Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Czezare napisał(a):

Ten trailer wygląda zbyt pięknie aby mógł być czystą brudną prawdą. Pewnie Chińczyki coś kantują...

 

Przecież te wszystkie gameplay'e są z mocarnego smoka, więc jak najbardziej możliwe jak to wszystko wygląda, na konsolach będzie 720p w filmowych 24fpsach. 

Odnośnik do komentarza

Nie, wkleiłem linka i forum go pokazuje jak cytat. A chodziło mi o komentarz w linku moderatora:

 

"This "article", at the very least, is mostly false.

Keeping aside the bad grammar and nonsensical points ("optimized well for UE5"???) - the art/image used in the article and credited to "Game Science" is fan made - https://x.com/gencao123/status/1712372140455133512"

 

also, źródło to 4chan, więc xD

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Nyu napisał(a):

Nie, wkleiłem linka i forum go pokazuje jak cytat. A chodziło mi o komentarz w linku moderatora:

 

"This "article", at the very least, is mostly false.

Keeping aside the bad grammar and nonsensical points ("optimized well for UE5"???) - the art/image used in the article and credited to "Game Science" is fan made - https://x.com/gencao123/status/1712372140455133512"

 

also, źródło to 4chan, więc xD

No zobaczymy, ten laptop mag czasami leakuje i czasami też wrzucają recki gier wcześniej, a potem wyrzucają, się zobaczy DF, się oceni na co brać. 

 

90h to 100% akurat wygląda legitnie, bo gra ma mieć ileś tam dziesiąt bossów, co trochę mnie zniechęca do tytułu, ale dam im szansę pewnie :D. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...