Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11 minut temu, jimmy napisał(a):

Jeśli chodzi o polską cenę to trwa jej ustalanie przez markety i dystrubutora i wygląda to mniej więcej tak:

 

a91b05282c5f40436b7b0fcb672106a00d9a38fbc774c4ab6a11e0430d2bb768-1.png.05c94e068a6a06a0c2dc4d16e41992c0.png

 

E tam, najwyżej weźmiemy mały kredycik :kaz:.

9 godzin temu, darkos napisał(a):

 

Co to ma byc za gówno? Zapowiedź? Przed Premierą? :facepalm: Gdzie cena? Gdzie możliwość skladania zamówień? :kekw:

Jedyne co fajne, to na Xkom widzę max 2 na osobę, ale skalperzy pewnie mają konta na babki i macochy. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Basior napisał(a):

Imo mogą i dawać po jednym. Najbardziej wkurza brak ceny. Widać, że kombinują jbne mendy. Napęd będzie w poniedziałek, więc teraz digital sam do upolowania

Trochę lypa, że w tak dużym kraju z taką ilością fanów Sonki nie ma PS Direct, no ale cóż Cebulolandia zawsze ma pod górkę i pewnie dorzucą sobie zjeby niemałą prowizję :./ 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Trochę lypa, że w tak dużym kraju z taką ilością fanów Sonki nie ma PS Direct, no ale cóż Cebulolandia zawsze ma pod górkę i pewnie dorzucą sobie zjeby niemałą prowizję :./ 

Ja już nie pamiętam jak było na premierę amatora (a brałem), ale żadnej bonusowej opłaty nie było. 2,5 i tyle 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Kangus napisał(a):

Inna sprawa że ciężko było golasa kupić. Sam brałem w bundlu, bo nie było wyjścia. Ale przynajmniej cena mojego nie była jakaś wykręcona.

 

Można było kupić golasa bez problemu w przedsprzedaży, ja tak dorwałem za 2299. :)

 

Pamiętam jaki byl wtedy w internetach kwik i lament że frajerstwo zamawia z wyprzedzeniem, że sobie ci racjonalnie myślący poczekają i spokojnie wezmą z półki, może nawet taniej. :dynia:

  • Plusik 2
  • This 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kangus napisał(a):

Inna sprawa że ciężko było golasa kupić.

Zrobiłem preorder następnego dnia po prezentacji. Godzina dziesiąta rano i jeszcze się zastanawiałem czy warto. Najlepsza decyzja w ostatnich latach.

Z tego co pamiętam to przez kilka dni chyba można było na spokojnie robić preorder u nas.

  • This 2
Odnośnik do komentarza

Trzeba pamiętać też że to był najgorszy okres jeśli chodzi o dostępność półprzewodników i konsola za 2500zł w 2020-2022 to był mega deal w porównaniu do podzespołów PC. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja ale też Sony raczej nie wyprodukuje jakiejś śmiesznej ilości PS5 Pro bo nie będzie mogła liczyć na porządne wsparcie devów jeśli na rynku będzie garstka konsol.

Odnośnik do komentarza

PS4 Pro sprzedało się w jakiś 15 milionach, czyli liczbie podobnej do Series S, ze sprzedażą PS5 Pro pomimo wyższej ceny prawdopodobnie będzie podobnie. 

 

I też podejrzewam że podobnie jak w przypadku Portala nie będzie dużej produkcji i będą na początku problemy z dostępnością żeby wywołać FOMO i nakręcić trochę sprzedaż. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, LeifErikson napisał(a):

Można było kupić golasa bez problemu w przedsprzedaży, ja tak dorwałem za 2299. :)

Tak bez problemu, że w dużej części ludzie którzy zrobili preordery w X-komie parę miesięcy się nie mogli swoich konsol doprosić :).

 

 

Czyli to bez problemu to preorder i jeszcze w odpowiednim sklepie :D. Ja nie przeczę że się dało dorwać, ale po prostu po premierze było cięzko bo się pojawiały rzuty, które znikały ze sklepu w kilkadziesiąt minut, nawet na bundle się polowało.

Edytowane przez Kangus
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, izon napisał(a):

Wiadomo coś o usprawnieniach w nowych grach na PRO? Np. zaraz ma wyjść Silent Hill 2, czy potwierdzono, że tytuł wykorzysta większą moc nowej konsoli?

Większe gry wydane po zapowiedzi PS5 Pro na 99% dostaną łatkę Pro Enhanced, tym bardziej konsolowe exy. Niewiadomą są starsze tytuły bo np. The Crew Motorfest został potwierdzony, FF7 Rebirth też ale np. o FF16 cisza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, łom napisał(a):

Większe gry wydane po zapowiedzi PS5 Pro na 99% dostaną łatkę Pro Enhanced, tym bardziej konsolowe exy. Niewiadomą są starsze tytuły bo np. The Crew Motorfest został potwierdzony, FF7 Rebirth też ale np. o FF16 cisza.


Na 100% w którymś z materiałów wideo potwierdzono FF16. Niestety już nie pamiętam czy to było od Sony, czy ten pierwszy oficjalny test po ogłoszeniu czy może DF. Ale gdzieś było. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...