Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

19 minut temu, giger_andrus napisał(a):

- jak oszacować, że odbiór jest beznadziejny, o wiele gorszy od tego PS4Pro i VR2 ? Oczywiście co innego skala mikro na naszym forum a co innego w szerszym spojrzeniu.

Nie patrzę na forum, wystarczy sprawdzić komentarze i ilość łapek w dół na kanale PlayStation odnośnie PS5 Pro (a teraz też obrywa się też It's Time to Play), na twitterze też jest gównoburza i wyśmiewanie 5 Pro, kompletnie inna sytuacja niż przy 4 Pro. Oczywiście może być sytuacja identyczna jak ze znienawidzonymi odsłonami CoDa które były piętnowane przed premierą (jak Infinite Warfare) a i tak się dobrze sprzedały ale coś mi się zdaję że po pierwszych paru miesiącach sprzedaż może mocno siąść.

19 minut temu, giger_andrus napisał(a):

- według mnie nie jesteś idealnym targetem PS5Pro bo musisz wywalić jedną z najwyższych jeśli nie najwyższą kwotę za premierową konsolę i to nie jest nawet start generacji. Takie pieniądze nie idą w parze ze spodziewanym skokiem technologicznym. Jak słusznie zauważyli w Digital Foundry, idealnym targetem Prosiaka są właśnie posiadacze PS5, którzy chcąc podbić parametry grania zamieniają model po kilku latach za cenę zbliżoną do tej, którą wydali na PS5.

No nie wiem, ja w porównaniu do osoby która ma już PS5 mam duży backlog gier do ogrania a dodatkowo odczuję większy skok właśnie przechodząc z PS4 Pro na PS5 Pro niż z PS5 na PS5 Pro.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że mimo wszystko Pro sprzeda się podobnie do PS4Pro w ilości kilkunastu milionów sztuk. Pojawiały się już z resztą takie opinie na poprzednich stronach. Wiadomo, że najchętniej mówi i pisze się o tych głośnych niezadowolonych i o wielkiej dramie ale na zagranicznych grupach widać też, że część ludzi po prostu kupuje napęd i czeka spokojnie na premierę chcąc wymienić podstawową wersję na lepszą.
Co do backlogu to raczej każdy z nas go ma i mieć będzie niezależnie od tego czy przesiadłeś się później na PS5.
Zgadzam się, @łom że odczujesz większy skos przechodząc na Pro ale Twój portfel odczuje go niewspółmiernie -_-

Odnośnik do komentarza

Kurde, obiecywałem sobie że nie kupię PS5 dopóki Sony nie wyda edycji na 30-lecie, ale teraz to już nie mam wyjścia :D 

 

Piękne są te zestawy...Portal mnie jakoś nie jara, ale to z jaką precyzją i detalami zrobili pozostały sprzęt to jaram się niesamowicie. Szkoda tylko, że pewnie nie będzie opcji nigdzie tego dostać, chociaż skoro jedynie Pro będzie limitowane to może dla Polaka biedaka skapnie jakiś bundle ze Slimem :kekw:

Odnośnik do komentarza

Sztos ta limitka, tylko czemu jest digital, a nie ma zwykłej wersji PS5 z napędem. Już pominę, że pewnie większość zgarną skalperzy i tyle z tego będzie.

Z gadżetów z okazji 30lecia oprócz tego też bieda. Te obecne Sony to niezła padaka,z takim dorobkiem jaki oni mają to by można było świętować cały rok bo tyle się tego uzbierało przez te lata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...