Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, PiPoLiNiO napisał(a):

Jedno jest pewne. Trzeba wziąć ze 3 sztuki Pro w preorder, aby zarobić potem na frajerach. Także jak coś to PW. Dogadamy się. Więcej niż tysiak nie będę dawać przebitki. PS5 z taką sprzedałem 2 sztuki, to i teraz pójdzie :D

 

Miło byłoby załapać się na tą edycję specjalną. Tam przebitka będzie kosmiczna na bogatych klapach. 

Frajerem to ty bedziesz, jak kupisz 3 szt i nie pogonisz tego. Jasno widac, ze zero podjarki wersja PRO. Czasy pustych polek u soniarskich dawno minely. Teraz w chuj konsol w sklepach i jeszcze wiecej marudzenia na brak gier.

 

Hype mocno opadl

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odpowiem najgrzeczniej jak umiem. Niektórym po prostu zależy aby kupić konsolę na premierę, a przez takich jak ty potem tych konsol nie ma. Bujanie się po forum o konsolach, jak to zamierzasz kupić i odsprzedać kilka sztuk i jeszcze dogryzanie wszystkim jest bardzo nieuprzejme z twojej strony.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Pierre Deck said:

Frajerem to ty bedziesz, jak kupisz 3 szt i nie pogonisz tego. Jasno widac, ze zero podjarki wersja PRO. Czasy pustych polek u soniarskich dawno minely. Teraz w chuj konsol w sklepach i jeszcze wiecej marudzenia na brak gier.

 

Hype mocno opadl

Jestem pewien, że konsole szybko się wyprzedają i skalperzy znów zarobią.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał(a):

Jestem pewien, że konsole szybko się wyprzedają i skalperzy znów zarobią.

 

A moim zdaniem nie ma miejsca na sensowny zarobek przy cenie dobijającej do 4k, więc to już nie będzie taka skala skalpingu jak 4 lata temu.

 

Przy premierze PS5 aż się prosiło żeby polować na napalonych, bo jak do sprzętu kosztującego 2,3k dokleisz tysiąc, to masz prawie 50% zarobku i pewność że opchniesz sprzęt momentalnie, więc nic dziwnego że tylu "przedsiebiorczych" się znalazło. 

 

W przypadku pro trzeba wyłożyć znacznie więcej kasy, skala potencjalnego zarobku jest duuuzo mniejsza plus upłynnienie sprzętu może być bardziej kłopotliwe.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, PiPoLiNiO napisał(a):

@LeifErikson Zależy jak spojrzeć. Przy premierze PS5 na 2 sztukach sprzedawanych w odstępie tygodnia, niecałe 2k zarobiłem. Na każdej pograłem tydzień.

 

Tu zamawiasz w preorder i czekasz czy będzie szał czy nie. Jak nie ma to anulujesz zamówienie i tyle. 

 

Ale dla niektórych to za dużo roboty, bo przecież co to dla nich zarobić kilka tysi w 10 min :)

PS5 to był piękny sprzęt do flipowania, natomiast z PRO imo to się nie powtórzy z wielu powodów: mniejszy popyt, póki co bardzo słaby pokaz konsoli,  za wysoka cena również dla fliperów, więc nie sądzę żeby był problem z podażą.

 

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...