Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Te sekrety to IMO jeden z fajniejszych aspektów gry. Trudne do ogarnięcia, ale szalenie wynagradzające - trzeba się naszukać i nalatać zdrowo, jednak nagroda praktycznie zawsze błyszczy. W przeważającej liczbie przypadków nie będzie to "magiczny kamyk" czy inne cholerstwo, tylko cała dodatkowa lokacja, a w niej:

 

- nowa sceneria

- nowi bossowie (wymagający zazwyczaj)

- piękne nagrody za pokonanie tych powyższych

- czasami NPC i związane z nimi questy

 

Dzięki temu człowiekowi aż chce się tego szukać i wracać do ukończonych już rozdziałów. Absolutnym mistrzostwem jest tutaj sekret z 4-go świata. Pominąć go to grzech.

Edytowane przez Amer
  • This 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, tjery napisał(a):

Zdecydujcie się :d 

Jak masz ochotę to zerknij.

Spoiler

Mniej więcej tak wyglądają walki z większością mniejszych bossów ;) pół życia jednym combo

 

 

Tutaj za to większy boss i jedna z pierwszych prób.

Na walce robie sporo bledow bo np niepotrzebnie przywołuje pomocników i tracę dużo many której późnej mi brakuje. Walka też powinna skończy się dużo szybciej bo nie wchodzą dwa mocne ataki. No dla mnie gra się w to jak akcyjniaka. Idę i się napyerdalam ;)

 

 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Pewnie też ten quest z gościem od jajek co znika po zabiciu głównego bossa. Zabiłem przed chwilą ostatniego bossa, spajacz zaklęć to jest to, żałuję, że nie grałem od początku posiadania tego czaru, czysta siła ataku i same uniki, cofam swoje słowa, po nauce jego ruchów to jedna z najlepszych walk w tej grze .:banderas: @Amer  zrozumiałeś w ogóle o co chodzi w zakończeniu, bo ja ni chuja :dynia:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rotevil napisał(a):

Pewnie też ten quest z gościem od jajek co znika po zabiciu głównego bossa.

Nie, to akurat zrobiłem ;) Akurat ostatni boss go nie blokuje, a pokonanie bossa w tej lokacji.
 

34 minuty temu, Amer napisał(a):

Kogo Ci tam zablokowało i w jaki sposób? Też glitch jakiś?

Po pokonaniu ostatniego bossa gasną kapliczki w jamie na początku i ta kapliczka fioletowa koło ostatniego bossa nie wpuszcza dalej, a przy tym ma być boss. Bo po zabiciu ostatniego, znalazłem tą brakującą kapliczke w jamie, ale jest zgaszona już.

Odnośnik do komentarza

Ale ostatniego szefa z 5 aktu to dzisiaj raczej już nie popchnę :problem:
Jak myślisz, że już widziałeś największe wow i szczęke na podłodze, to gra szybko wyjaśnia, że chuia widziałeś xD

Edit:
Jednak padł. No ten 5 akt to cudo, cacuszko. Najfajniejsza, najładniejsza historyjka i finalna walka niesamowita.
Niech ta gra się nie kończy :C

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...