Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LeifErikson napisał(a):

Teraz jak widzę że bez problemu można kupić prosiaka to się w sumie zacząłem zastanawiać... może głupie pytanie, ale nie śledziłem na bieżąco tematu - z jakiego powodu Wy kupujecie?

Też się zastanawiam. Na początku wszyscy jebali pomysł wydania PRO za taką kasę bez napędu a wystarczyło dać ładne kolorki zrobić Limited Edyszon i się wszyscy rzucili

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozmiarowo ma niby być taka jak premierowa.

 

8 minut temu, LeifErikson napisał(a):

Teraz jak widzę że bez problemu można kupić prosiaka to się w sumie zacząłem zastanawiać... może głupie pytanie, ale nie śledziłem na bieżąco tematu - z jakiego powodu Wy kupujecie?

PS4 Pro wziąłem późno bo dopiero na premierę Borderlands 3 więc tutaj nie chce popełniać tego błędu i jak gry mają działać lepiej to nie ma sensu czekać.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, LeifErikson napisał(a):

Teraz jak widzę że bez problemu można kupić prosiaka to się w sumie zacząłem zastanawiać... może głupie pytanie, ale nie śledziłem na bieżąco tematu - z jakiego powodu Wy kupujecie?

 

U mnie w sumie bez rozsterek. Jak już się zastanawiam nad powodami czy coś kupić czy nie to znaczy, żeby nie kupować xD

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Square napisał(a):

Ten brak napędu to rzeczywiście lipa, bo jakby był wliczony do tych 3499 to pewnie nie byłoby szumu.

Jak myślałem o pro i byłoby te 3500zł z napędem to pewnie bym się nie zastanawiał nawet, ale jednak te powiedzmy 600zł więcej to wyjdzie prawie dwukrotność bazowej konsoli na premierę. Nie są to jakieś duże pieniądze, ale jednak sporo.
Mam kilku znajomych co jeszcze siedzą na ps4/ps4pro i oni się cieszą bo używkę ps5 wyrwią w dobrych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, mario10 napisał(a):

Jak myślałem o pro i byłoby te 3500zł z napędem to pewnie bym się nie zastanawiał nawet, ale jednak te powiedzmy 600zł więcej

Ja ma jedną grę na płycie to mi akurat aż tak na tym nie zależy. Chyba, że coś powypada z Plusa co mam na płycie PS4 jak np GoT czy DS, ale to pewnie i tak wyjdzie taniej albo podobnie kupić cyfrę tych kilku tytułów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, AsmWalker napisał(a):

"Musimy jeszcze zweryfikować dostępność zamówionych przez Ciebie produktów, dlatego ta wiadomość nie jest jeszcze potwierdzeniem zawarcia Umowy Kupna-Sprzedaży. Zawarcie umowy nastąpi wraz z przesłaniem przez nas kolejnej wiadomości." tez taką wiadomosc macie z Media Markt?

Oho mediakrtyzmy widzę. Dlatego nie mam kolekcjonerki Death Stranding xd

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, AsmWalker napisał(a):

"Musimy jeszcze zweryfikować dostępność zamówionych przez Ciebie produktów, dlatego ta wiadomość nie jest jeszcze potwierdzeniem zawarcia Umowy Kupna-Sprzedaży. Zawarcie umowy nastąpi wraz z przesłaniem przez nas kolejnej wiadomości." tez taką wiadomosc macie z Media Markt?

Może się załapie xD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, WisnieR napisał(a):

Tymczasem ja ze starym LCD z HDMI 2.0 gdzie nie mogę nawet wykorzystać "mocy" bazowego PS5 i VRR/40fps/120fps xD

 

Chyba wole jednak kupić najpierw OLEDa a potem myśleć o PRO.

Tutaj dam radę - jeśli będziesz kupował oleda od LG to sytuacja wygląda tak:

LG wydaje telewizory co roku które w wersji C i 65 cali kosztują na premierę około 13 - 14k i za nic w świecie nie kupuj za tyle. Dlaczego? Bo w momencie premiery nowego modelu (okolice kwietnia) to starszy model który praktycznie niczym się nie różni jest na wyprzedaży i spokojnie kosztuje od 6500 do 8000 MAX. Dlatego nie przepłacaj i kup jakiś na wyprzedaży bo kupując nówkę flagową stracisz dobre kilka tysięcy 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...