Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ListuniO napisał:

Konsola jest. Wiemy jak wyglada. Odpala gry. Wiemy też jakie te gry będą. To jak będzie UI wyglądac może zdecyować czy ktoś konsole kupi czy nie? Taki to niech lepiej konsoli nie kupuje. Żadnej. 

Tak, bo ten brak wyglądu UI jest tym dlaczego Sony i PS5 jest tak jechane. Dopowiadaj sobie dalej.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, ListuniO napisał:

Mi ten XMB bardzo odpowiadał. Tobie nie musiał. 

Jak miałeś tylko z nim styczność to pewnie Ci odpowiadał. Działanie XMB na PS3 to był dramat, brak wielu podstawowych funkcjonalności w porównaniu z Dashboardem z 360. PS4 to już z kolei błyskawica, a to co zafundował Microsoft przy Onie, to już nawet One X nie pomógł. Na szczęście przy Series X widać, że działa to wszystko tak jak powinno.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, schabek napisał:

 

AlE rOzUmIeSz Ze ZaDnA gRa NiE jEsT wArTa 350zL?

 

  Ukryj zawartość

No chyba ze dodadza dwie nalepki swiecace w ciemnosci i kod na dodatkowy pistolet to mozna zaplacic i 400 :rotfl:

 

Dla mnie demonsy tak. Za BB2 dałbym drugie tyle 

51 minut temu, MYSZa7 napisał:
W dniu 18.09.2020 o 14:27, Rozi napisał:

"Szkoda, że mi nasraliście do gęby, ale w sumie to (pipi) nawet smakuje."

Nikt mnie do niczego nie zmusza poza tym to moja kasa. Był płacz przy ps4 teraz u każdego stoi sztuka. Był placz o remastery a niech rzuci kamien ten który w tej generacji jakiegoś nie ograł. 

Ja odbieram to tak - wszystko drożeje więc albo trzeba się pogodzić albo zmienić hobby. Micro robi fajna robotę z gamepassem bo za parę zl mogę ograć indory które często kosztują połowę gry aa. Dlatego xsx wejdzie też na premiere. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć zdrowe podejście do zakupów. Znam kilku takich co racjonalizują każdy zakup zbierając o nim informacje i analizując od deski do deski wszystko. Aż sami się w tym zatracają Rozumiem że ciężko zarobiony cash, zanim się wyda to ogląda się dwa razy ale przy zakupie konsoli za lekko ponad 2k w 2020 roku to chyba już troche przesada. Jest konsola. Będa na niej działac gry. Mamy 4 generacje prawie za sobą i jakieś doświadczenia a wszyscy liczą na newsy i informacje z oficjalnego źródła. A gdzie ten instynkt growo - zakupowy który wypracowaliście sobie latami? Jak Wam podpowiada Sonke to Sonke. Jak X-a to X-a.

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, mozi said:

Przestańcie jęczeć o te 350 zł za gierkę. Nie podoba sie to idzie kupić xa z super gamespassem a nie co strona to płacz. Najlepiej żeby za darmo było. 

Normlanie jak baby - najpierw obraza i idzie kupować xa teraz nagle preiorder ps5. Tak piję do Ciebie @u55r

 

Owszem zrobiłem preorder bo dziennikarze znaleźli tajemnicze śrubki :kaz: A tak na serio to bardziej dla beki zrobiłem preorder żeby się przekonać czy zrealizują bo na to nie ma raczej szans. Czym jest jakiś NeoNet jak już  nawet u oficjalnych partnerów sony konsol nie ma. :pawel:PS5%20%C5%9Bruby%20z%20bliska%20zdj%C4%9

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, ListuniO napisał:

A gdzie ten instynkt growo - zakupowy który wypracowaliście sobie latami? Jak Wam podpowiada Sonke to Sonke. Jak X-a to X-a.


Ale fanbojskie pyerdolenie :facepalm:
Na takiej zasadzie to bym w ciemno brał PS5, a jednak przeanalizowałem dostępne informacje i wybieram przejrzystą politykę Microsoftu zamiast nieudolności, niedomówień, półprawd czy kłamstw u Sony.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:


Ale fanbojskie pyerdolenie :facepalm:
Na takiej zasadzie to bym w ciemno brał PS5, a jednak przeanalizowałem dostępne informacje i wybieram przejrzystą politykę Microsoftu zamiast nieudolności, niedomówień, półprawd czy kłamstw u Sony.

Rozumiemy przed żona trudniej ukryc trzy i pół paczki niż 4 zeta. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:


Ale fanbojskie pyerdolenie :facepalm:
 

Najłatwiejszy tekst jaki mogłeś napisać. Grałem na obdywu konsolach. Całą generacje 360 i 2 lata One - instynkt mi podpowiada że Sony mi zrobi lepiej. A to że Ty racjonalizujesz? Jesli masz osobowośc anankastyczną to sobie czytaj newsy, analizuj informacje i wybieraą jak chcesz. 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, mozi napisał:

ył płacz przy ps4 teraz u każdego stoi sztuka.

