Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.09.2024 o 19:56, Faka napisał(a):

Kupiłem sobie, gram sobie, jest spoko, tylko kurde ta grafika to nie jest zbyt taka next genowa, a gram w quality mode. To normalne, że taka graficzna plastelina i te ząbki? Coś nie dowieźli z grafiką. 

No, Fajnale ostatnie - 16tka i Rebirth - mocno zyskają na Prosiaku. Widać, że SE zluzowało z tym.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Dr.Czekolada napisał(a):

Oby seria jeszcze wróciła na właściwe tory. Tylko Rebirth dał mi jeszcze jakąś nadzieję.


Pewnie już nigdy nie wróci na właściwe tory. Od tego masz ich drugą grę jaką jest Dragon Quest ot co, który jakiś tam klimat i system walk jest przybliżony do klasycznych FF. 

Odnośnik do komentarza

Rebirth to kosmos przy kazdej innej grze jaka wyszla, wiec to malo sprawiedliwe ;)

 

Mysle, ze XVI mozna rozpatrywac jako odpowiedz na XV. Tak, moze za bardzo w druga strone spektrum poszli. Ale ja z niej zapamietam na pewno glownego bohatera, muzyke, epickie starcia z bossami i wspanialy finał. A, ze nie jest bez wad. Coz, tylko Rebirth ich nie ma.

 

Moj pomysl na Final Fantasy 17:
- setting z pogranicza fantasy i sci-fi

- nie wszyscy bohaterowie sa ludzmi

- "kontrolowany" open world jak w rebirth lub np. nowe god of wary

- muzyka autorstwa JE Sokena

- dynamiczna walka z domieszka tur, cos jak Rebirth, lub jego ewolucja

 

i elo

  • This 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dr.Czekolada napisał(a):

Oby seria jeszcze wróciła na właściwe tory. Tylko Rebirth dał mi jeszcze jakąś nadzieję.

Z jednej strony Rebirth lepiej oceniony i obiektywnie "lepsza gra", z drugiej ten mainline sprzedał się chyba lepiej i też był nieźle przyjęty w branży, teraz jeszcze wpada wersja PC, powrót mainline do większej RPGowości chyba z małymi szansami :/.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...