rozdział przeszedłem w tym pierwszym stroju , który możemy zrobić przed jednym z bossów.Tzymając sprint i ładując jednocześnie koncentrację na maxa mamy mocny atak od którego zaczynałem starcia.Piękna gierka , lecę na pustynię :)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Amer napisał(a):

Ja przy jednym gnojku siedziałem wczoraj 4h non stop, podejście za podejściem, finalnie padł, ale jeśli ktoś mi powie, że to łatwizna, to ja już nie wiem.

 

 

Spoiler

To co trzeba zrobić pod koniec jego walki, kiedy ma mało hp, bo mam wrażenie, że w jakiej sekundzie bym nie robił uniku, to nie jestem w stanie przeżyć, zawsze mnie zabija 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rotevil napisał(a):
  Ukryj zawartość

To co trzeba zrobić pod koniec jego walki, kiedy ma mało hp, bo mam wrażenie, że w jakiej sekundzie bym nie robił uniku, to nie jestem w stanie przeżyć, zawsze mnie zabija 

 

Ja po prostu poświęciłem od cholery czasu na naukę jego zagrań i jakoś poszło. Jakoś tzn. jak wspominałem po 4h szlifowania. Z tego co pamiętam jest to opcjonalny boss, ale nagroda jaka po nim zostaje jest mocarna, więc nie ma zmiłuj. Zresztą wkręciłem się w gierkę na tyle, że postanowiłem zrobić całość przy pierwszym podejściu, tzn. staram się to zrobić, bo pewnie i tak nie uda mi się odkryć absolutnie wszystkich znajdziek, lokacji i przeciwników/bossów. Generalnie bardzo dużo przy trudnych starciach daje też ta tykwa która dodatkowo regeneruje pasek many (nieznacznie ale jednak).

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, GearsUp napisał(a):

 

Bardzo przyjemna ta bitka

  Ukryj zawartość

za wodospadem :cool: czyli warto wracać do poprzednich lokacji jak się zauważy coś podejrzanego bo po zdobyciu konkretnego itema po prostu pojawia się biała kropka w tym miejscu. Mam zamiar przejść gierkę bez żadnych wspomagaczy typu wiki, youtuby

Przejście do itemu boss Ci odkrył podczas walki, czy sam z "baniaka" odkryłeś. 

Odnośnik do komentarza

Jak by ktoś pytał, to na SD lata bardzo ładnie z niezłymi ustawieniami. W sumie na tak małym ekranie nie widać czy to med czy high.

 

Spoiler

2YhwXcz.jpeg

 I można dograć sobie mapę, bo czasem jej brakuje w grze ;) Nie jest to może mapa na którą liczyli by gracze ale zawsze to coś ;)

 

Spoiler

mkA6VsD.jpeg

 

Edytowane przez Assassins_78
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Assassins_78 napisał(a):

Przejście do itemu boss Ci odkrył podczas walki, czy sam z "baniaka" odkryłeś. 

 

Musiało się to automatycznie wydarzyć bo nawet nie wiem gdzie i kiedy zdobyłem jakiś "item", jeżeli był jakiś obstacle przy bossie jak mówisz to mógł on go rozjebać.

 

 

W ogóle jak na moje to ta gra w porównaniu do pewnej gry od From jest:

 

- ładniejsza

- walki są bardziej satysfakcjonujące

- nie ma recyklingu bossów (no może 1 do tej pory był podobny)

 

a dzieli je prawie 20 oczek na meta. Pojebane bo ta gra jest lepsza.

Edytowane przez GearsUp
  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, GearsUp napisał(a):

 

Musiało się to automatycznie wydarzyć bo nawet nie wiem gdzie i kiedy zdobyłem jakiś "item", jeżeli był jakiś obstacle przy bossie jak mówisz to mógł on go rozjebać.

Pytałem bo ponoć "smoczek" łatwiejszy jak bossik przejście do itemu otworzy :) No ja jebłem z baniaczka i sam sobie drogę  zrobiłem ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...