Skocz do zawartości

Black Myth: Wu Kong


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Donatello1991 napisał(a):

Tylko kody do pc są dostarczane. Czyżby było coś do ukrycia jeśli chodzi o ps5? Sami się zagrają jak będzie katastrofa.

 

9 minut temu, suteq napisał(a):

Nie było żadnych materiałów z konsol, ma być tylko wersja PS5 na ten moment i nie wysyłają kodów na wersję konsolową? Wyczuwam drugiego Cyberpunka xd

O kurde serio? No to śmierdzi coś szwindlem jednak. 

Odnośnik do komentarza

Jakie wyniki na PS5 :D? 

 

4 godziny temu, Frantik napisał(a):


Potwierdzam. Testy z RT dla beki - Radeon, wiadomo. Nastawiałem się, że będzie gorzej:notbad:

Clipboard_08-13-2024_01.jpg

Clipboard_08-13-2024_02.jpg

Clipboard_08-13-2024_03.jpg

Clipboard_08-13-2024_04.jpg

Clipboard_08-13-2024_05.jpg

Clipboard_08-13-2024_06.jpg

to jest Lumen RT, wiec na 7xxx śmiga ponad 100 fps z 5800X3D, jest nieźle, jestem ciekaw jak Plejka. 

 

Ok gra wspiera jednak nie tylko lumena, 'Full RT' to Path Tracing, chyba pierwszy na UE5, ale te Chińczyki mądre xD, będzie rozjeba graficzna na PC. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, easye napisał(a):

Niby w jakiej rozdzielczosic? xD bo ja z tym prockiem i RTX 4080 na 3840x1440, to z włączonym generatorem klatek mam 60-80 fpsów maks. No ale wyższe ustawienia niż na screenach, bo jeszcze jest jakość filmowa.

Filmowy to jest lumen RT, a Full RT to jest 'path tracing' 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał(a):

NVIDIA to jeszcze pewnie wyda oficjalnie sterowniki pod gierke.

Generalnie, jeżeli tak będzie działać gra jak ten benchmark to wygląda to nieźle, wsparcie UW od razu jest, dużo opcji renderowania, FSR, DLSS, XESS, TSR, dużo opcji graficznych, lumen, path tracing, shader compilation. Jakiś lekki stutter w bencharku do 49 był, ale nie jest źle. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, mozi napisał(a):

 

Bez dlss i frame gena byłoby 20 fps. Średnio jak na gpu z topowej półki. 

Czyli już można empirycznie wycenić rozdzielczość na PS5 i klatki :D 

 

720p FSR perf na 60, 1440p na 30. 

Teraz, easye napisał(a):

No ale w 4k.

Ja mam idealnie porównanie z @KrYcHu_89, bo chyba mamy takie same sprzety:

image.png?ex=66bc9839&is=66bb46b9&hm=c28c5ec9b4f5520737992bf67b498d880a67748e99797a218425c7fbb713034f&=

karta inna, ale bez PT porównywalna i ta sama rodzielczość UW i procek :). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...