Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, Shankor napisał(a):

Gdybym nie miał PS5 i dobrego PC w domu to pewnie bym się zastanawiał. Ale że mam - może jak moje PS5 wyzionie ducha (na co się nie zanosi).

Jestem tego samego zdania. Moja premierowa konsola PS5 po dziś dzien działa sprawnie, choć może troszkę skrzeczy jak moja ukochana żonka - czasem cos fiknie i krzyknie ale żaden diabeł jej nie bierze. Widać trafiłem na dobry model :kaz: Szkoda by bylo pozbywać sie tak dobrego sprzętu tylko dla młodszego :reggie:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Square napisał(a):

A przy PS4 Pro jakiś killer wyszedł?

Na samą premierę nie było nic zbytnio oprócz update'ów do większości już wydanych tytułów ale w przeciągu trzech miesięcy wyszedł Horizon. Jeśli nie mają zamiaru wydać jakiegoś sztosa graficznego koło premiery to powinni przynajmniej postarać się o patche do wszystkich najważniejszych gier, szczególnie tych które mają problem z jakością obrazu przy 60 FPSach (FF VII-2, XVI, Alan Wake 2) bo to że gry od Sony dostaną patche to wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Nie no czemu? Jeśli te przecieki są faktycznie prawdziwe to taki Spider Man 2 powinien w 60 FPSach śmigać w ustawieniach podobnych do obecnych 40 a dodatkowo np. mieć dalsze lub dokładniejsze odbicia RT. A jak faktycznie chcą pokazać tą 3x wyższą wydajność w RT to Horizon 2 powinien dostać np. odbicia RT w 60 FPSach. Bez tego nie wiem jak będą chcieli kogokolwiek przekonać że Pro ma jakikolwiek sens bo przykładowo podbicie z ~1200p do 1440p (bo chyba takie są  maksymalne widełki przy trybie 60 FPS) w Spiderze 2 na nikim nie zrobią większego wrażenia i zareklamować to będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, łom napisał(a):

A jak faktycznie chcą pokazać tą 3x wyższą wydajność w RT to Horizon 2 powinien dostać np. odbicia RT w 60 FPSach.

W ogóle musieliby dodać RT, a to wydaje mi się za dużo roboty jak na darmową łatkę do prawie trzy letniej gry.

SM2 oczywiście mógłby sporo zyskać, ale poza nim i Ratchetem to chyba nie ma za dużo na liście.

Odnośnik do komentarza

Konsola robiona specjalnie pod GTA VI.

Przecież to rozbije bank jak każda Rockstara poprzednia iteracja. Akurat marketing zrobi juz swoje - chcesz grać w najlepszej jakości w swoją ulubioną gierkę o policjantach i złodziejach? O proszę tutaj prosiak 8k hdr 30fps :shieeet:

 

Premiera bundlów GTA VI + PS5 Pro :

 

hiNf-h.gif

  • beka z typa 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Nie. W poprzedniej generacji grałem cały czas na slimie, w tej gruby małż wystarcza. GTA jako system seller dla pro może i ok ale dla jednej gierki nie wiem czy warto wymienić. Jestem ciekaw porównań GTA VI na wersji zwykłej do pro. Jak nie będzie znaczących różnic to w większości będzie tylko PRowa gadka. Tak samo jak było z tym znaczkiem na pudełkach, ze zwykła wersja 8K, hdry i 120 fpsów, na nowych pudełkach już tego nie ma. Poza tym nie lubię takich pół generacji bo to się mija z tym co konsole oferowały wcześniej. Czyli włóż płytkę (zainstaluj) i graj i na wszystkich konsolach gra wyglądała tak samo i się człowiek nie zastanawiał czy gra się się odpali czy będzie mulić. Już pomijam brak wykorzystanego potencjału obecnej wersji. Bo jaka gra pokazał maksymalną wydajność konsoli? Te wersje jak dla mnie to tylko pod leniwych deweloperów robią co by było im łatwiej i nie strzelali z ucha, że za mało ramu.

Edytowane przez mitra
  • Plusik 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Jeżeli różnice w GTA będą takie jak przy Red dead redemption 2 na PS4/PS4 pro to nie ma sensu. Jeśli różnica była by taka jak między PS4 pro a Xbox one X w przypadku ww. gry, to wtedy bym robił upgrejd 

Bo to już była różnica. Przynajmniej dla mnie 

 

 

Oczywiście jeżeli kogoś stać.

Osobiście uważam że dla jednej gry to trochę słabo.

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...