Z ciekawości co za płacz? Bo jak sobie przypominam promocję przede premierową PS4 to było mega dobrze zrobione (w odróżnieniu do TV TV TV Xbox) czyli całe to 4the players i nikt nawet nie myślał o anulowaniu preorderów.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

Z ciekawości co za płacz? Bo jak sobie przypominam promocję przede premierową PS4 to było mega dobrze zrobione (w odróżnieniu do TV TV TV Xbox) czyli całe to 4the players i nikt nawet nie myślał o anulowaniu preorderów.

Ze gier nie ma? Co było na premiere? Bf4 knack i killzone.... Kurna dużo gier XD

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Figuś napisał:

 Ja (pipi)e, tu nie chodzi o sam dash, chodzi ogólnie o ilość informacji przekazanych z oficjalnego źródła.

 

Tak na serio to co Wy więcej potrzebujecie wiedzieć? Wiemy kiedy konsola wychodzi, jak wygląda, znamy wymiary, specyfikacje, ceny konsol, akcesoriów i gier, wiemy jakie będzie miała gry startowe, że odpali gry z PS4, ale wcześniejszych nie. W zasadzie jedyną niewiadomą jest ten dash, ale czy to jest powód, żeby codziennie wylewać żale na forum? Do premiery jeszcze ponad miesiąc, to kupa czasu, zwłaszcza że kto miał złożyć pre-order to już złożył, a reszta musi liczyć na to, że rzucą wystarczająco do sklepów na premierę.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ListuniO napisał:

No pewnie była ale żebym się srał na to żeby wiedziaęc jak wygląda to nie pamiętam. Kupiłem, odpaliłem i tak ostanie 7 lat. 

 

Mnie nie musisz przekonywać :). Zresztą to jak interfejs będzie wyglądał ma dla mnie najmniejsze znaczenie. Mamy rok 2020, większość dużych firm projektuje schludne UI. Ważne jest jak to będzie działało, a z preparowanego filmiku guzik się dowiesz.

 

Swoją drogą, na prezentacjach przedpremierowych dla PS4 było pokazane dużo funkcji, które ostatecznie były mocno opóźnione.

Edytowane przez tata_arek
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, tata_arek napisał:

Tak na serio to co Wy więcej potrzebujecie wiedzieć? Wiemy kiedy konsola wychodzi, jak wygląda, znamy wymiary, specyfikacje, ceny konsol, akcesoriów i gier, wiemy jakie będzie miała gry startowe, że odpali gry z PS4, ale wcześniejszych nie. W zasadzie jedyną niewiadomą jest ten dash


Dla mnie główną i podstawową niewiadomą jest właśnie ta wsteczna, o której piszesz, że "odpali gry z PS4".
Dla kogoś posiadającego na półce 200 pudełek z logo tej konsoli to dosyć istotna informacja - ile z tych gier odpalę, czy będzie to zwykła emulacja PS4, czy może konkretny remaster, jak u konkurencji, a jeśli tak, to czy Sony za taki upgrade nie będzie wołało kasy... To są dla mnie istotne informacje, a nie jak pachnie i czy błyszczy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, tata_arek napisał:

 

Tak na serio to co Wy więcej potrzebujecie wiedzieć? Wiemy kiedy konsola wychodzi, jak wygląda, znamy wymiary, specyfikacje, ceny konsol, akcesoriów i gier, wiemy jakie będzie miała gry startowe, że odpali gry z PS4, ale wcześniejszych nie. W zasadzie jedyną niewiadomą jest ten dash, ale czy to jest powód, żeby codziennie wylewać żale na forum? Do premiery jeszcze ponad miesiąc, to kupa czasu, zwłaszcza że kto miał złożyć pre-order to już złożył, a reszta musi liczyć na to, że rzucą wystarczająco do sklepów na premierę.

Chciałbym wiedzieć:

- UI konsoli

- Czy Sony posiada również Quick Resume?

- Jak działa wsteczna kompatybilność, czy jest to emulator? Czy gry będą jakoś usprawnione? czy będzie to darmowe?

- Chciałbym żeby konsola trafiła w ręce ludzi z DF

- Jak długo trzyma bateria w padzie?

- Co z PS Now, kiedy nowe państwa, jaką przyszłość czeka ta usługa?

- Z czego wynika wielkość tej konsoli, chciałbym zobaczyć budowę konsoli od środka.

- Czy panele można faktycznie zmieniać i można założyć sobie panel innego kształtu lub koloru?

- Ile jest dostepnego miejsca na gry?

- Czy planowane jest wsparcie akcesorii aktualnie dostepnych na rynku? jak np. Sony Gold Headset którego posiadam? Co z kierownicami?

- Co w końcu z tymi savami, czy postęp z gier na PS4 będzie można przenieść na PS5?

- Jak głośna jest konsola, jest to jedna z najbardziej dokuczliwych rzeczy w tej generacji, warto by się do tego odnieść zapowiadając nową generacje.

- Jak wygląda sprawa z dostępnością konsol, czemu sklepy anulują pre ordery mówiąc że Sony nie poinformowało ich ile dostaną sztuk, czy problemy produkcyjne to prawda?

  • Plusik 5
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...