Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

30 minut temu, MEVEK napisał(a):

To jak to najlepiej zaplanowac aby cos skubnac dla siebie ?

Moze  forumkowy preorder u @yaczes czy warowac o polnocy 25 i co chwile odswiezac stronki?

Myslisz, ze jak yaczesowi się uda dorwac jakies sztuki to sprzeda po sugerowanej cenie? xd

Scalperzy i tak wszystko wykupia, zrobia sobie jakies wtyczki i konsole znikna w pare sekund. Bede probowal, ale nie robie sobie nadziei. 12300 sztuk na caly swiat.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, tjery napisał(a):

Ale jednego nie czaje. Ktoś chce kupić sprzęt za ok. 3500 zł na jakieś 3-4 lata. I jak cena jest 3500 to ok, biorę, a jak koło 3900 zł to już za drogo. 400 zł to są 4 wyjścia na żarcie z rodziną i to w zwykłej knajpie. 

 

Tu bardziej chyba chodzi o to poczucie, że ten produkt nie zasługuje na zapłacenie takiej kwoty. Batonika za 20 zł też bym żadnego nie kupił mimo, że to tylko 2 dychy

 

no i u każdego te granice są subiektywnym odczuciem

Edytowane przez GearsUp
  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał(a):

 

Tu bardziej chyba chodzi o to poczucie, że ten produkt nie zasługuje na zapłacenie takiej kwoty. Batonika za 20 zł też bym żadnego nie kupił mimo, że to tylko 2 dychy

 

Racja, ale jednak batonik wchodzi w 2 minuty i nara, tu masz sprzęt na parę lat.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, tjery said:

 

Racja, ale jednak batonik wchodzi w 2 minuty i nara, tu masz sprzęt na parę lat.

 

No tak, ale też chodzi o te małe nieznośne coś uwierające w tył głowy. Z mojego Series S jestem zadowolony, bo za te 300$ spełnia moje oczekiwania. Jak miałem Series X to mnie drażnił, że dałem 500 i nie ma w co grać. Mimo, że w sumie o tych 200$ różnicy zapomina się po tygodniu? W sensie, że je wydałeś. W przypadku Pro też można do tego tak podejść. Wydasz 700$ ale jednak nie czujesz, że masz efekt warty tych 700$. Czujesz się za to jak frajer. Dlatego ja postanowiłem nie kupować Pro. Mimo, że finansowo dałbym rade przecież, to jednak efekt, póki co, mnie nie zadowala

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Homelander napisał(a):

 

No tak, ale też chodzi o te małe nieznośne coś uwierające w tył głowy. Z mojego Series S jestem zadowolony, bo za te 300$ spełnia moje oczekiwania. Jak miałem Series X to mnie drażnił, że dałem 500 i nie ma w co grać. Mimo, że w sumie o tych 200$ różnicy zapomina się po tygodniu? W sensie, że je wydałeś. W przypadku Pro też można do tego tak podejść. Wydasz 700$ ale jednak nie czujesz, że masz efekt warty tych 700$. Czujesz się za to jak frajer. Dlatego ja postanowiłem nie kupować Pro. Mimo, że finansowo dałbym rade przecież, to jednak efekt, póki co, mnie nie zadowala

 

W Twoim przypadku, że tak górnolotnie powiem, to nie ma to żadnego sensu, bo masz wyjebane na grafikę, a szczególnie na image quality, pamiętam, że pisałeś, że HB2 wygląda dobrze na 65 cali TV na Series S, także PRO dla Ciebie to zupełna strata kasy.

  • This 2
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, tjery said:

 

W Twoim przypadku, że tak górnolotnie powiem, to nie ma to żadnego sensu, bo masz wyjebane na grafikę, a szczególnie na image quality, pamiętam, że pisałeś, że HB2 wygląda dobrze na 65 cali TV na Series S, także PRO dla Ciebie to zupełna strata kasy.

 

No tak. Jak komuś mega zależy na jakości obrazu i będzie go stać to nie będzie się zastanawiał. Ty jesteś na przeciwnej skali w stosunku do mnie, bo Ciebie akurat to kręci. Więc chociaż rozumiemy się wzajemnie to jednak postąpimy zgodnie z naszymi potrzebami, nie? Ja tylko pisałem o tym, że ludzie patrzą na to jaki efekt dostaną za te pieniądze. Jak porównanie z batonikiem Ci nie pasuje to niech będzie porównanie z autem. Nowy Civic za 70tys zł to w sumie spoko auto (cenę strzelam, nie mam pojęcia ile kosztuje). Ale to samo spoko auto kosztujące 200tys zł nagle staje się syfem niewartym kupna. A przecież to ten sam samochód na lata. 

 

Na pewno masz taką rzecz, za którą nie chcesz płacić więcej niż sobie w głowie ustalisz: ubrania, zegarek, buty, jedzenie, auto, no cokolwiek. Więc to samo ludzie mają z PS5 Pro

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...