Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, GearsUp napisał(a):

Żółty jest dosyć pasywny jak się od niego oddalimy, jest szansa na naładowanie nawet 3 kulek. Dodatkowo w tej lokacji jest taka pieczara, w której można się jakby schować lekko.

 

Mnie ciekawi czy do dlc będzie można przenieść swoją postać. Jak to wygląda w soulsach?

 

21 minut temu, Szermac napisał(a):

Normalnie, DLC jest wrzucone w świat gry i se wbijasz swoją postacią.

Ale różnie to bywało ze skalowaniem trudności DLC, najlepiej to zrobili w Erdtree. 

 

Ja lubię zostać na NG, aż do edycji GOTY/wydania DLC w tych grach i wtedy maksować :). 

 

Tutaj po finale gra sama nas przenosi do NG+?

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Tutaj po finale gra sama nas przenosi do NG+?

Nie, wybieramy kontynuuj i zaczynamy przed walką z end bossem. Dzięki temu możemy sobie obczaic 2 zakończenia bez żadnych kombinacji. Jak rozpiczniesz ng+ to powrotu już nie ma. Ale ng+ jest tak łatwe że przechodzi się samo, a bossów pokonujemy w kilka sekund.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, iluck85 napisał(a):

Lvl coś koło 70 jak pamiętam. Muszę iskry na nowo rozdzielić, muszę spojrzeć w co tu dać. 
Żółty to już był z 3 razy na strzała, ale…. 

Podstawa to jest dużo many i umiejętności które pomagają 4 paski koncentracji ładowac jak najszybciej. Wtedy można mu ładnie przypierdolić. Powinieneś mieć też takie mikstury:

1. Zwiększa atak, obrażenia od krytyków i zwiększa szanse. Jedną można mieć w ekwipunku.

2. Znacząco zwiększa atak. 3 możesz mieć w ekwipunku.

3. Znacząco zwiększa redukcję obrażeń.

 

Przydają się bardzo.

Odnośnik do komentarza

U mnie było to samo

Zacząłem go przed finałowym bossem tego chaptera, a później zmieniłem taktykę. Zrobiłem finałowego, bo wiedziałem że coś wypadnie z niego i podbiłem raz jeszcze

Zaczynałem od unieruchomienia go, odkładałem go kwadratem i na koniec jak kończyło się unieruchomienie, to dawałem R2+L2 (Ja akurat tu mam wymaksowanego ducha z pierwszego świata co uderza głową)

Pierwsza faza jest dość prosta, bijesz go, odskakujesz, 3 jego uderzenia i tak robiłem do momentu, aż nie wzbijał się w powietrze

Później używałem kosmyka, który mam na full, okladanie, mocny atak i ponad połowa paska schodziła.

I druga połowa to bazowanie na szczęściu w moim przypadku, aż wyszło

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.09.2024 o 21:15, GearsUp napisał(a):

@Lochu @KrYcHu_89 @iluck85 @Faranellwy na padach czy MnK? Na padzie ludzie pisali, że ciężej się zaklęcia rzuca bo trzeba z wciśniętym RT, ogólnie przez to ciężko jest wyczuć moment przemiany w kamień, na klawie wystarczy wcisnąć szybko przycisk

 

Pad PS5. Nie mam żadnych problemów jeżeli chodzi o czary, w sensie nie wiem co w tym trudnego. Kamień jest pod R2+ trójkąt, po prostu naciskasz dwa guziole i tyle :)

Odnośnik do komentarza

Przez ten mały fakap lekko odechciało się grać, ale trzeba lecieć dalej.

 

Spoiler

Zmierzch pokonał skorpiona, ale ten też widzę zdrowy wariat, wrócę potem do niego.

 

 

 

Załóżmy że skończyłem i pokonałem finałowego bossa- co dalej? Odpalić od razu new game + czy olać i coś zbierać? Czy na NG+ pozbieram braki? 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, iluck85 napisał(a):

Załóżmy że skończyłem i pokonałem finałowego bossa- co dalej? Odpalić od razu new game + czy olać i coś zbierać? Czy na NG+ pozbieram braki? 

Na ng+ możesz wszystko dozbierać. Jak myślisz o platynie to dobrze byłoby zabić jak najwięcej bossów przy pierwszym podejściu. Jeśli dużo pominiesz to może braknąć materiałów na wykucie wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...