Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Arbuzy ogarnięte - nagroda trochę meh (nie mój klimat zupełnie) ale kolejny bossik pogoniony.

 

Tu wiadomo że spoilery ale jeśli ktoś już ukończył lub kompletnie nie planuje grać...

 

 

Dla mnie te zestawy to absolutne działa sztuki, swego czasu sądziłem że Soulsy mają fajne wdzianka, pfff, no fajne ale do małpiszona bez podjazdu.

 

I jeszcze taka "ukryta" mechanika, ja odkryłem to przypadkowo w sumie w czasie jakiejś walki, gra nigdzie jasno tego nie wyjaśnia, a IMO ten myk wrzuca nieco dodatkowej głębi do systemu - warto znać:

 

 

Edytowane przez Amer
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Szermac napisał(a):

Ciężko powiedzieć, bo już mogłeś być w okolicy, albo dopiero sobie tam pójdziesz, ale zrób go koniecznie ;)


Byłem, nie wiedziałem, że

Spoiler

od razu po pierwszym jest tam drugi kamienny boss


Przedmiot zdobyty ^^

 

Teraz niby świątynia tygrysa, ale kusi mnie najpierw rozwalić
 

Spoiler

Black Loonga :shieeet:

 

Bęcki zbieram srogie, póki co chyba najtrudniejszy boss. Przy najlepszym podejściu zbiłem mu trochę ponad połowę hp. Jego obszarówki są zdrowo przegięte, imo.

Atak kiedy

 

Spoiler

uderza o siebie tymi swoimi buławami w powietrzu, powodując wyładowania

Jeszcze jakoś perfekcyjnymi unikami można wyczuć, ale kiedy wali w ziemię, robiąc te
 

Spoiler

rozchodzące się okręgi

 

to za cholerę nie wiem, jak się zachowywać. W pewnym momencie za gęsto ich, żeby wystarczały podskoki, a siadanie na kiju też nie działa, no albo nie potrafię się wstrzelić w odpowiedni moment

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Frantik napisał(a):

 

  Ukryj zawartość

rozchodzące się okręgi

 

to za cholerę nie wiem, jak się zachowywać. W pewnym momencie za gęsto ich, żeby wystarczały podskoki, a siadanie na kiju też nie działa, no albo nie potrafię się wstrzelić w odpowiedni moment

Skok i unik w odpowiednim czasie ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ciężko się to czyta na łurlopie, gra zostawiona pewnie koniec 1 chaptera. Ale jak to wchodzi gameplayowo to :banderas:

 

Idealny przykład na mój niedawny spór odnośnie gameplayu w nowych grach Sony. Wtedy jeszcze małpa nie wyszła, ale teraz z miejsca bym miał argument czym się rozni dobry gameplay od anczarted 4.

Odnośnik do komentarza

 

Godzinę temu, Frantik napisał(a):


Byłem, nie wiedziałem, że

  Ukryj zawartość

od razu po pierwszym jest tam drugi kamienny boss


Przedmiot zdobyty

 

Teraz niby świątynia tygrysa, ale kusi mnie najpierw rozwalić
 

  Ukryj zawartość

Black Loonga :shieeet:

 

Bęcki zbieram srogie, póki co chyba najtrudniejszy boss. Przy najlepszym podejściu zbiłem mu trochę ponad połowę hp. Jego obszarówki są zdrowo przegięte, imo.

Atak kiedy

 

  Ukryj zawartość

uderza o siebie tymi swoimi buławami w powietrzu, powodując wyładowania

Jeszcze jakoś perfekcyjnymi unikami można wyczuć, ale kiedy wali w ziemię, robiąc te
 

  Ukryj zawartość

rozchodzące się okręgi

 

to za cholerę nie wiem, jak się zachowywać. W pewnym momencie za gęsto ich, żeby wystarczały podskoki, a siadanie na kiju też nie działa, no albo nie potrafię się wstrzelić w odpowiedni moment

 

Spoiler

Ja rozwaliłem głownego badassa tego chaptera nie wiedząc, że jest secret area i tam bossowie, którzy mają itemki wspomagające w walce z nim i w ogóle po przejściu do chaptera 3 chyba już nie będę mógł zrespawnować ostatniego bossa w tamtym miejscu, chyba trzeba będzie go zrobić w new g+ 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Czezare napisał(a):

Jestem ciekawy ilu z najczęściej wypowiadających się w tym wątku grających w Wukonga gra na blasze, a ilu na PS5. Ciekawi mnie głównie o to czy na PS5 gra się spoko czy jest chujnia z grzybnią i trza czekać na jakieś pacze?

Ja gram na PS5 i pojem Panu ta. Gra się spoko, fajnie jakby jakieś pacze się pojawiły. Jedna lokacja w akcie 3 nieźle dropi i przy niektórych bossach dropi podczas pewnych ataków, jak jest wkurwe particli i innych zajebistych efektów. Masa jest przecież filmików z porównaniami czy coś, można obczaić. A tak to lata Paaanie. Ale ja z tych, wiesz, co im nie przeszkadza ;) Zresztą mi ciachańsko, A R T   D E S I G N, pomysły i bossowie wynagradzają i nie mam jakiegoś dyskomfortu. Po Blightown w DS1 się latało na PS3, w Bayonette grało i było dobrze xD Ale ogólnie tak, nie że jakoś usprawiedliwiam czy coś, jak jesteś wyczulony na takie rzeczy to nie wiem, chociaż polecam tak czy siak, bo to jest arcydzieło. Jednak fajnie jakby wymyślili jakieś paczyki :)  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, easye napisał(a):

Ukryta lokacja w 2 akcie. :obama:

 

O której mówisz? Bo chyba wymasterowalem całą lokacje i się zastanawiam czy już tam byłem czy coś przegapiłem :)

 

w odpowiedz na powyższe pytanie odnośnie sprzętu - gram na wyważonym na PS5 i nie mogę narzekać, piękna giera z fajnymi widoczkami.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Szymek napisał(a):

Nie przeszkadzają wam te wszystkie artefakt i zwonienia? Grafika na pewno na konsoli nie jest piekna. Jak tak mają działać i wyglądać gierki na UE5 to ja dziękuję. 

Oczywiście, że tak. Ja przerwę zrobiłem, bo gra robi się coraz trudniejsza, a spadki nie pomagają. Poczekam na patch.

 

Bossowie dalej to już Soulsy i to te najtrudniejsze.

 

Gra jest cudowna i nie będę sobie psuł wrażeń ewidentnie średnia sytuacja techniczna.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Oczywiście, że tak. Ja przerwę zrobiłem, bo gra robi się coraz trudniejsza, a spadki nie pomagają. Poczekam na patch.

 

Bossowie dalej to już Soulsy i to te najtrudniejsze.

Wbijasz w SW? Bo właśnie nie wiem, wróciłem z wakacji i mam zagwozdkę co pierwsze, małpę to już prawie przeszedłem mentalnie czytając forumka xD. A przy SW jest lekka nutka niewiedzy, czy Ubisoft pierwszy raz od 20 lat zaskoczy . :CoolStoryBro:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...