Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Assassins_78 napisał(a):

Pytałem bo ponoć "smoczek" łatwiejszy jak bossik przejście do itemu otworzy :) No ja jebłem z baniaczka i sam sobie drogę  zrobiłem ;) 

 

Sprawdziłem teraz co to za miejscówka

Spoiler

(ta ściana i boss) i faktycznie musiało się to stać w ferworze walki, pamiętam, że tego szczura i wcześniejszego pykłem za pierwszym podejściem no ale on jest dosyć dużych rozmiarów więc mógł naruszyć sam ścianę

 

1 minutę temu, Assassins_78 napisał(a):

Jeśli mówisz o podobieństwu, to dwa różne bosy (pewnie chodzi Ci o pierwszy chapter) ten złoty wygląda tak samo jak zwykły bos ale jest znacznie mocniejszy  


Pewne zmiany w wyglądzie są,

Spoiler

bo ten złoty miał jakieś "wypustki" itp :D

 

Mój screen jak już padał

 

image.thumb.jpeg.8dfcad23985716dd125e5bf5e847374d.jpeg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi gierka lepiej siedzi niż te od FROM. 

Nie muszę wracać po duszke/skille i inne rzeczy które utraciłem.

Podoba mi się że checkpoint jest często dosyć i zara przy bossach/większych walkach. Nie trzeba biegać przez level, zabijać tych samych. Odradzam się i dosłownie za rogiem już jest walka.

Na teraz gra siedzi mocno, walka mi się podoba, można się pogubić od tych stylów, ulepszaczy. Tytuł mocno satysfakcjonujący. Pudełko wleci jak nic- nawet jak będzie tylko kod. Dla samego pudełka :D 

Nie wiem czy coś przebiję do końca roku ten tytuł, ale zapowiada się numer 1. 

Odnośnik do komentarza

To poczekaj na to co zaserwuje następny rozdział :)

 

U mnie pękł właśnie no. 5. Pierwszy raz tendencja zwyżkowa została zachwiana IMO. Tzn no. 4 siadł mi jednak bardziej, choć początek piątki kompletnie na to nie wskazywał (zaczyna się fenomenalnie: wprowadzenie, sekwencja i widoczki na początku przeprawy). Tzn. 5-ka oczywiście zła nie jest i standardowo już ma od groma smaczków do złapania, jednak po absolutnie genialnej 4-ce, nie było już aż takich ohh i ahh.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mały tip dla ludzi siedzących już w akcie 5 lub wybierających się tam niebawem.

 

Choć cały rozdział utrzymany jest w klimacie

Spoiler

Scorpion

to jednak przemierzając koniecznie szukajcie też wątku

Spoiler

Sub-Zero

 

Czeka tam najtrudniejszy, najbardziej powalony boss jakiego widziałem w tej gierce póki co (chętnie zobaczę jak ludzie będą ogarniać bo bez uszczerbku na zdrowiu, level 1 itp, IMO nie do zrobienia). U mnie właśnie padł - a o fakcie że zostawia tłuuuuuste nagrody nie muszę chyba nawet wspominać :)

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Powiem Ci że nie pamiętamy juz, serio, gra jest tak opasła w zawartość że ciężko ogarnąć wsio. 

 

Gość od

Spoiler

arbuzów, ten którego trzeba było ogrzać

O co kaman dalej z tym wątkiem? Bo ja po jego zniknięciu nie drążyłem tej ścieżki wcale. 

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Amer napisał(a):

Gość od

  Ukryj zawartość

arbuzów, ten którego trzeba było ogrzać

O co kaman dalej z tym wątkiem? Bo ja po jego zniknięciu nie drążyłem tej ścieżki wcale. 


Jest taka lokacja jak Pole Arbuzów, tam jest jego dalszy wątek i fajna nagroda. Tylko oczywiście też, jak ja się dostałem tam, to zabij mnie nie pamiętam xd

Gram od 9 rano i ja nie wiem czy ten 3 chapter skończę dzisiaj, już jakieś 11 godzin lecę z nim, licząc wczoraj xd

A zrobiliście w 3 akcie questa ze
 

Spoiler

śnieżnym lisem ? :D 


 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Frantik napisał(a):

W 2 chapterze zrobił ktoś sidequesta z

  Ukryj zawartość

lekiem na kaca dla dzika?

 

Jestem teraz przy wejściu do
 

  Pokaż ukrytą zawartość

świątyni tygrysa

 
I dotychczas nic takiego mi w ręce nie wpadło. Coś dopiero będzie czy pominąłem?

 

Ciężko powiedzieć, bo już mogłeś być w okolicy, albo dopiero sobie tam pójdziesz, ale zrób go koniecznie ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra 3 akt ukończony, ale to było potężne i wspaniałe, po Dzienniku widzę, że wszystkie entry wjechały, wszystkie questy raczej siedzą, a trochę tego było, masa przedmiotów, zaklęć, postaci, masa wszystkiego xD
Udało się nawet popchnąć questa z
 

Spoiler

Panem Koniem

 z 1 i 2 aktu, zaglądałem za nim od początku xD A inne motywy jakie ten akt dostarczył to o mamo! A ta końcówka i ta animacja na końcu?! No to już jest wyższy poziom wczuty bez kitu, pogrzało tych pięknych Chińczyków :fsg:
Pograłem 4 akt do pierwszej kapliczki, no i sądząc, że tak powiem po wystroju i usposobieniu napotkanych przyjemniaczków to są tak bardzo moje klimaty i już tylko myślę, co oni mi z tym wyczarują :gachigasm: Do tego mówicie, że 4 akt gniecie jeszcze bardziej, pfffff. Przerwa na kolacje i jedziemy dalej :spicy:
Póki co 31 godzin, 57%.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli faktycznie to Twoje klimaty (moje zdecydowanie tak) to szykuj się na zarwaną noc dziś. Wg mnie 4-ka dowozi potężnie, sam kompletnie nie mogłem się oderwać. Tylko ważne żebyś odwiedził też sekretną lokację. No i bossowie z 4-ki, kurde, arcydzieło. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Amer napisał(a):

O co kaman dalej z tym wątkiem? Bo ja po jego zniknięciu nie drążyłem tej ścieżki wcale. 

Edytowane 3 godziny

Spoiler

Wejście znajduje się o ile dobrze pamiętam w dole tej zimowej dużej lokacji. Kieruj się w dół, będzie staw i duży kamieny filar. Wejście za kamieniem.

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...