Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Wbijasz w SW? Bo właśnie nie wiem, wróciłem z wakacji i mam zagwozdkę co pierwsze, małpę to już prawie przeszedłem mentalnie czytając forumka xD. A przy SW jest lekka nutka niewiedzy, czy Ubisoft pierwszy raz od 20 lat zaskoczy . :CoolStoryBro:

Tak. SW. Później wrócę do małpy. 

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
Spoiler

To duża sala z namalowanymi obrazami i schodami, na ich szczycie spotkasz bobasa który często pojawia się w tej lokacji. Jest tam kapliczka o nazwie "coś tam" pogoda, nie pamiętam dokładnie nazwy, Wielka Pogoda czy podobnie. Ja miałem ją odkrytą już wcześniej ale nie ogarnąłem, że jak wejdziemy na szczyt tych schodów to pod ścianą (z malowidłem) spotykamy tego knypka, który otwiera dla nas portal. A boss powalony zdrowo, próbowałem 2 razy i póki co nie udało mi się go uwalić, chwilka przerwy i siadam do niego znów.

 

Edit: sprawdziłem, tak to Wielka Pogoda jest. Pytanie tylko czy żeby się ten quest odpalił nie potrzebujesz czegoś z późniejszych rozdziałów. Pojęcia nie mam, ja wskoczyłem tam będąc już pod koniec 6-tki, więc poszło.

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Amer napisał(a):
  Pokaż ukrytą zawartość

To duża sala z namalowanymi obrazami i schodami, na ich szczycie spotkasz bobasa który często pojawia się w tej lokacji. Jest tam kapliczka o nazwie "coś tam" pogoda, nie pamiętam dokładnie nazwy, Wielka Pogoda czy podobnie. Ja miałem ją odkrytą już wcześniej ale nie ogarnąłem, że jak wejdziemy na szczyt tych schodów to pod ścianą (z malowidłem) spotykamy tego knypka, który otwiera dla nas portal. A boss powalony zdrowo, próbowałem 2 razy i póki co nie udało mi się go uwalić, chwilka przerwy i siadam do niego znów.

 

Edit: sprawdziłem, tak to Wielka Pogoda jest. Pytanie tylko czy żeby się ten quest odpalił nie potrzebujesz czegoś z późniejszych rozdziałów. Pojęcia nie mam, ja wskoczyłem tam będąc już pod koniec 6-tki, więc poszło.

A ta, byłem tam, w 3 akcie i nawet jak juz byłem w 4 też obadałem. Raczej trzeba podbić później ;) Mam na względzie, ale dzięki.

Odnośnik do komentarza

Okazało się, że to ostatni boss 4 aktu, hmmm to się chyba za bardzo nakręciłem. 3 akcik bardziej mi siadł, odkryłem mase rzeczy, więcej ciekawych wątków i wow momentów, aleeeee możliwe, że to dlatego, że nic praktycznie w 4 akcie nie znalazłem właśnie, przeleciał mi strasznie szybko XD
Panie @Amer @Rotevil jakieś tipy co do sekretów, ta poprzednia podpowiedź z Sub-Zero nie wiele mi dała jak widać :D 
Dodam tylko, że 
 

Spoiler

Za ostatnim bossem nie mogę podejść do tej fioletowej kapliczki, blokuje mnie jej pole. W Pajęczej norze znalazłem dwie takie i mogłem z nich coś zabrać.
No i widzę, że kawałek wcześniej są dwie podejrzane miejscówki, jakaś pusta jama i miejsce z ogromnym drzewem i jakimiś posążkami.

Dzięki.

BTW. te animacje w epilogach każdego aktu to małe dzieła sztuki :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...