Skocz do zawartości

PS5 PROpremiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

12 minut temu, GearsUp napisał(a):

I cyk ci co się nie załapali zaczynają rozważać kupno zwykłego Pro czego wcześniej nie mieli w planach

ale to będzie choojowo wyglądać :/

 

image.thumb.png.8b053051d5d23a20548ed9f5aa7e1b9c.png

 

 

 

https://www.tenstickers.pl/naklejki/naklejka-na-ps5-szczotkowana-srebrna-skora-A27104?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwjNS3BhChARIsAOxBM6qk8EQkqe_sB3SpysFVU8nBQ2O3Kb7hIBMLJPDnit3rd1tdMpGDCooaAmdzEALw_wcB

 

36690.jpg

 

czyli tak zwane polskie bundle PRO xD

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, GearsUp napisał(a):

Była w ogóle jakaś custom piątka? Nawet Xbox miał tą swoją Halo edition. Mega nudne jest to Playstation w tej generacji nie to co Nintendo

 Spider Man była. 

 

Chłopacy czyli co były bundle z napędami i od rana były nie dostępne czy się wyprzedały? Bo dopiero teraz siadłem spojrzałem. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Square napisał(a):

Na końcu tylko fani się wkurwieni.


Sadzisz, ze w sonce nie wiedza, ze fani sie wkurwiaja?

Fan ma byc wkurwiony :)

Fan ma kupic zwykla edycje proplejki piatki a jak nie to jeszcze trzeba sprzedac limitke celebrujaca trzydziestke w wersji plejki piatki digital (tej amatorskiej)


Nie ma co sie wkurwiac. Po to zrobili te edycje zebys ja chcial miec a nie mogl miec

  • This 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, nero2082 napisał(a):

 

możesz dokupić napęd w Mediamarkt, linki były dawane już 3x


Gdzie w zasadzie? Bo z tego co widzę, to napędy są wszędzie niedostępne.

I tak dla beki zrobiłem rezerwację bundle'a u Czechów (tylko uprzedzając - z tego co wiem, to wysyłka jest możliwa tylko i wyłącznie na terenie Czech i Słowacji), ciekawe co wyjdzie. Dziwne, że RTV Euro AGD nie wystartowało z tym bundlem.

Jak z tym napędem będą się działy jakieś cyrki, to sobie zwyczajnie odpuszczę temat.

Edytowane przez Antihero_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...