Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Szermac napisał(a):

Myślę, że będzie 3500, tak jak się wysprzęglili na tej stronce Sony.

No ale wypadałoby podać oficjalną polską cenę zanim markety zaczną januszerkę. Do tego jakieś podstawowe info o dostępności poszczególnych zestawów rocznicowych (gdzie i za ile o ile w ogóle).

 

2024 rok, najpopularniejsza konsola w Polsce, a podejście do klienta dalej lata 90. czyli zgadywanki, przepychanki i kombinowanie przy zakupach.

 

Olewactwo na poziomie Nintendo to jeszcze nie jest, ale szału nie ma :)

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, mario10 napisał(a):

No to jest mega słabe. Ale wszystko co z Sony działa słabo. Parę razy na sony community też pytałem o gwarancję sprzętu czy ustawienia to nic się nie dowiedziałem.


Nie uogólniaj pisząc banialuki. 
Jak dotąd infolinia PS załatwiła 100% problemów z jakimi do nich dzwoniłem czyli koło 5 przypadków. 
Na forum znajdzie się jeszcze kilka osób, które również załatwiły swoje sprawy. 
Dodam, że w porównaniu do innych popularnych infolinii PS odbierali połączenie bardzo szybko. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, giger_andrus napisał(a):


Nie uogólniaj pisząc banialuki. 
Jak dotąd infolinia PS załatwiła 100% problemów z jakimi do nich dzwoniłem czyli koło 5 przypadków. 
Na forum znajdzie się jeszcze kilka osób, które również załatwiły swoje sprawy. 
Dodam, że w porównaniu do innych popularnych infolinii PS odbierali połączenie bardzo szybko. 

Cieszę się, że jesteś zadowolony. Dla mnie sony skończyło się już kilka lat temu. Żałuję tylko, że dałem się nabrać na "jakość" i musiałem to zrozumieć na własnej skórze, że to nie jest już to sony co kiedyś. Nadziałem się na tv, na słuchawki, reklamacje, wsparcie techniczne, zadowolony jestem tylko z Ps4 i Ps5. Poza tym omijam szerokim łukiem i każdemu odradzam. Ale każda firma ma swoich fanów i każdy kupuje co chce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...