Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

24 minuty temu, jimmy napisał(a):

Pro za 3800 - niepotrzebne gówno bez gier

Pro za 3300 - :banderas:

 

No pamiętam jak czekałem na PS4 Pro, kurwa, tu trochę więcej, tu trochę lepiej, w ogóle mi cena nie przeszkadzała. Tylko różnica jest taka, że ja jestem pojebany pod względem grafiki, na TV do każdej gry miałem różne ustawienia, najpierw zapisywane na kartce, później na zdjęciach. I różnica jest taka, że wy pierdolicie że grafika to huj, a potem w zębach niesiecie 2k więcej.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Snake_Plissken napisał(a):

No ja jestem ciekawe czy limitowana PS5 Pro będzie za te 3500 zł  Prędziej widzę okolice 4k.

Natomiast limitowany pad wjedzie day one, piękne nawiązanie do Szaraczka :fsg:

Prędzej 5-6k zł. W tej limitce w bundle jest jeszcze DS Edge, ładowarka do padów i obudowa do napędu. Dobrze, że nie wepchnęli tam jeszcze Portala i PS VR2, żeby jeszcze bardziej podbić cenę.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, tjery said:

 

No pamiętam jak czekałem na PS4 Pro, kurwa, tu trochę więcej, tu trochę lepiej, w ogóle mi cena nie przeszkadzała. Tylko różnica jest taka, że ja jestem pojebany pod względem grafiki, na TV do każdej gry miałem różne ustawienia, najpierw zapisywane na kartce, później na zdjęciach. I różnica jest taka, że wy pierdolicie że grafika to huj, a potem w zębach niesiecie 2k więcej.

 

No przecież to w dobrym tonie jest pisanie, że grafika to chuj, liczą się inne rzeczy blablabla. Ja nie kryję się z tym, że grafika jest dla mnie ważna, ale w innym sensie niż dla Ciebie. Dla mnie technikalia się mało liczą, o wiele ważniejszy jest dla mnie design. Dlatego Super Mario Odyssey jest dla mnie o wiele ładniejszą grą niż, na przykład Final Fantasy 16.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, jar3czek napisał(a):

Prędzej 5-6k zł. W tej limitce w bundle jest jeszcze DS Edge, ładowarka do padów i obudowa do napędu. Dobrze, że nie wepchnęli tam jeszcze Portala i PS VR2, żeby jeszcze bardziej podbić cenę.

Faktycznie, umknęła mi ta informacja o Edge - to w takim razie 5500 zł to będzie bardzo realna cena za ten zestaw.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, darkos napisał(a):

12300 sztuk na świat, wiec na Polskę jakieś 25 sztuk. Jeśli komuś uda się to kupić za 10.000 to z powodzeniem może wystawiać na ebay za 20.000, kolejne gówno od sony na którym można zarobić. I jak tu nie kochać sony. 

a ile sztuk by zeszło, gdyby większa ilość konsol w takiej wersji była powszechnie dostępna? pewnie sporo, ale dla sony liczy się szacunek do marki, nie zarabianie za wszelką cenę. dlatego powstaną kolejne remastery remasterów i to od nich będą odcinać kupony i doić klientów do upadłego w imię marki playstation

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...