Skocz do zawartości

Wasze komiksy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Jeez_PS napisał(a):

No i jest, ten Wolverine format większy od omnibusów. Super wydane, gruby papier offsetowy, a superman must have, nawet ma stronę rozkładaną w środku i sporo dodatków.

 

egm1.thumb.png.5fdee1a2099b3f93a6afdc471ee551ab.pngegm2.thumb.png.e2bc75a05e47cad141230e837831f239.png

 

Czyli takie gallery edition marvela. Egmont to rozpieszcza teraz, na grubo wjechali w to superhero aż dziwne bo Kołodziejczak mówił, że nie lubi tego typu komiksów, hajs się musi mocno zgadzać

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, GearsUp napisał(a):

 

Czyli takie gallery edition marvela. Egmont to rozpieszcza teraz, na grubo wjechali w to superhero aż dziwne bo Kołodziejczak mówił, że nie lubi tego typu komiksów, hajs się musi mocno zgadzać

 

Cóż, Kołodziejczak tam nie pracuje już od kwietnia zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, mugen napisał(a):

 

Cóż, Kołodziejczak tam nie pracuje już od kwietnia zeszłego roku.

 

A to może dlatego xD

 

A ten Klub Świata Komiksu to nie jest integralna część Egmontu? Oglądam te jego recenzje komiksów na You Tube

 

 

 

Tu nawet mówi o tej Śmierci Supka

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Jeez_PS said:

No i jest, ten Wolverine format większy od omnibusów. Super wydane, gruby papier offsetowy, a superman must have, nawet ma stronę rozkładaną w środku i sporo dodatków.

 

egm1.thumb.png.5fdee1a2099b3f93a6afdc471ee551ab.pngegm2.thumb.png.e2bc75a05e47cad141230e837831f239.png

 

O lol. Byłem dzieciakiem to czytałęm polskie wydanie Śmierci Supermana. Pamiętam że każdy kolejny zeszyt a było ich chyba 6 miał o jedną kratkę rysunku mniej na stronie. I tak pierwszy miał 6 kratek, drugi 5, trzeci 4 i tak do ostatniego gdzie rysunki zajmowały całą stronę. :banderas: Ciekawi mnie czy tutaj też zastosowali taki sam motyw. Ale najprawdopodobniej tak będzie. Bo to nie jest żaden remake tylko taki Omnibus Remaster.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, darkos napisał(a):

 

O lol. Byłem dzieciakiem to czytałęm polskie wydanie Śmierci Supermana. Pamiętam że każdy kolejny zeszyt a było ich chyba 6 miał o jedną kratkę rysunku mniej na stronie. I tak pierwszy miał 6 kratek, drugi 5, trzeci 4 i tak do ostatniego gdzie rysunki zajmowały całą stronę. :banderas: Ciekawi mnie czy tutaj też zastosowali taki sam motyw. Ale najprawdopodobniej tak będzie. Bo to nie jest żaden remake tylko taki Omnibus Remaster.

Samej śmierci z tm-semic były 4 zeszyty złożone z 7 amerykańskich oryginalnych zeszytów.

Co do zawartości to jest dokładnie to samo (plus duzo więcej) co wydali u nas w latach '90.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Też zamówiłem. Bo to była wyjątkowa historia związana z całkowitym resetem DC i Marvela. Nawet w Teleexpressie o tym mówili. W latach 90 gdy sprzedaż komiksów w USA drastycznie spadła a zainteresowanie historiami bohaterów też zmalało Marvel i DC wspólnie usiedli i postanowili zrobić godzinę 0. Dlatego Bruce Wayne przestał być Batmanem na jakiś czas, Superman Zginął. X-Meni zostali zdradzeni i zniszczeni, Spider-Man (dokładnie nie pamiętam), ale chyba chodziło o to. Że Peter Parker okazał się klonem prawdziwego Człowieka Pająka czy jakoś tak. A Punisher też miał rzekomo zginąć w zawalonym wieżowcu pełnym przestępców, których sam tam zwabił, a następnie wysadził budynek. 

 

Moja pamięć jest szczątkowa dziś co do tamtych wydarzeń, bo kupowałem mnóstwo komiksów gdy byłem w szkole średniej wiec do 2000 roku i mniej więcej po tym okresie gdy już byłem na studiach, wydawanie kasy na komiksy okazało się drogim hobby, no i opowiastki z tamtych komiksów jakoś wydały mi się dziecinne. Zwyczajnie z nich wyrosłem. Ale walkę Supermana z Doomsday'em pamiętam najlepiej. Tragedia dwóch ludzi, bo zginął też Clark Kent więc post historia też była ciekawa. Walki Supermanów z Cyborgiem, a potem powrót Clarka Kenta i nowa forma Supermana po odniesionych ranach w walce. W komiksach wszystko jest możliwe i nikt nie ginie tak naprawdę.... Z wyjątkiem Doomsday'a, który powracał kilkukrotnie po to, aby ostatecznie zostać zniszczonym przez Entropię (kto to kur$#%a wymyślił :obama:) A szkoda bo chciałbym zobaczyć jego pojedynek z Lobo zanim ten też został zabity. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...