Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Logan napisał:

Dziewczyna kupiła mi gierkę , tylko że nie ogarnia tematu i wcisnęli jej PS4 ver.choc  miała być na ps5. Czy będę mógł zrobić updejt za free do ps5 czy w sumie różnic większych nie uświadcze?

Wydaje mi się, że powinna być płatna opcja ulepszenia do wersji PS5.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze dwie krainy to jeden wielki meh. Gameplayowo ubogo, graficznie tak se (jak na nową generację oczywiście), fabularnie nadal nic czego nie wiedziałem po skończeniu pierwszej części. Dobrze czytać te pochwalne peany na temat dalszej części gry bo bym już zwątpił i odstawił na kiedyś tam.

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Figuś napisał:

Wersja ps4 ma tez tryb odblokowanych klatek i na ps5 powinno śmigać w 60 z tym że tylko w w fullhd

a to przepraszam.

 

Co do samej gry - niesamowicie im się udało zrobić dzieciaka, do tego stopnia, że w kolejnej części

Spoiler

nawet nie chciałoby mi się już grać tym starcem z toporem.

Bardzo duży plus dla twórców za to - po prostu o wiele miodnej się gra z tymi kocimi ruchami.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ins napisał:

Pierwsze dwie krainy to jeden wielki meh. Gameplayowo ubogo, graficznie tak se (jak na nową generację oczywiście), fabularnie nadal nic czego nie wiedziałem po skończeniu pierwszej części. Dobrze czytać te pochwalne peany na temat dalszej części gry bo bym już zwątpił i odstawił na kiedyś tam.

 
1461992145_inchplusik.png.4a9069125b172c02d408b2acc831f4b1.png

I cyk, plusik od gościa, który gierkę widział tylko na YouTube, ale mniej pochlebna opinia na temat sztosa, powodującego ból dupy u fanbojów innego obozu to wiadomość, na jaką czekał cały tydzień :fsg:
Chory typ :reggie:

  • Plusik 3
  • Haha 1
  • This 5
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

24h dopiero za mną.

 

Spoiler

Właśnie zdobyłem włócznię, myślę, że jeszcze lekko 1/3 fabułki przede mną

 

 

Wciąż epicka, coraz lepsza. Gram powoli, dziwne uczucie, że żadnego exa od Sony teraz nie ma w zapowiedzi z datą (nie licze exów third party itp.) i po dużym pokazie gameplayu, taka pustka będzie po GoW jeżeli chodzi o wewnętrzne stajnie Sony. Dziwne uczucie, trzeba czekać na kolejne pokazy, na TGA muszą Spidera wrzucić, minimum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...