Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

15 godzin temu, iluck85 napisał(a):

Kurz osiadł, emocje też opadły i finalnie trochę zdjęć pudełka PRO wpadnie do tematu zakupowego :banderas:

Z wielką mocą łączy się wielka odpowiedzialność...... finansowa :).

 

14 godzin temu, addhoc napisał(a):

Przypominam, że xkom zbierał preordery na premierę PS5 po czym po premierze dał info, że nie będą mieli żadnego egzemplarza. Mogę źle pamiętać ale zbierali preordery mimo tego, że Sony zagwarantowało im ZERO konsol. Także tego. 
 

Xkom to firma krzak, nigdy żaden preorder na sprzęt wyprzedawalny od nich nie wpada poprawnie, potem piszą bajki, że nie dostali, a tak naprawdę sprzedają pewnie na boku. 

 

Euro i Media Expert pewnie będzie miał najwięcej. Niemniej warto porównać wszystkie i zapisać się na notyfikacje mailowe o dostępności. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

 

Euro i Media Expert pewnie będzie miał najwięcej. Niemniej warto porównać wszystkie i zapisać się na notyfikacje mailowe o dostępności. 

W żadnym wypadku nie liczyłbym na te "powiadomienia o dostępności". Nawet jak je dostaniesz, to i tak się okaże, że wszystko już wyprzedane.:reggie:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Chmielinski napisał(a):

Ostatnio jak zapisałem się na powiadomienia o dostępności pada Astro to na ostatnią chwilę uznali, że samego pada nie będą sprzedawać, tylko z grą i żadnego powiadomienia nie dostałem :beka:

 

9 godzin temu, Paolo1986 napisał(a):

W żadnym wypadku nie liczyłbym na te "powiadomienia o dostępności". Nawet jak je dostaniesz, to i tak się okaże, że wszystko już wyprzedane.:reggie:

To zależy, szczególnie przy drugim i kolejnym rzucie notyfikacje mogą się okazać przydatne. 

Odnośnik do komentarza

Cześć, 

mam telewizor LG 55SM8600PLA 
https://www.lg.com/pl/telewizory-i-soundbary/nanocell/55sm8600pla/

i planuje zakup ps5/ps5pro natomiast z info jakie udało mi się znaleźć ten tv ma hdmi2.0 a nie ma 2.1. Jak rozumiem granie na ps5/pro głównie opiera się na 60 kl/s mowa o nowszych tytułach czyli wykorzystam potencjał ps5 pro(na te się bardziej nastawiam)? 60 hz, 60 kl/s trochę się gubię w tym temacie i nie wiem czy jak kabel 60 hz i złącze a konsola i tak w 60 nowsze tytuły uciąga to mam jakby full opcję z tej konsoli? 

Dziękuje z góry za odp. ;)

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, AsmWalker napisał(a):

Cześć, 

mam telewizor LG 55SM8600PLA 
https://www.lg.com/pl/telewizory-i-soundbary/nanocell/55sm8600pla/

i planuje zakup ps5/ps5pro natomiast z info jakie udało mi się znaleźć ten tv ma hdmi2.0 a nie ma 2.1. Jak rozumiem granie na ps5/pro głównie opiera się na 60 kl/s mowa o nowszych tytułach czyli wykorzystam potencjał ps5 pro(na te się bardziej nastawiam)? 60 hz, 60 kl/s trochę się gubię w tym temacie i nie wiem czy jak kabel 60 hz i złącze a konsola i tak w 60 nowsze tytuły uciąga to mam jakby full opcję z tej konsoli? 

Dziękuje z góry za odp. ;)

Spokojnie up to 4k60 fps.

 

image.png.a87a81714283cd57e109a415b96b370e.png

Odnośnik do komentarza

Czyli dobrze to rozumiem, że 60hz to 60 kl/s i z ps5 pro wycisnę max? Mówimy o nowych grach bo starsze w teoretycznie 120 latają ale to na kompie ogrywam bez problemu. 

Czyli to 2.1 hdmi to taka trochę melodia przyszłości i ps6 pewnie? A dodali obsługę "niech jest bo się fajnie sprzeda?"

Edytowane przez AsmWalker
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, AsmWalker napisał(a):

Czyli dobrze to rozumiem, że 60hz to 60 kl/s i z ps5 pro wycisnę max? Mówimy o nowych grach bo starsze w teoretycznie 120 latają ale to na kompie ogrywam bez problemu. 

Czyli to 2.1 hdmi to taka trochę melodia przyszłości i ps6 pewnie? A dodali obsługę "niech jest bo się fajnie sprzeda?"

Jak interesuje Cię sama konsola, nie zmieniałbym na razie TV, zarówno PS5, jak i Pro będą miały bardzo mało gier ze wsparciem 120 fps. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2024 o 14:00, HenrykIggO napisał(a):

 

 

W dniu 16.09.2024 o 11:46, LeifErikson napisał(a):

Walka pewnie będzie, ale biorąc pod uwagę wysoką cenę wyjściową skalperzy chyba nie będą już tak aktywni, bo kto to kupi po doklejeniu jeszcze tysiaka do ceny? :D

 

A kto kupował zwykłe Ps5 za 5 koła, bo takie ceny były jak konsol w sklepach nie było. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Sklep tradeinn techinn powiadomil mnie o opóźnieniu lub zmianie dostępności kupionych u nich napędów do PS5 :jim:

A juz sie ludzilem że zdążyłem kupic je po 570 zl :kekw: Anulowanie zamowien to juz pier$#@& norma a Polskim Internecie. Nie zdziwie sie jak tak samo będzie z konsolami. Niby złożysz zamowienie opłacisz i choy. Sorry ale anulowalismy twój zakup bo podniesiemy cene.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...