Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, balon napisał(a):

To dziwne, bo dużo tekstów czytałem o tym „dostosowującym” się poziomie trudności. 
 

Na plus to, że trzeba robić uniki a nie parować. Zawsze w gierkach wolę się turlać niż blokować :) 

 

:Coolface:

 

Śmiechłem. 

Tutaj ten unik to takie parowanie, bo trzeba to zrobić w odpowiednim momencie, a będą syt gdzie takich uników trzeba zrobić kilka jeden po drugim.  

Odnośnik do komentarza
Teraz, easye napisał(a):

Panowie, mam wrażenie, że zrobiłem wszystko i została mi walka finałowa. mam pytanie - czy mogę najpierw pójść na finał zobaczyć 1 zakończenie i wrócić do pogody po secret ending? czy kolejność musi być inna? 

Ja tak zrobiłem. 

 

Aczkolwiek czasowo jest to gorsze rozwiązanie, według mnie jednak bardziej satysfakcjonujące, bo można mordę final bossowi obić 2 razy xD. 

 

Final boss -> secret -> final boss 

 

Tak robiłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Ja tak zrobiłem. 

 

Aczkolwiek czasowo jest to gorsze rozwiązanie, według mnie jednak bardziej satysfakcjonujące, bo można mordę final bossowi obić 2 razy xD. 

 

Final boss -> secret -> final boss 

 

Tak robiłem.

 

Też tak zrobiłem. Połowa finały, sekretny, wróciłem do drugiego etapu finału :bella:

Week poszedł na te dwie walki....

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, iluck85 napisał(a):

Gra strasznie nierówna, szczególnie walki z bossami.

Ekipa od Wukonga pomysły czerpała z wielu gier. 
System strasznie rozbudowany, a trudno wskazać kierunek rozwoju, można zainwestować w coś co się nie przyda albo będzie użyte kilka razy. Nie bez powodu jest reset i opcja na nowo zrobienia postaci. Z racji faktu że gra czerpie pomysły z innnych tytułów garściami to trudno to zdefiniować. Ani to shlasher- Ninja Gaiden nie przebije. Soulsy to nie są. Dla mnie taki GOW, ale trudniejszy. 
Nic tak dawno mnie nie przykuło pod monitor, codziennie siadałem, codziennie się wkurwialem. 
Kola na nowo nie wymyślono, solidny tytuł, sprawdzone patenty tu są, całość współgra. 
Przy końcówce już brakło pomysłu, bo pierwsze lokacje mega rozbudowane, tak końcówka już na szybko. 
Dla mnie 9/10. Ale dla większości to będzie 8/10.
 

Dla mnie ocena 8/10 jest zdecydowanie krzywdząca jak na grę, która wszystko w wielu aspektach robi zdecydowanie lepiej niż cała konkurencja na rynku.

Pomijam już warstwę audiowizualną, która zmiotła wszystko co do tej pory powstało, ale i system walki, rozwój postaci, animacje, epickość starć jest na zupełnie innym poziomie.

Rozgrywka jest mega satysfakcjonująca, a i ode mnie oczko w górę za to, że gra nie stara się być 155 klonem Dark Souls! 

 

Też kupiłem i nie włączyłem żadnej innej gry do póki nie skończyłem - w moim katalogu takie gry są raczej wybitnymi, ode mnie zdecydowane 9,5/10.  

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem grę. Jeszcze zrobię sobie na dniach sekretne zakończenie. 

Technicznie bardzo dobrze. Zabrakło mi HDR takiego od serca i by było fenomenalnie. Mam bezpośrednie porównanie z wersją ps5, bo tam zaczynałem do 3 rozdziału ( jeden z powodów dlaczego kupiłem pc ). No przepaść jest ogromna. 

 

Przed premierą bałem się  ( raczej myślałem), że gra będzie scamem. Na szczęście nie. Ogólnie nie interesuje się " chińszczyzną ", więc fabuła napisze tylko, że bardzo ciekawa, ale wstawki między rozdziałami kapitalne. Za to gameplay fantastyczny. Żaden boss Rush. Masa sekretów ( troche sobie youtube musialem pomagać), praktycznie zerowy recykling. 

Walka czasem prosta, czasem " pad o ścianę ". 

Bije się z myślą co dla mnie Goty czy wukong czy stellar. Pewnie na koniec roku będą jednak Wukong i Astro walczyli o to miano. Każda zasłuży. Która by jie wygrała.

 

9,5/10 było by mniej, ale gra się nie okazała kolejnym soulslikiem. Na szczęście.

Odnośnik do komentarza

W jaki sposób zrobić, żeby klony w tym samym momencie, razem ze mną uderzały mocnym atakiem? Bo są filmiki na necie, jak ludzie przechodzą bossów bez straty HP i najczęściej tak kończą walki. Jak ja naładuje mocne uderzenie, to klony tam se robią co chcą. 

Jest od tego jakiś przedmiot albo co? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...